Русскій корабль - іді нах*й !

Вирубка лісу в Карпатах має катастрофічні наслідки для екології Європи.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

все закарпаття


Вирубка лісу в Карпатах має катастрофічні наслідки для екології Європи.

Європейський Союз вирішив боротися із нелегальними вирубками лісів у країнах, які не є його членами. Імпортерам доведеться звітувати про походження деревини.
ЄС прагне зупинити нелегальних «лісорубів». Зокрема з Закарпаття
Як повідомляє часопис для українців у Чеській Республіці "Пороги", це може призвести до подорожчання в ЄС нових дерев’яних будинків, дерев’яних меблів або навіть опалювальних гранул. Імпортери та переробники деревини повинні від 1 вересня під загрозою величезних штрафів засвідчити походження деревини.

«Європейський Союз хоче створити більшу прозорість у торгівлі деревиною. Правила застосовуються до всіх економічних операторів імпорту виробів на основі деревини в Європі. При першому розміщенні на внутрішньому ринку компанії повинні декларувати, що дана сировина деревини в країні походження була видобута відповідно до місцевих законів», - каже Франтішек Завада, провідний аудитор чеської фірми «Bureau Veritas». Той, хто завезе, скажімо, на чеський ринок дерево або готові вироби з деревини, яка була видобута незаконно, буде оштрафований на 3 мільйони крон (близько 1,25 млн грн), на 5 мільйонів (понад 2 млн грн) – у разі повторної спроби.

В Україні та інших країнах Європи вирубка лісів – надзвичайно гостра проблема. Переважна більшість здобутого дерева у необробленому або мало обробленому вигляді йде на експорт. Гранули, які чимало домогосподарств у ЄС використовуються у якості дешевого палива, також походять в основному з України та Білорусі, і виготовляються з дерева, здобутого нелегальним шляхом. Та найсерйозніші проблеми – в Африці та Азії. Місцеве виробництво складається тут з 30 відсотків незаконно видобутого дерева. У Росії, колишніх радянських республіках і на Балканах цей показник складає 17 відсотків. «ЄС щороку імпортує близько 16 мільйонів кубометрів деревини та виробів з деревини, які отримані нелегальним шляхом. Для Чеської Республіки ця сума відповідає 100 тисячам кубічних метрів на рік», - відзначив Станіслав Моучка, керівник відділу Сертифікації в ЧР.


Вирубка лісу в Карпатах має катастрофічні наслідки для екології Європи.


2013-10-01
переглядів: 12976
джерело: закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(4):

2016-06-09 Буришин
А мене .

2016-06-09 Патріот
Пролюструвати лісокрадів Стеців Юру та колишнього даїшника його брата Мішку. Латиків,Чупів,Бундзяка Івана (Петріша-гвалтивника) Всіх посадити на бокораш повілдкривати шлюзи та відправити за кордон Скільки вже на совісті цих прирололюьів,гвалтівників,злодіів псевдоактивістів-сомооборонців-вирубленої вкраденої нахабно нашої краси Карпат. Їхніми руками грязними доведено до винищення природи. Заборонити їм вїзд у селище.

2016-03-30 телесик
у Новоселици розумні люди. фішки днем та нічов вивозят дерево з вишного кінця. новосильцям нетреба хащи бо у них траса тай у ріці мож покупатися. вода як золото .так держать.

2016-03-12 ната
Ліси вирубуються кругом ,не просто вирубуються,а безбожно знищуються,і це винищення почалося ще більш масовішше за останні 2 роки.Замість лісу залишаються пні та купи розкиданого гілляча.Вже немає куди піти в гриби.Допоможіть припинити це будь -ласка!Поки ще геть не пізно.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.