ГО “Україна без корупції”


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


Вимоги Майдану, який збирається 20 лютого + план дій. Читати всім!

Ми збираємося 20-го лютого о 8:30 біля монументу героям «Небесної Сотні», щоб вшанувати їх пам'ять і попросити у них вибачення за те, що ми зрадили їх і погодилися «жити по-новому», а не згідно з ідеалами тієї Революції за яку вони віддали своє життя. О 9:30 ми йдемо на Майдан.

О 12:00 ми йдемо на Банкову до Адміністрації Президента, де ми будемо знаходитися до пізнього вечора, нарощуючи пр... докладніше
2017-02-19


МИХАЙЛО РЯБЕЦЬ: Про перші кроки постреволюційної влади по «очищенню» та «реформуванню» судової системи та правоохоронних органів.

Під час Революції Гідності чітко викристалізувалася, з поміж інших, проблема беззаконня, суцільної корумпованості, хабарництва, продажності і некомпетентності в судах, усій правоохоронній системі та інших контролюючих органах.

Так звані, лідери Майдану, із піною на губах та надривом в голосі, кричали зі сцени, що в перші ж дні відбудуться зміни системи державної влади та органів місцевого с... докладніше
2017-02-09


Михайло Рябець: Народ рознесе не країну, а корумповану і продажну владу

Колишній голова ЦВК прокоментував заяву Генерального прокурора Юрія Луценка про дострокові президентсько-парламентські вибори.

Генпрокурор висловив думку про те, що "дострокові вибори призведуть до катастрофи в цій крані", і як результат "країна може розлетітися". Михайло Рябець стверджує, що подібні заяви можуть робити політики та громадські діячі, а не Генпрокурор, по... докладніше
2016-07-04


Сергій Лещенко: «Сьогодні я виглядаю маргіналом, але незабаром боротьба з корупцією стане національною ідеєю…»

Розмова з «гібридним» політиком — журналістом і народним депутатом України

Сергій Лещенко є своєрідним феноменом в українській політиці. Хоч він не перший журналіст, який подався у народні депутати (що, до речі, багатьох здивувало), але став першим журналістом-політиком, який не розчинився у Верховній Раді, якого це політичне болото не засмоктало.

Як журналіст Сергій завоював репута... докладніше
2016-06-14


НЕЗРОЗУМІЛІ МЕТАМОРФОЗИ ПРЕЗИДЕНТА ПОРОШЕНКА!

Регулярні заяви Президента України Петра Порошенка із приводу одних і тих же проблем, на вирішення яких, справедливо, очікує Народ України, часто являються напрочуд суперечливими!

А, нерідко, й просто абсурдними!

Починаючи із палких виступів зі сцени майдану, Порошенко робив категоричні заяви та закликав до кардинальної і швидкої реформи судової влади, та негайного очищення її від ха... докладніше
2015-09-23


Соціолог Євген Головаха: «В Україні вгорі всієї суспільної ієрархії опиняються найжадібніші, найаморальніші й найпідліші люди»


Вульгаризація українського суспільства має цілу низку причин. Рівень культурних орієнтацій так званої еліти, що транслюється на весь загал, є напрочуд низьким. Не менш важливу роль у скочуванні соціуму на інтелектуальне дно відіграє факт, що нині його обличчя визначає покоління «справжніх радянських людей.

До того ж українці й досі балансують поза межами будь-якої усталеної соціо... докладніше
2015-06-07


СУМНІ РЕАЛІЇ НАШОГО ЖИТТЯ ПІСЛЯ РЕВОЛЮЦІІ ГІДНОСТІ!

Щодня я отримую чимало листів, повідомлень, телефонних дзвінків від різних людей із різних куточків України де вони мене запитують про те, чому я досить часто критикую нашу владу, ставши поруч із "агентами Кремля" і не пишу про успіхи нашої влади.
На превеликий жаль, я не бачу цих успіхів нашої влади на усіх рівнях, а спостерігаю за тим, що реально відбувається.
Інколи серце облива... докладніше
2015-04-29


Рябець та Ратушняк прийшли на ефір каналу 112

31 березня гостями студії “День. Made in Ukraine” були голова Центральної виборчої комісії в 1997-2004 рр., один із засновників ГО “Україна без корупції” (2014) Михайло Рябець і народний депутат IV-го скликання, міський голова Ужгорода в 2006-2010 рр. Сергій Ратушняк.

Говорили про роботу уряду, необхідність проведення Конституційної реформи, корупцію та правоохоронні органи, дії тіньового у... докладніше
2015-04-03


Україна: курс на бідність

За останніми даними Держстату, середня зарплата в Україні порівняно з 2014 роком зменшилася на 557 грн до 3 455 грн.

Скорочення доходів, девальвація, інфляція, безробіття та війна переформатували соціальні прошарки українського суспільства і підвели багатьох до межі бідності.

Утім, озвучувати цифри ніхто не наважується - ситуація міняється надто стрімко.

Тотальна економія
<... докладніше
2015-03-30


Ринат Ахметов. Обычный бандит на побегушках у спецслужб России заигрался в миллиардера

«Ахметов сказал...», «Ахметов заявил...», «Ахметов обсудил возможность...» СМИ полны сообщений о словах и деяниях богатейшего гражданина Украины и Европы, в его словах ищут тайный смысл, «второе дно», многозначительную недосказанность и даже пророчества. Что на самом деле скрывается за создаваемым два десятилетия образа Рината Ахметова?

Косноязычный, малообразованный парень с примит... докладніше
2015-02-17


1 | 2 > кінець

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.