Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Начальником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства призначений Валерій Мурга.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

все закарпаття


Начальником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства призначений Валерій Мурга.

Начальником Закарпатського обласного управління лісового господарства став екс-"регіонал" Мурга
Про це сьогодні, під час представлення голови Тячівської РДА, заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, повідомляє Тячів.

Валерій Мурга вже очолював зазначене управління у 2005-2010 роках, коли був депутатом облради від політичної партії. Однак пізніше, заради посади директора ДП "Брустурянське ЛМГ", став членом Партії регіонів.

Про те, що Г.Москаль направив в Київ подання на призначення В.Мурги на посаду начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, закарпатські ЗМІ повідомили ще 20 липня.

Як раніше повідомляв голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, в Адміністрації Президента перед ним було поставлено завдання, аби до влади не потрапили члени Партії регіонів, СДПУ(о) і невідомо на яких підставах - члени Єдиного Центру. У випадку призначення В.Мурги цю вимогу порушено в подвійному обсязі.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, серед призначень, що їх останнім часом здійснив Г.Москаль, є цілий ряд колишніх членів СДПУ(о) та функціонерів Партії регіонів.


Коментарі

Копча 2015-09-16 / 08:27:27
А переглядаючи матеріал про Мургу наштовхнувся на таке: Закарпаття онлайн за 2011р стаття "Закарпатське лісове господарство знову очолить Валерій Мурга?" - У жовтні минулого року Валерій Мурга балотувався в обласну від Тячівщини, але програв вибори регіоналу, діючому голові райдержадміністрації Михайлу Шелеверу. Натомість в обласну раду він таки потрапив за списками Єдиного Центру.
Що це????

Лісівник Пукманн 2015-09-16 / 05:36:08
мургу поставив рижий Луннтік виключно за бабло !( Москаль не в темі, це Хустські замутки повністю) я тоже мав бити але запитали багато грошей то не утяг бабками цю суму2015-09-16
переглядів: 2503
джерело: http://zakarpattya.net.ua

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(10):

2015-09-29 До ха-ха, айно
Завоняло на сайті, майже мусорок мітріца загавкав за підара братика, псяча кістка у вигляді "заслуженої" посади директора навчального центру зобовязує

2015-09-28 !!!-!!!!!
Счастья в жизни столько,сколько Ты сможешь его заметить !!!-!!!!!

2015-09-28 Толстолобику
Довг платежом красить

2015-09-27 айно
А то іван синьоносий точно лапу сосе Тай доста довго ссе

2015-09-27 ха ха ха !!
до івана; ти дауне іване тепер сосеш лапу но скоро будеш сосати товстий снікерс своїм немитим писляком ХА ХА ХА !!!!

2015-09-27 Іван
Є в державі якась влада щоб злодіїв Дербака М. і Мар,ю з роботи вигнали нахрен і до суду притянули? Докить буде злодійська прокуратура покривати злодіїв дербаків?

2015-09-27 репинци
не один дербак такий ще є така марія з когозу тоже підкладаєся під кожну владу

2015-09-26 Тибор
Перестріляти всіх їх, сук продажних, нахрен в лісі і закопати там бульдозером, хай гниють і удобряють дерева, які ще вціліли після вирубок!

2015-09-17 Мерешору
Видно що тобі місце неуступит

2015-09-17 Мерешор
Видно є незамінимі люди. Один з таких - Дербак Никола з НПП Синевир. І не біда, що злодій, з партіі регіонів, без моральних принципів, за посаду гузицю підставить, головне що б було БАБЛО.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.