Русскій корабль - іді нах*й !

Попрощалися з героєм Олександром Ігнатишиним (mukachevo.net)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

все закарпаття


Попрощалися з героєм Олександром Ігнатишиним (mukachevo.net)

У траурній процесії під тужний звук дзвонів, сумну музику оркестру й у супроводі великого національного прапору йшло, схоже, все селище, проводити земляка прийшло багато молоді… Співчуття близьким і - вічна пам'ять захисникові. Герої не вмирають!


Попрощалися з героєм Олександром Ігнатишиним (mukachevo.net)

Попрощалися з героєм Олександром Ігнатишиним (mukachevo.net)

Попрощалися з героєм Олександром Ігнатишиним (mukachevo.net)


2014-11-28
переглядів: 7016
джерело: mukachevo.net

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(14):

2022-06-29 вопрос
Игнатишин русская фамилия?

2014-12-03 21
Щурь ся пропіарив. Міжгірське панство на комашни частину гроши,що виділили сімї пропили. Тітушки на похороні зібралися з радості,що Саша помер і не буде їх кому пиздити.Добра з батюшками показали,що скорше з цапа буде молоко як з московських попів патріотів.

2014-12-03 до читача
Но що читачу бере зубну щітку та почисти мозок бо СБУ затримало диверсійну групу на чолі з російськими фсбешникамі які готували диверсії на Закарпатті такі самі як на донбасі.

2014-11-30 Герої не вмирають!
Велика кількість людей вшанували героя та провели в останню путь .На превеликий жаль тільки смерть привернула увагу такої кількості громадян до воїна.А на передовій наші захисники потребують уваги та допомоги від нас негайно а не посмертно.Можливо,якби всі хто був на похороні скинулися, кому скільки не жаль,можна би купити бронеавтомобіль,щоби хлопці з передової виїзджали неушкодженими.Тож дорогі мешканці Міжгірщини не будьте байдужі до наших захисників, беріть активну участь у допомозі Українським воїнам як матеріально так і фінансово.Повідом про це своїх знайомих та друзів!Слава Україні!Героям Слава!

2014-11-30 до читача
Донбасівці тоже так думали як ти вірили що їхній Яник з Путлером дасть статус державної мови російській і будуть жити як у Москві та Пітері .Вони не розуміли ,що вони їм потрібні лише як рабсила,а на томість накрили їх градами.

2014-11-29 не байдужий
голятинського голову сільрадиіз секретарков Жабихов треба відправити у АТО .голова буде в окопі сидіти а жабиха на передовій пуджати сепаратистів

2014-11-29 Правда
Лійсно герой!!! Вічна йому память!

2014-11-29 читач
ти телевізора передивився. Бери зубну щітку, білизну і розказуй свої байки воєнкому.

2014-11-29 до читача
Нищат українців такі, як ти сволото ,спочатку советська влада голодом у тюрмах знищувала українську націю ,дальше Путін через донецько-регіональське іго ставило на коліна Україну.Тепер через сепаратистів на Донбасі, і головне на Закарпатті таке саме хотять через русинів-сепаратистів їх повністю фінансує Росія .Міліція закарпаття і СБУ повинні повністі контролювати русинів- сепаратистів і заборонити їхні діяльність поки несталося те ,що на Донбасі.

2014-11-29 читач
ви майдануни хворі на голову. Путін наших хлопців на бійню не посилає. Зазвідайте у Вольцмана і Гройсмана чого нищать українців.

2014-11-29 Біда
У Голятині є сепаратист Жентичка Іван борода пилорамщик бовший голова трьохмісяцевий. Він так за путіна ла ла ла застає що аж порскат.... Геть біду у Росію

2014-11-28 111
у деревляного щура не стида нісовісті

2014-11-28 землячка
а що Щур там робить? він щось скоро забув за партію регіонів і за вибори попередні іза ланя!!!!!!!! Совість у нього є?

2014-11-28 читач
вони ж діти...

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.