Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Силовики в масках обшукують будинки партійців різних політсил


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

все закарпаття


Силовики в масках обшукують будинки партійців різних політсил

Продовження спецоперації із запобігання підкупу виборців на Закарпатті. Працівники департаменту захисту економіки нацполіції проводили обшуки та виявляли причетних до схем із спотворення народного волевиявлення на Міжгірщині та Виноградівщині.

На Закарпатті силовики в масках обшукують будинки партійців різних політсил (ВІДЕО)
Зранку у вівторок десяток озброєних автоматами правоохоронців навідалися до помешкання депутата Міжгірської районної ради Михайла Цендри. Обуренню чоловіка не було меж.

Водночас силовики провели процесуальні заходи й в голови партійного осередку “Батьківщини” в селі Верхній Бистрий – Василя Галаса. Про це повідомив депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета на власній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Телефоном Андрій Шекета дії правоохороних органів назвав зухвалими. З його слів, у прибічника Юлії Тимошенко вилучили мобільний телефон та інструкцію для членів дільничних комісій з минулих виборів.

Відеострім з обшуку у Виноградові виставив також і член окружної виборчої комісії Йосип Шерегі. Як зазначає користувач, силовики вручили ордер сім’ї Мазур, яка жодного відношення до виборчого процесу немає.

Поки офіційних повідомлень від правоохоронців ні телефоном, ні на офіційній сторінці в соціальній мережі фейсбук отримати не вдалося.

Спецоперація з виявлення «підкупу виборців» управління захисту економіки почало ще в понеділок. Обшуки відбулися в Іршавському, Виноградівському та Ужгородському районах. На думку політологів, це тиск на сильних кандидатів та спроба застосування брудної передвиборчої технології. Щось схоже відбувалося на місцевих виборах у 2015 році. Тоді з ініціативи тодішнього голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля було відкрите кримінальне провадження і проводилися обшуки у політичних опонентів. Жодних порушень правоохоронці не виявили. Тож скидається на те, що зараз знову має місце застосування брудних технологій представників старої влади. Які заради збереження себе у владі намагаються дестабілізувати ситуацію в краї та підірвати авторитет рейтингових кандидатів напередодні виборів до Верховної Ради.2019-07-18
переглядів: 4109
джерело: телеканал "Сіріус"

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(26):

2019-07-22 гага
Іван Балога щось срочно шукає Юрку Гнепу.Не знаєте нащо?

2019-07-22 Бомба
Обшуковувалитя Маш...а Ди..р а ти суч..о і так гроші всі не віддала,якісь отримала від Камаиша дивися то вийде боком будутьтя чистити по повній програмі за погану роботу.

2019-07-22 Жид
Довбвло сказав що балогими свиснут, бо вони му щи довжні зато що через них у нього обиски були, такщо нич він ім не верне. Гроші чесно зароблені, і теща Галя Якубка чесно на Кичері роздала за балоганів.

2019-07-22 вася капелан
в Мукачеві балогівський клан фальшує вибори проти Едгарда Токаря всі з коменди ЗЕ на захист Едгорда Токаря недамо Балогоботам фальшувати вибори всі на Мукачево до мерії і поліціції бойкот Барві

2019-07-22 Буришин (кощей)
Как будет возвращать деньги Гнепа Юрий за програш клана Балоги. Уже слухм пошли что ему дали время,что пусть ненадеется на вроде как изьятие при обиске. Его поддельник Михал Цендра (Долбалик) деньги тоже взчл а агитировал за команду ЗЕ и Лабу Михаила.

2019-07-22 за
жалко,що василь михайлович не пройшов,чужі нам нич ни поможут таяк усе.

2019-07-22 Бурдишин
На виборах сильно як фанера пролетів Камиш разом із нашими доморощеними хащокрадами

2019-07-21 мися
Виділи як Качка із Довбаликом взяли мотуз та побігли в сторону лісу.

2019-07-21 виборець
заказні обшуки на опонентів зрозуміло від кого, то нечесно.

2019-07-21 Демограф
Читаючи фейсбуки за останній час думаю як добре, що міжгірські даунклубери потомство не дали. У Міжгіря є реальний шанс Вит стися з дурнів. Дівки довбала та качки не рахуються)))

2019-07-21 Оля
Цікаво а куда пакує??? ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ МОЯ ЛЮБИМА ОЛЬОЧКО???

2019-07-21 милик
Ви кончені видите всі біди в Щуреві,обєдналися всі разом проти нього в одну банду і всі підтримуєте чужих.А коли в.м. виграє будете далі бігати до нього на поклон та цілувати в одне місце.

2019-07-21 Верховинець
Треба голосувати за свого чоловіка тобто за Василя Мих, хоч буде в разі біди звернутися до кого бо він багатьом допоміг , а чужий на нас і лабов махати не буде так як і попередні .Так що зробім правильний вибір земляки.

2019-07-20 люся
Дов бало вже підмився від того як обісрався від ментів.Ходить по дорозі та камінці збирає.Здурів повністю.

2019-07-20 Юрист
Просто так нікого ніколи не обискуют, якщо нема підстав. Добре що виклали ідіоти копіі ухвал судів про обшуки, де кожен розумний чоловік прочитат як ці гореактивісти збиралися купляти голоси. Поліція робить свою роботу, і робить це вперше за роки незалежності під час виборчого процесу.

2019-07-19 адекватним
ми уже голосували за чужих. Що вони зробили? хоть раз приїхали зазвідати чим помогти району?

2019-07-19 виборці 70 округу
Лоба їздить по всіх районах і вчить як треба газдувати а сам догаздувався до того що в його рідному селі Невицьокому зарвалася криша на історичному Невицькому замку

2019-07-19 Міжгірець
Зеленський! Зверни увагу на цей беспредєл та прийми срочні міри, тому що це спеціально роблять для підриву твойого твого авторитету. Бо люди можуть не проголосувати за твою партію при таких діях силовиків. А хочеться, щоб "їх зробити". Не барись з відповіддю бо часу дуже мало. Оприлюдни свою незгоду зі вказаними діями силовиків на Міжгірщині, Волівеччині і т.д.

2019-07-19 Верхньобистряне
Бурдишин,коли покаєшся за знищені ліси коло бистрого,разом із іншим хащокрадом Гласом

2019-07-19 Чупа-Залупа)
При обиске у Целри (Довбалика) нашли деньгт которие изьли он кричал во весь район что он хазяин депутат,а его друзья пообсиралися сразу и не видно на фейсбуке Не знаем что утой херней начал страдать Виктор Сирохман наверное даеться уведомление про импотенцию Феер сразу перестал вести интервью безграмотную Пусть расскажет про свое прошлое кголовное а также понести наказание за тяжелое преступление когда зарезал не в чем не виноватого молодого парня

2019-07-19 Да
Феєр вбивця підарас гнати його як пса не голосуйте за лабу бо за нього агітує вбивця грималюка

2019-07-18 людка
ФЕЄР у фейсбуці пише що статті про нього про вбивство Грималюка то є ПУК фейковий.Страшно читати ці слова.Людина не усвідомдює того що він вбивця.Життя іншої людини для нього то є ПУК.ЯКЩО Лаба не відмовиться ПУБЛІЧНО від підтримки ВБИВЦІ то Лаба тоді теж ВБИВЦЯ.ЛЮДИ схаменіться,кого ви підтримуєте і ще в УБИВЦІ на сторінці змагаєтеся хто більше за кого поставить лайків.Це гівно немає ні ганьби ні совісті ні честі.

2019-07-18 Долбойоби
Феєр навів силовиків він стучить за гроші він і батька продавби він і феєрку здав у оренду у бордель хвалять наші заробітчани

2019-07-18 Опа
Я так поняв у голубих і дуріків одна каса на два кандидата.

2019-07-18 Свідок
У неділю тих хто брав бабки будуть пакувати в автозаки

2019-07-18 Браво
Були активістами а стали уголовниками, коли погодилися організовувати схеми по скупці голосів

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.