Русскій корабль - іді нах*й !

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори (оновлено)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

все закарпаття


Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори (оновлено)

Казав один навчений життям чоловік: "радійте дітям поки вони маленькі...". А що далі? А далі у міру їхнього зростання, примножуються і тривоги. Як кажуть у народі: "Малі діти -мала журба, великі діти - велика журба"

Розмірковуючи над цими твердженнями ,мимоволі виникає питання : а чи не можна влаштувати все таким чином, щоб радості було максимально, а журби мінімально?

Власне в цій статті ми сподіваємося разом з Вами шановні читачі, дійти найбільш позитивної відповіді.
Так уже ми налаштовані, згідно задуму Творця, що прагнення мати дітей для нас є цілком природним бажанням. Поговоріть з тими, хто через якісь обставини не має дітей, і ви дізнаєтесь скільки душевної туги міститься в серці матері або й в обох батьків, коли чують про сторонні клопоти, або витівки цих маленьких винахідників. З якою радістю вони хотіли б узяти на себе ці "клопоти"!
Чомусь ми рідко думаємо про те, що у нас є, зате завжди про те, чого нам бракує. Та однак, і для тих хто має, і для тих хто хотів би мати дітей, було б добре якби завчасно прийшло усвідомлення:
-для якої мети ми збираємося народжувати?(тому,що це природно для жінки, тому що всі так роблять, тому що погратися з дітьми дає нам задоволення, тому що наявність дітей надасть нам більш авторитетний статус, тому що хтось догляне нас на старості літ);
-які засоби ми збираємося використовувати для виховання (дитячий садок, школа, власний приклад, наб"є шишок , переросте - сам зрозуміє);
-окрім фізичних потреб , що ми дамо дитині для емоційного, інтелектуального та духовного розвитку?(телевізор,комп"ютер,книги,вулиця,церква,сварки між подружжям, люблячі, гармонійні відносини в сім"ї).
Порівняно з нами дорослими діти безперечно мають свої переваги. Коли дитя грається воно щасливе від цього. Захоплюючись своїми іграшками дитина не думає ні про що інше, і саме в процесі гри, фантазуючи вона отримує стільки задоволення . У дорослих, на жаль все інакше. Навіть спілкуючись з друзями, багато хто продовжує думати про незакінчену справу, про неоплачений рахунок, про те як заробити відповідні кошти, щоб утримати сім"ю, як маючи малечу піти на роботу, щоб звести кінці з кінцями.
Нажаль ,такими вже є гріховні реалії нашого світу, що мусимо зважати й на те, що відбувається зміна моральних цінностей, причому не в кращу сторону.

Зупинимося ми якраз на питанні засобів ,які ми збираємося використовувати для виховання нашої малечі і чи можливо в наш час це втілити в реальну дійсність. А тому на прикладі життедіяльності сільської громади с.Дротинці Виноградівського району Закарпатської області ми будемо намагатися це відобразити наочно.
Вже декілька років в с.Дротинці існує проблема відсутності дитячого садочка, хоча вірніше він є, але спочатку його (який був в хорошому стані) сільська рада використала для навчання дітей з зв"язку із аварійним станом старенької школи. До речі до перенесення навчального процессу в приміщення дитячого садка,в ньому було все необхідне(інвентар, іграшки, посуд, устаткування, уходжена територія) для відповідного функціонування. Де все поділося і чи є все в наявності ми залишимо це для відповідної перевірки та дослідження правоохоронним органам та Державній фінансовій інспекції в Закарпатській області. В результаті побудови нової школи навчальний процес перенесли в нове приміщення школи, а понівечене довгостроковим використанням не за призначенням приміщення садочка залишили під функціонування дошкільного закладу, тобто дитячого садка. Але час минає ,а дитячий садок і досі не функціонує і молодим мамам не має де подіти малечу, щоб мати змогу влаштуватися на роботу і вносити відповідну фінансову долю в сімейний бюджет.
Це стало в теперішній час невирішеною проблемою, і саме головне ніхто не має бажання цим займатися, по крайній мірі ніхто про це не проінформований, хоча згідно Закону України "Про місцеве самоврядування" а зокрема ст.42 п.6 зазначено наступне: ..що сільський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.
В наслідок бездіяльності посадових осіб запрацював народний принцип, якщо пам"ятаєте таке прислів"я "якщо гора не йде до Магомета,то Магомет йде до гори". Так і в с.Дротинці поступили молоді жінки (молоді мами) яким набридло те, що ніхто не переймається їхніми проблемами, і створили ініціативну групу, яка провела своє зібрання, визначила голову ,заступника та секретаря ініціативної групи з вирішення проблеми щодо функціонування дитячого садка. На зборах цієї ініціативної групи було прийнято рішення здійснити опитування подібних молодих мам на території села і заручитися їх підтримкою. Результати очікуваного опитування були перевершені- іх ініціативу підтримали більше 70 молодих сімей, як на село це вже революційно і це при тому що були опитані не всі молоді подружжя.
В рішені свого зібрання вони вирішили звернутися до Виноградівського РГФ "Апологет" за наданням відповідної правової допомоги та підтримки.
Маючи уповноваження від них, Виноградівське РГФ "Апологет" взялося до вивчення вказаної проблеми та відповідного моніторингу з цього питання і надання відповідної правової безоплатної допомоги.
Ми вирішили звернутися до керівників дитячих садків населенних пунктів, які межують поблизості із с.Дротинці. Охоплено було майже всі дитсадки м.Виноградів (це дитсадок №5 по вул.Івана-Франка, 135, №6 вул.Горького,89, № 8 вул.Корятовича,8, дитсадок "Берізка" вул.Тюльпанів, дитсадок с.Підвиноградів та інші).Всі керівники дошкільних закладів в один голос відповіли, що не має вільних місць, за винятком дитсадка "Берізка" де нам запропонували зачекати до понеділка ,і вони переглянуть можливі варіанти вирішення цієї проблеми і це тільки можливо одне чи два місця вільних появляться. І ще раз наголошую - це лише можливо .
З приводу цієї проблеми та вирішення її ми звернулися до заступника міського голови м.Виноградів п.Ціцей В.В.,який нас проїнформував, що це є проблема і для Виноградівської міської ради. Вони ламають собі голову ,як влаштувати діточок з міста, тобто вирішення питання про влаштування дітей дошкільного віку з с.Дротинці не може йти мови.
Надалі ми звернулися до начальника відділу освіти Виноградівської райдержадміністрації п.Белень В.І., який зауважив, що це прерогатива та компетентність Дротинського сільського голови і він цим питанням має займатися, а також повідомив, що для відповідного функціонування дитячого садка в с.Дротинці необхідні кошти біля 1,7 млн.гривень і вирішення цієї проблеми лише в перспективі.
Наступним кроком нашої ходи до чиновників була розмова із заступником голови Виноградівської районної держадміністрації п.Кочіш М.П., який до речі ,як і п.Белень В.І. нічого втішного нам не повідомив, але зазначив, що обов"язково запросить до себе начальника відділу освіти райдержадміністрації п.Белень В.І. і вони будуть намагатися вирішити проблему молодих мам с.Дротинці і обов"язково про прийняте рішення буде повідомлено Виноградівське РГФ "Апологет".
Наразі Виноградівське ГРФ "Апологет" повідомляє, що прокуратурою Виноградівського району в єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ст.364 КК України за зловживання службовим становищем службовими особами управління освіти ,молоді та спорту Виноградівської РДА з приводу витрачання бюджетних коштів на реконструкцію їдальні Дротинської ЗОШ.
Шановні молоді подружжя ми Вас запевняємо, що Виноградівське ГРФ "Апологет" докладе всіх зусиль для вирішення цієї проблеми і буде Вам надавати постійно відповідну інформацію про шляхи вирішення цього питання. З Вашого боку просимо приєднуватися до нас порадами, пропозиціями та можливою корисною інформацією щодо досягнення відповідного результату. Скептикам та тим, хто не бажає нам успіху просимо всім зачекати, бо можливо хода Магомета буде корисною і удачною, а гора нагородить своїми природними дарами..


(заяви від 15.05.2013)
Голові Закарпатської обласної
держадміністрації
п.Ледида О.О.
88008 м.Ужгород пл.Народна,4


До відома та відповідного реагування :
Народному депутату України
п.Бушко І.І.
01008 м.Київ вул.Грушевського,5


Щубер Федора Дмитровича
мешканця с.Дротинці вул.Севлюшська,32
Виноградівський район Закарпатська область
поштовий індекс 90353 контактний телефон
(050) 432 28 19 голови координаційної ради
Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК
З А Я В А


Керуючись Конституцією України та Законом України "Про звернення громадян" направляю Вам заяву Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК щодо вирішення першочергового проблемного питання стосовно влаштування дітей дошкільного віку с.Дротинці Виноградівського району Закарпатської області в дитячі садки (сіл ,які є поблизості чи в м.Виноградів) та вирішення питання на перспективу щодо ремонту та відновлення дитячого садку в с.Дротинці.
До Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК звернулася з усною заявою ініціативна группа молодих матерів с.Дротинці про надання їм правової допомоги при зверненні в державні органи влади і надали нам лист із підписами молодих матерів с.Дротинці,яких по списку є біля 70 осіб,що також потребують допомоги у влаштуванні своїх діточок.
Маючи відповіднне повноваження від такої кількості мешканців с.Дротинці Виноградівське РГФ"Апологет" звернулося до завідуючих дитсадків м.Виноградів та навколишніх сіл щодо наявності вільних місць в дошкільних закладах та влаштування дротинських діточок в дитсадки, а до Виноградівської міської ради (п.Ціцей В.В.),до начальника віддулу освіти Виноградівської РДА п.Белень В.І. та до заступника голови Виноградівської РДА п.Кочіш М.П. щодо вирішення даного питання по суті.
Завідуючі дитсадків навколишніх сіл та міста в один голос відповіли ,що вільних місць немає і що в майбутньому не передбачається.
Це підтвердив заступник голови Виноградівської міської ради п.Ціцей В.В. і нічого втішного не сказали ні п.Белень В.І. та п.Кочіш М.П.
Вже більше десятка років мешканці с.Дротинці не в змозі вирішувати свої питання із влаштуванням дітей в дитсадки,частина з них правдами і неправдами влаштовують своїх діточок в м.Виноградів,але основна частина молодих матерів немає ні коштів для влаштування ,а ні транспорту для доставки дітей в садочки,тобто мешканці, а це в основному молоде покоління немають змоги працювати,щоб забеспечити собі гідне життя та виховання своїх дітей .
Наразі дитячий садок с.Дротинці ,який вивільнений від навчального процессу потребує відповідного ремонту та виділення коштів,як нам повідомив п.Белень В.І. для цього треба біля 1,7 млн.грн,але це тільки вирішення питання на перспективу і це при наявності відповідного фінансування.Але проблема залишається не вирішеною і саме головне ніхто не прагне цим займатися,по крайній мірі про це не проінформовані мешканці села,хоча згідно Закону України"Про місцеве самоврядування в Українї" сільський голова не рідше одного разу на рік зобов"язаний надати звіт про пророблену роботу перед територіальною громадою.На жаль зараз ст. 42 п.6 цього Закона не діє,люди забули як виглядають їх обранці і як вони уміють говорити.
Виходячи із вищенаведеного прошу Вас в межах своєї компетенції вирішити першочергові питання щодо влаштування дітей дошкільного віку с.Дротинці в дитсадки до навколишніх сіл та міста,а в перспективі виділення відповідного фінансування щодо відновлення роботи дитячого садка в с.Дротинці.
До заяви додаю:лист із підписами молодих матерів с.Дротинці та фотознімки теперішнього стану дитсадка в с.Дротинці.
З повагою до Вас


Голова координаційної ради Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК
Ф.Д.Щубер
15.06.2013 року


Голові Закарпатської обласної
ради п.Балога І.І.
88008 м.ужгород пл.Народна,4
До відома та відповідного реагування :
Народному депутату України
п.Балога В.І.
01008 м.Київ вул.Грушевського,5


Щубер Федора Дмитровича
мешканця с.Дротинці вул.Севлюшська,32
Виноградівський район Закарпатська область
поштовий індекс 90353 контактний телефон
(050) 432 28 19 голови координаційної ради
Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК


З А Я В А


Керуючись Конституцією України та Законом України"Про звернення громадян" направляю Вам заяву Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК з питань,які становлять суспільний інтерес ,а саме щодо вирішення проблемного та першочергового питання стосовно влаштування дітей дошкільного віку в дитячі садочки ,які мешкають в с.Дротинці Виноградівського району Закарпатської області та вирішення перспективного питання щодо відновлення та ремонту дитячого садка в с.Дротинці.
До Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК звернулася з усною заявою ініціативна група молодих матерів,які потребують допомоги у властуванні своїх діточок в дитячі садки ,які поблизості с.Дротинці,тому,що не мають можливості працювати і залишити дітей немає з ким.Також ініціативна группа надала нам лист з підписами молодих матерів с.Дротинці,які також потребують допомоги у влаштуванні їх дітей,таких в списку є 70 осіб.
Виноградівське РГФ"Апологет" звернулося 13 - 14 червня 2013 року до завідуючих дитсадків м.Виноградів (які є на відстані 4-5 км від с.Дротинці) ,а це дитсадок № 5 по вул.І.Франка,135,дитсадок № 6 по вул.Горького,89,дитсадок по вул.Корятовича,№8,дитсадок Св.Йосипа по вул.Тюльпанів,49,дитсадок по вул.Копанській , дитсадок "Берізка" по вул.Персиковій,дитсадок в с.Підвиноградів з проханням надати нам інформацію щодо влаштування сільських дітей с.Дротинці в міські та сільські дитсадки.
Всі в один голос нас проінформували,що вільних місць нема і не передбачається ,тому,що проблема влаштування дітей в м.Виноградів також залишається не вирішеною.
13 червнгя 2013 року ми звернулися до заступника голови Виноградівської міської ради п.Ціцей В.В.,який також нас проінформував про відсутність вільних місць в дитсадках для сільських дітей с.Дротинці.
З аналогічним питанням ми звернулися до начальника відділу освіти Виноградівської РДА п.Белень В.І.,який в унісон відповіді п.Ціцей В.В.
сказав,що це не його компетенція,а обов"язки Дротинського сільського голови п.Богля М.М.,а для відновлення дитячого садка в с.Дротинці необхідно 1,7 млн.грн,тобто питання можливо буде вирішено при наявності коштів і це тільки на перспективу.
Звернулися ми також до заступника голови Виноградівської РДА п.Кочіш М.П.,який також не зміг нам втішного нічого сказати,хоча запевнив нас ,що дане питання буде винесено на обговорення Виноградівської РДА для відповідного реагування.
Але вже більше десятка років в с.Дротинці не функціонує дитячий садок,спочатку його приміщення зайняли під навчальний процес сільських дітей,а після ,як побудували нову школу ніхто не намагається зайнятися цією проблемою і нікому майже вона непотрібна,тому,що вибори закінчилися,а до наступних виборів ще далековато.
А тому виходячи із вищенаведеного прошу Вас в межах своєї компетенції як голови Закарпатської обласної ради вжити відповідні першочергові заходи щодо влаштування дітей в дитячі садочки ,тим більше ,що Ви особисто вибиралися по Виноградівському виборчому окрузі, і с.Дротинці переважна більшість голосів віддали за Вас,і тому є необхідність у Вашій допомозі з питання,яке ми висвітлили в змісті даної заяви.
До заяви додаю: лист з підписами молодих матерів с.Дротинці Виноградівського району та фотознімки сьогоднішнього стану дитячого садка в с.Дротинці.


З повагою до Вас


Голова координаційної ради Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК Ф.Д.Щубер
15 червня 2013 року


підписи молодих мамЯкщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори (оновлено)

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори (оновлено)

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори (оновлено)

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори (оновлено)

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори (оновлено)


2013-06-15
переглядів: 6161
джерело: Прес-служба Виноградівського РГФ"Апологет"

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(1):

2013-07-17 нет
жену фото у київ най поникавуть заштоти платять гроші,може хоть типир до них дійде.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.