Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Як вибрати термобілизну Norfin


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

україна


Як вибрати термобілизну Norfin

Компанія Norfin надає переконливий асортимент термобілизни. Така велика різноманітність нижнього одягу створює проблеми для покупця в здійсненні правильного вибору. Спробуємо розібратися, як правильно вибрати термобілизну Norfin за посиланням тут.

Який матеріал термобілизни краще вибрати


Вибираючи жіночу або чоловічу термобілизну від компанії Norfin, слід приділити особливу увагу матеріалу. Компанія спеціалізується на виробництві високоякісної білизни з використанням сучасних технологій. Такий підхід дає можливість робити конкурентоздатну продукцію, яка має великий попит.

Бавовняні вироби


Гарною особливістю бавовни є функція вбирати вологу і зберігати тепло. Іншими словами, для активного відпочинку або ж зайняття спортом такий матеріал не підійде, оскільки бавовна вбере вологу та остуджуватиме тіло. А ось для риболовлі або зимових прогулянок, такий варіант буде найбільш відповідним.

Вовняні вироби


Вовняна термобілизна Norfin належить до найбільш дорогої категорії. Його виробництво проводиться на використанні шерсті мериноса, так само є і інші варіанти шерсті. Вовняні моделі забезпечуватимуть найкращий ефект збереження тепла. У ньому можна гуляти в зимову пору року упродовж тривалого часу і не замерзати. Вважається оптимальним варіантом для людей, які працюють на вулиці.

Синтетичні вироби


Синтетична термобілизна Norfin виготовляється на основі поліаміду і поліпропілену. Матеріал відмінно справляється з проблемою виділення тілом надмірної вологи, не акумулює неприємні запахи, виріб добре зберігає форму і не мнеться. Варто зазначити довговічність і зносостійкість. Навіть через декілька років використання, зовнішній вигляд синтетичної термобілизни Norfin буде на незмінному рівні. Є синтетичні моделі, в яких ушито антибактеріальне просочення.


Спортивні моделі термобілизни Norfin виготовляються на основі поліпропілену. Носити на собі таку білизну тривалий час не рекомендується. Інакше виникає свербіж, до того ж матеріал сушить шкіру. Але для двогодинного тренування або зимової пробіжки, це буде чудовий варіант. Є моделі з вовняними волокнами, які додаються для ефекту збереження тепла.

Що ж вибрати: синтетична або натуральна основа?
Якщо планується прогулянка на відкритому повітрі при морозі, то варто віддавати перевагу виробам Norfin з натуральних матеріалів. Їх головна мета полягає у збереженні тепла. Якщо ж вироби купуються для роботи, зайняття спортом, активного відпочинку або туризму, то варто придивитися до синтетичної термобілизни. Синтетика найкраще справляється з проблемою відведення вологи та збереження тепла. У момент трудової діяльності або зайняття спортом тіло виділять піт, і якщо волога затримається, то після навантаження буде переохолодження.

Як правильно вибрати розмір термобілизни
Тут варто утямити один момент, якщо вам не подобається обтягуючий одяг, то добитися очікуваного ефекту від термобілизни у вас не вийде. У народі термобілизна ще називається, як «друга шкіра». Вибираючи розмір, можна купити виріб на розмір менше, але не більше. Необхідно розуміти, що між тканиною і шкірою не повинно бути ніякого вільного простору.

Одягати термобілизну треба тільки на голе тіло, після чого повинен виникати обтягуючий ефект, інакше тепло не буде зберігатися. Вона не повинна здавлювати тіло або ж висіти на ньому. Компанія Norfin для комфорту покупців надає можливість скористатися спеціальними розмірними сітками, щоб максимально точно підібрати відповідний розмір виробу. Якщо залишились питання, то ви завжди зможете скористатися консультаційною допомогою.

Термобілизна від компанії Norfin - це гарант тепла, якості та стилю.


Як вибрати термобілизну Norfin

Як вибрати термобілизну Norfin


2021-04-27
переглядів: 663
джерело: https://norfin.com.ua/termobele/

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(8):

2021-04-29 Юрівна
Пак щось небого закрила фіртку, коли нас розраховував Тот нехинтош.Митя вчили робити, ати через передок стала керівником а типир швабру будеш звільняти

2021-04-29 Юрівна
Тримайся непадай духом, лиш небухай.

2021-04-29 Полька
Говдоші Юрівну хиба вилижете, вона всіх купив. Для них мити до одного мімця

2021-04-28 Чаполіно
Ми газди,всі то добре видять.Тому ми все маємо і будемо мати,а буде чупа-чупсом обходиться,вам не звикати.

2021-04-28 Полька
Раби мовчіть, ми все купимо, внас все схвачено завсе заплачено все доперделе.

2021-04-28 Вінні пух
Все іде за планом.Ми газди ,а ви лупина,сяк було і буде І що б ви не хотіли ,та не робили ,то все до пердели.

2021-04-28 Бісновата
Коли людей звільнять фіртку прикриває щоб люди незайшли дониї попрощатися ,добре що віддурння забрали такі ричаги,лишилиї швабру з туалету звільняти,полишала всяких танцюристів з училище.

2021-04-27 Землячка
Газ-66 у собисі постригся під дуріка, ходит та досебе говорит дурка імила, Марковичку тоже імила пішла напонижиння типир має право швабру хиба зтуалята звільняти, лишила колосебе полоумних. Май дурного внашому селі нема. Зарозуму нестала керувати собезом, а за кишки вонячої, типир ходит збісноватоє без повноважень брихливоє короновірус дуже повліяв намозги.

свіжі новини:
(україна)

свіжі коментарі:
(україна)

всі коментарі

найбільше читають:
(україна)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.