Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

"Регіонали" руками Вищого адміністративного суду забрали депутатський мандат у Павла Балоги


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

все закарпаття


Про це у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив народний депутат Віктор Балога

"Щойно Вищий адміністративний суд виніс рішення щодо Павла Балоги. «Судді» постановили:
- визнати відсутність повноважень депутата;
- визнати відсутність статусу народного депутата;
- визнати необхідність проведення повторних виборів на 71 окрузі;
- скасувати відповідну постанову ЦВК про реєстрацію Павла Балога депутатом.

Рішення остаточне і стосується воно ще одного депутата Верховної Ради – Олександра Домбровського.

Тобто вперше в історії України, в неконституційний спосіб у законно обраного депутата повноваження відбирає суд, а не народ, який їх надав. Тому вибори в цій країні перетворилися на чисту формальність, бо депутатів уже можна «призначати» в судах.

І ви знаєте, це вже не політика. Це навіть не юриспруденція. Це розбори, в які втягують державу і народ. А до «суддів» питань немає – весь світ уже побачив, що судова гілка влади в Україні відсутня", - повідомляє Віктор Балога.

"В сьогоднішній Україні можливо все. Навіть те, що не вкладається в рамки права і елементарного здорового глузду.

Наші суди можуть скасувати конституційну реформу, дозволити державі не платити пільги і навіть спробувати забрати депутатський мандат через 4 місяці після виборів, - написав Віктор Балога в іншому своєму пості у Фейсбуку, написаному кілька годин тогму. -І от вчора юристи Єдиного Центру практично весь день просиділи у Вищому адміністративному суді, де розглядають справу, за якою хочуть поставити під сумнів перемогу Павла Балоги на виборах до Верховної Ради.

Зрозуміло, що ні юридичних підстав, ні процедури, за якою суд може позбавити депутатського мандату, немає. Але підміна закону політичною доцільністю стала нормою в Україні.

Спроби забрати у Павла депутатський мандат почалися у день голосування і не завершилися по сьогодні. Тоді нам вдалося з боями відстояти результати виборів. Але як тільки ми прийшли у Верховну Раду – всім стало зрозуміло, що ніхто не буде танцювати під чиюсь дудку. Тому, розуміючи, що кожен мандат зараз на вагу золота, влада вирішила в неконституційний спосіб змінити Павла Балогу на лояльного до себе депутата.

Очевидно, що це ще й спроба відплатити мені за об’єктивну оцінку ситуації в державі. Але вдарили не по мені, а по моєму молодшому братові. Вірніше, спробували вдарити.

Так я хочу сказати – не вийде. Ми це все уже проходили не раз і розуміємо, що навіть якщо українські «судді» винайдуть юридичне ноу-хау, Європейський суд прийматиме рішення відповідно до закону.

Але питання в іншому – для чого владі показувати всьому світу, що в Україні не просто вибіркове правосуддя, а повна відсутність судової гілки влади і всі рішення приймаються в одному кабінеті?"2013-02-08
переглядів: 838
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.