Hotels24.ua Отели за полцены и реальные отзывы гостей!
Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine
Останній дзвінок

Дорогі наші учні та шановні батьки!
Колектив Верхньостуденівського НВК щиро вітає всіх із закінченням 2019-2020 навчального року і презентує відео "Останній дзвінок 2020 онлайн"
Згадайте найяскравіші моменти цьогорічного шкільного життя, отримайте порцію вітань, зарядіться позитивним настроєм!
Пам'ятайте, що ми любимо і чекаємо на вас!
До зустрічі!
Бережіть себе! Все у ... докладніше

2020-05-28


Президент України звільнив голову Міжгірської РДА

26 травня 2020 року розпорядженням Президента України № 349/2020 -рп Юрика Василя Васильовича звільнено з посади голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України”Василь Юрик був призначений головою Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області 12 березня 2018 року розпоряд... докладніше

2020-05-27


У "Долині вовків" народилося маля бізона

У екопарку "Долина вовків", що у Синевирській Поляні, народилося маля бізона.

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив власник екопарку Юрій Тюх.

З його слів, в "Долині" наразі справжній бейбі-бум серед копитних - трохи раніше від бізонів народилися малята у благородних оленів-маралів.... докладніше

2020-05-24


Сьогоднішній день на Міжгірському порталі рік тому:

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В МІЖГІРСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ
переглядів(1885) міжгір'я
ЧЕМПІОНАТ МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ-2019
переглядів(1094) пилипець
Великі змагання у маленькому Пилипці
переглядів(843) пилипець

2020-04-28 Volodymyr Boiko
Я зі здивуванням, якщо не сказати – з обуренням, читаю дописи, у яких пришелепуваті користувачі соцмереж з радістю пишуть, що, мовляв, той чи інший народний депутат або навіть церковний ієрарх заразився коронавірусом і потрапив до Олександрівської лікарні.

Люди, у вас є розум? – Хай помруть, тоді й радійте. А зараз чого радуватись?

2020-04-24 Володимир Бойко
Колишній начальник Департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров успішно пройшов «спецперевірку» після затримання його товариша й соратника по службі Валерія Шайтанова і, як ми й передбачали, таки призначений головою Закарпатської обласної державної адміністрації. Щоправда, Указ Президента опублікований із запізненням на тиждень – не 16 квітня, а 23 квітня, бо, як брешуть лихі язики, через пригоди Шайтанова Олексію Геннадійовичу довелось терміново шукати гроші, щоби збільшити пожертву в «президентський фонд».

https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2550510498499066

Серед невідкладних питань, які Володимир Зеленський поставив перед новим губернатором – впорядкування контрабанди й обкладення поборами «у президентський фонд» родини Балог, які зовсім відбились від рук.

2020-04-16 Володимир Бойко
16 квітня 2020 року президент Зеленський прибуде в Ужгород, щоби представити нового голову Закарпатської обласної державної адміністрації – генерал-майора Служби безпеки України Олексія Петрова.

Петров – соратник затриманого 14 квітня 2020 року генерал-майора СБУ Валентина Шайтанова, у якого Петров був заступником у 6-му управлінні ЦСО «А», що неофіційно називалось «Шайтанбатом». Завдяки заступництву Шайтанова – любимця голови СБУ Василя Грицака, більше відомого в народі як «Вася-їбанько» – Олексій Геннадійович не тільки отримав звання «заслужений юрист України», але й очолив у 2017 році Департамент контррозвідки СБУ. На цій посаді Петров проявив феноменальну оперативну кмітливість, розкривши низку державних заколотів і замахів на президента Порошенка.

Зокрема, саме він є автором «справи Савченко-Рубана», згідно з фабулою якої народний депутат Надія Савченко мала з гранатомету розстріляти Верховну Раду, пливучи по Дніпру на маломірному плавзасобі, а також розкрив замах на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка та півсотні його українських колег, розправитись з якими наказав особисто Путін. Щоправда, злі язики подейкують, що список жертв для Путіна складала прес-секретар генерального, прости господи, прокурора Лариса Сарган, і тому акули пера та гієни клавіатури зустріли цю новину з гомеричним реготом. За винятком, хіба, Сашка Міхельсона, який узнав, що ледь не став жертвою Путіна, лише за місяць після «вбивства» Бабченка – він перебував у цей час без засобів зв’язку в психіатричній лікарні, де одужував від застарілого алкоголізму, і тому гадки не мав про підступи президента Російської Федерації.

Але найбільш успішною оперативною комбінацією Петрова стала «справа Лабутіна-Заярнюка»: ці дві бізнесмени, як виявилось, готували державний заколот і збройне повалення в Україні конституційного ладу. Внаслідок рішучих дій Департаменту контррозвідки СБУ колишній керівник «Укрспирту» Михайло Лабутін отримав політичний притулок у Румунії, а контролювати спиртові потоки став Олексій Петров – принаймні, так стверджує Лабутін, за підрахунками якого Олексій Геннадійович мав лише на «Укрспирті» 2 млн. доларів щомісяця, частина яких уходила «Васі-їбаньку».

Не дивно, що з такими здібностями Петров після інавгурації президента Зеленського опинився не в тюремній камері, а на посаді начальника Управління СБУ в Кіровоградській області, де близько зійшовся на ґрунті спільних комерційних інтересів з головою Кіровоградської облдержадміністрації Андрієм Балонем. Люди брешуть, що саме Балонь і порекомендував Петрова першому заступникові керівника Офісу Президента Сергію Трофімову, одним з головним обов’язків якого є наповнення так званого «президентського фонду» – грошових запасів, з яких здійснюються неофіційні виплати народним депутатам від «Слуги народу» (щомісяця звичайний депутат отримує 5 тис. доларів, заступник голови фракції – 15 тис. доларів, голова фракції – 50 тис. доларів), співробітникам Офісу Президента, міністрам (традиційно міністри отримують від президента по 50 тис. доларів щомісяця), голові СБУ (100 тис. доларів) тощо.

Знову ж такі, люди брешуть, що за призначення головою Закарпатської ОДА Петров зробив такий внесок у «фонд президента», що до місцевих виборів слуги народу можуть не хвилюватись за свої статки – якщо, звісно, не помруть від коронавірусу. Щоправда, деякі політично незрілі посадовці відмовляти Зеленського від призначення Петрова закарпатським губернатором, називали його «російською консервою» та стверджували, що він в АТО заробляв на сигаретах, які в Донецьку виготовляє фабрика «Хамадей» і постачає контрабандою в Європу через територію України. Але президент у відповідь заявив, що той, хто без гріха, нехай першим кине камінь у Петрова. Таких в Офісі Президента не виявилось...

Як би там не було, Володимир Зеленський вже підписав Указ про призначення Петрова головою Закарпатської ОДА й дав Олексію Геннадійовичу 3 місяці на те, щоби той навів порядок у регіоні та відсунув від контрабандних потоків конкурентів – місцевих бандитів. Будемо сподіватись, що за ці 3 місяці в області не почнеться роздача російських паспортів, а Ужгород і надалі залишатиметься в складі України.

2020-03-19 Volodymyr Boiko
Нагадую основне правило карантину. Якщо захворіли на коронавірусну інфекцію – не поспішайте в лікарню. Спочатку зайдіть у приймальню громадян Офісу президента, відвідайте Офіс генерального прокурора, Національне антикорупційне бюро України, комітети Верховної Ради – поспілкуйтесь з людьми, поцікавтесь, як просувається боротьба з корупцією.

2020-03-15 Eugene Izraylit
--- Что происходит на свете ?
— А просто чума.
— Просто чума, полагаете вы ?
— Полагаю.
Дома сижу и от психов вокруг изнываю,
Психов и тех, кто как видно лишились ума.

— Что же за всем этим будет?
— А будет кино.
— Будет кино, вы считаете?
— Да, я считаю.
Я ведь давно в голове эту фильму снимаю,
Чуя всем телом, что вот, наконец-то оно.

— Чем же все это окончится?
— Будет апрель.
— Будет апрель, вы уверены?
— Да, я уверен.
— Я уже слышал и слух этот мною проверен,
Должен когда то ж закончиться этот бордель.

— Что же из этого следует?
— Следует жить !
Пить из горла состояние счастья и мыться!
С мылом, и может найти в кого стоит влюбиться…
И однозначно ответить на “быть иль не быть”.

Следует жить, ибо сколько людьми ни кружить,
Недолговечны ни вирусы, ни президенты;
Так разрешите мне в качестве эксперимента
Руку в перчатке, сударыня, вам предложить.

В маске лицо, антисептик и вера внутри,
И в телевизоре морды по кругу, по кругу.
Вот и чума ускоряется как в центрифуге
На раз-два-три, раз-два-три,
раз-два-три, раз-два-три!

2020-03-09 В казематі
XII

Чи ми ще зійдемося знову
Чи вже навіки розійшлись?
І слово правди і любові
В степи і дебрі рознесли!
Нехай і так. Не наша мати,
А довелося поважати.
То воля господа. Годіть!
Смирітеся, молітесь богу
І згадуйте один другого.
Свою Україну любіть,
Любіть її… Бо время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї господа моліть.

2020-03-08 Андрій Дурунда
Я прийшов до тебе
Ти смієшся мило,
Я прийшов до тебе -
І горю вогнем...
Очі твої чорні,
Чорні і манливі,
Очі - мов вуглинки,
Що печуть мене.
І зірками сяють
Серед темінь ночі,
І зовуть у далі
Світло-золоті...
Очі твої чорні,
Очі без печалі,
Ви мені до щастя
Стежку освятіть...
З днем Весни, Краси і Любові, дорогі жінки, дівчата, сестри, подружки, матері, бабусі...

2020-03-03 ПРОЩАЛЬНЫЕ СЛОВА ОДНОГО ОЧЕНЬ ХОРОШЕГО ВРАЧА
- Я не могу больше полноценно работать в тех условиях, в которые поставлены мои коллеги.
- Я не могу содержать своих детей на те деньги, что платит мне наше государство. А вымогать «благодарность» с пациента мне воспитание не позволяет.
- Я не могу улыбаться в ответ на хамство пьяного быдла.
- Я не могу пропускать мимо ушей фразы «доктор, вы должны», «вы обязаны», «а если нет, то я жалобу напишу».
- Я устал от беззащитности, от ситуации, когда любой ханыга может накатать на меня «телегу», от которой мне придется отписываться, тратя драгоценное рабочее время.
- Я устал приходить на работу к семи утра и уходить «как закончу», а иначе я не успею справиться с бумажными делами.
- Я не могу вместо лечения пациентов постоянно думать о «наполненности МЭСа», о «правильном оформлении медицинской документации», о «назначайте меньше анализов и обследований», о «в прошлом месяце отделение отработало в убыток минус восемь миллионов», о «главное – правильно заполнить историю болезни», о «назначайте меньше дорогих лекарств».
Я не могу больше так!
Я хотел быть врачом. Я хотел лечить людей, получая за это достойную зарплату. Не получилось.
Страховая медицина и оптимизация превратили меня из хирурга в писаря с навыками бухгалтера. В писарчука, трясущегося над каждой запятой в истории и над каждым назначенным анализом. Никого не интересует, как я лечу людей.
Всех интересует, как я оформляю историю болезни, чтобы страховая… Нет, не так!.. Чтобы СТРАХОВАЯ не наложила штраф за некачественно написанный дневник.
Пациентов тоже не волнует уровень моего мастерства. Их волнует моя улыбка, цвет судна и каша в тарелке. А еще – чтобы «поменьше химии» и, обязательно, «прокапаться».
Мое основное орудие труда не скальпель, и, уж конечно, не голова. Мой инструмент– ручка. Интерны, приходящие после института, поначалу этому не верят. Осознание того, в какое болото они встряли, появляется недели через три-четыре. Но пути назад уже нет…
Все…
Я – писарчук! Я работаю с документами. Я готов получать за это зарплату, но, тогда, я не могу называться врачом. Девиз врача – «Светя другим сгораю сам».
Я – врач, я должен исцелять. Но в реалиях современной жизни я предоставляю населению услугу медицинского характера.
Я не хочу сгореть впустую, понимая, что мой труд никому не нужен, и профессия моя перекочевала из области искусства в сферу обслуживания.
Дорогие пациенты! Я устал. Я ухожу… Не болейте!

2020-02-24 Володимир Фединишинець:
Весна постукала в світлицю України –
Назустріч вибігли дівчата у вінках.
Весна постукала у душу опромінену –
І засинілася надія ув очах.

Весна постукала у сині вікна краю –
І біле полум"я засвічує сади…
Любове, бачиш, я тону в розмаї.
І ти на перелазі не сиди.
1965

2020-02-20 Андрій Федур
Шість років минає.
І сьогодні багато хто робить свої оцінки тих трагічних подій.

Я коротко про розслідування:
Сьогодні почув цікаву причину перешкод в розслідуванні, законодавчі ініціативи і плани на майбутнє.

Висловлю крамольну думку: Ніколи. Наголошую, що ніколи. Ні ця влада, ні наступні такого розслідування не проведуть!
А ярлики будуть вішати ще не один десяток років


1 | | наступна| остання сторінка

свіжі новини:

свіжі коментарі:

всі коментарі

найбільше читають:© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.