Русскій корабль - іді нах*й !

Федір Щубер про смертельне ДТП у Виноградові.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

все закарпаття


Федір Щубер про смертельне ДТП у Виноградові.

14 січня 2014 року біля обіда в сторону м.Виноградів був скоєний наїзд на автомобіль Ваз 2106 н/з АО 76-52 АС,який належить мешканцю с.Дротинці Тобола Івану 1993 року народження. В салоні його автомобіля разом з ним в якості пасажира іхали мешканці с.Дротинці Гевді Іван з 1982 року, Корпош Ольга з 1962 року народження, та її чоловік Корпош Іван з 1952 року. В попутньому напрямку рухався автомобіль Шкода -Октавія н/з АО 51-15 АТ під керівництвом Марковцій Оксани , мешканки с.Осій Іршавського району, яка перетинаючи залізничний переїзд в м.Виноградів по вул.Лейзмана на великій швидкості (зі слів потерпілих та очевидців) не впоралася з керуванням, допустила зіткнення з вищевказаним автомобілем, який їхав попереду та пошкодила третій автомобіль Фольсваген Пассат н/з АО 72-34 АР. В ході зіткнення пасажир, який знаходився на задньому сідінні мешканець с.Дротинці Корпош Іван від отриманих трамв помер на місці, а інші доставлені в Виноградівську району лікарню каретою швидкої допомоги.
Участник ДТП Гевді Іван знаходиться в комі в реанімації лікарні, а інші пасажири Корпош Ольга та власник Тобола Іван отримали різного ступеню тілесні ушкодження. Як вдалося нам з"ясувати п.Марковцій О.П. яка начебто зі слів присутніх працює на одному з КПП Виноградівщини прикордонником, знаходилася за кермом в форменному одязі українського прикордонника та після скоєння ДТП з автомобіля певний час не виходила з власного автомобіля, хоча на місце ДТП прибули працівники оперативно-слідчої групи Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області та працівники ВДАЇ Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області. Ніхто з працівників не намагався підійти до водія Шкоди-Октавії, встановити особу, наявність документів та відправити її на медосвідчення на ступінь алкогольного сп"яніння. З одного та іншого боку проїзжа частина була перекрита працівниками ДАЇ і більше години ніхто не здійснював ніяких процесуальних дій. Всі очікували когось, але не зрозуміло кого. Якщо на місце ДТП виїхала оперативно-слідча група вона має діяти відповідно КПК України не очікуючи незрозумілих вказівок та втрачаючи час. На подібні ДТП на мою думку обов"язково мають виїзжати керівник чи заступник районного відділу міліції, який мав би керувати всіма оперативно-слідчими заходами.
На місці керував всіма діями старший дільничний інспектор міста Виноградів майор міліції Майор В.В., який був основною фігурою на місці ДТП, а не працівники ДАІ та слідчий.
Я звернувся до працівників міліції Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області з питанням: чому не оформляють ДТП, вони відповіли, що це не відноситься до їхньої компетенції, а до компетенція транспортної міліції, а коли приїхала транспортна міліція представники якої записали відомості потерпілих то відповіла, що цим має займатися військова прокуратура. На місці ДТП почало скупчуватися багато автомобілів, пішоходів, які були обурені бездіяльностю міліції і начебто бачили через вікно автомобіля Шкода-Октавія, що водій цього автомобіля переодягнулася в звичайний одяг і знаходиться в нетверезому стані. Під тиском людей, які були обурені бездіяльностю міліції, працівники міліції вивели з автомобіля водія Марковцій Оксану , ходьба якої була не рівною і коли вона проходила поруч мене я почув різкий запах алкоголю. Її посадили в службовий автомобіль міліції і направили на освідчення на ступінь алкогольного сп"яніння. Я як представник громадськості, до якого звернулися родичі потерпілих, також відправився до приймального відділення Виноградівської лікарні щоб бути присутнім при проведенні освідчення на ступінь алкогольного спяніння.
В приймальному відділенні прийшлося багато часу очікувати чергового лікаря приймального відділення.Коли вона з"явилася, а це була Мигляс Н.Ї., їй було надано слідчим СУ в Закарпатській області, який приїхав з обласного управління на місце ДТП( з незрозумілих причин) направлення на освідчення даного водія. Однак по зовнішньому вигляду, по запаху із рота, по розмові, по діям її було видно, що пані Оксана знаходиться в нетверезому стані навіть без освідчення. Вона категорично відмовилася проходити освідчення на ступінь алкогольного спяніння, тоді в неї медичними працівниками була взята кров на експертизу щодо наяновності та кількості алкоголя в крові. Самі міліціонери були незадоволені порядком проведення експертизи (на привелике здивування) і почали вимагати від лікарів, щоб вони викликали лікаря нарколога і комісійно засвідчили ступінь алкогольного спяніння. Це продовжувалося доволі довго. В приймальному відділенні знаходилися як працівники міліції, так і родичі потерпілих, які бачили на власні очі, що лікарі намагаються затягувати час з невідомої для мене та присутніх причини. До приймального відділення заглянув прикордонник в званні майора, який намагався розгледіти присутніх з дверей і швидко покинув приміщення приймального відділення. Наздігнавши, я спитав його: хто він є, як його прізвище, яку займає посаду і чи не є ця п.Марковцій Оксана його підлеглою. На моє запитання він відмовився відповідати і швидко покинув територію лікарні. Натомість до лікарні почали з"їзжатися особи, які працюють військовими на КПП Виноградівського району, але побачивши багато людей на території лікарні покинули її. З приходом лікаря нарколога Мишанич І.І. почали комісійно оформляти протокол на ступінь алкогольного спяніння. Пані Оксана продовжувала категорично відмовлятися проходити освідчення, тоді присутні почали обурюватися діями лікарів і говорити, що даже вони чують запах алкоголю. Так лікарі і не внесли до протоколу дані про її алкогольне спяніння, а тільки те що вона відмовилася від освідчення на медичному пристрої, який визначає ступінь алкогольного спяніння, мотивуючи це тим, що взята кровь на алкоголь і експертиза крові покаже результати. Ні міліціонери, ані присутні не хотіли миритися з таким перебігом подій та вимагали засвідчити в протоколі ,що під час зіткнення вона знаходилася в нетверезому стані.
Ми знаємо шановні читачі як можна підмінити результати експертизи. Після отримання протоколу медичного огляду пані Оксану працівники міліції відвезли до Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області для проведення подальших процесуальних дій, а інші присутні розійшлись кожний по своїх справах. Хочу замітити,що жодного працівника ВДАЇ Виноградівського РВ УМВС не було присутньо при проведенні освідчення водія, хоча, наскільки я знаю, це їхній прямий обов"язок..
Дивно бачити такі дії міліції безвідповідальні, бездіяльні, перелякані. На місці події іх було близько десятка, але ніхто не знав чим має займатися, не намагався виконувати свої обов"язки ,які передбачені законом,коли вони знаходяться на місці події. Тому в нас такі справи і не доходять до суда, адже первичні матеріали місця події збираються не професійно ,з порушенням КПК України ,що в судах потерпілі не мають жодного шансу доказати свою правоту.
Будемо слідкувати за перебігом подій та здійснювати громадський супровод даного кримінального провадження,якщо таке буде розпочато.


Федір Щубер про смертельне ДТП у Виноградові.

Федір Щубер про смертельне ДТП у Виноградові.

Федір Щубер про смертельне ДТП у Виноградові.


2014-01-15
переглядів: 7584
джерело: Щубер федір Дмитрович

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2014-10-26 право
сидиш в отряді,і позориш тіки

2014-10-26 право
бачю на всіх сайтах пишеш!стіки інформації,кращеб собою зайнявся

2014-01-21 Азеф
14 января за рулем "Щкоди-октавии" совершившей ДТП в Виноградове с летальным исходом находилась МАРКОВЦІЙ ОКСАНА, военнослужащая ПВ (погранвойска), контрактница Мукачевского погранотряда, контролер КПП "Вилок". Со слов очевидцев, была пьяна в "дымину", настолько, что не могла самостоятельно выйти из автомобиля, еле держалась на ногах. Работников милиции прибывших на ДТП и требоваших Марковцый выйти из своего авто, Оксана посылала "нах-й", грозилась всех уволить, орала матом и была невменяемая. Возникает вопрос, где и самое главное КОГДА, эта СВОЛОЧЬ напилась до УСЕРАЧКИ, когда покинула КПП "Вилок" 35 минут до ДТП??? Получается на работе???????? Так, что это тогда за такая ПОГРАНСЛУЖБА на которой можно - бухать, садиться за руль пьяним ва ЖОПУ и убивать своим автомобилем ни в чем не повинных людей. А все дело в том уважаемые читатели, что "КРЫША" у этой бывшей ИРШАВСКОЙ ПУТАНЫ, да-да, бывшей путаны - ИВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, майор Мукачевского погранотряда, начальник секретки. Марковцый Оксана, родная сестра его жены - Ивченко Мирославы, майора милиции Мукачевского отдела по городу и району Управления МВС Украины в Закарпатской области. Ивченко Саша будучи любовником Марковцый (в тайне отжены) используя свое служебное положение, устраивает Оксану на военную службу, через свои связи среди работников ВЛАСНОЙ БЕЗПЕКИ Мукачевского отряда. Спрашивается, что теперь каждый погранец может свою БЛЯДЬ устроить к себе на работу если она хорошо работает своим ртом и передком??? Доходило до авсурда (об этом знают и таможники КПП "Вилок" и погранцы, ИВЧЕНКО О., ревнуя Оксану приезжал из Мукачева на Вилок в пяном виде по 2-3 раза каждую неделю, вривался на КПП и устраивал той сцены ревности (сестре своей жены), разве не ДУРДОМ???? И все об этом знали, но молчали, боялись ИВЧЕНКО. И вот теперешние события, это результат вседозволенности этого же ИВЧЕНКО О. на которого постоянно заявления пишут соседи пограничники. ИВЧЕНКО О, это дебошир, хам, быдло и конченный пяница, который тоже ПОСТОЯННО ЕЗДИТ ПЬЯНИМ ЗА РУЛЕМ. НАРОД чтоб вы знали, она была пьяна - анализ показал 5 ПРОМИЛЛЕ алкоголя в крови, и ко всему ВНИМАНИЕ - наличие в крови АМФЕТАМИНА!!!!!!!!!!!!!!!!! Это она ехала со слубы, получается БУХАЛА И УПОТРЕБЛЯЛА НАРКОТУ НА СЛУЖБЕ. Во ЖЕСТЬ - ГРАНИЦА НА ЗАМКЕ у АЛКАШЕЙ И НАРКОМАНОВ. Но факт в другом, теперь погранцы хотят скрыть эти факты - наличие в организме этой сучки алкоголя и наркотиков. ГДЕ ПРАВДА????????????

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.