Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Робінзон Студеного


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село верхній студений


Робінзон Студеного

Людині потрібні не три аршини землі, не садиба, а вся земна куля, вся природа, де на просторі вона могла б проявити всі свої властивості свого вільного духу.
А. Чехов


Ну хто з нас в дитинстві не захоплювався книгою Д.Дефо «Пригоди Робінзона Крузо? Вже більше 300 років цей твір не втрачає популярності, тому що в ньому розповідається про безмежні можливості людини, яка , потрапивши у виняткові обставини, залишається людиною.Ми захоплюємося його силою духу, мужністю і стійкістю.
І у наш час на Міжгірщині подекуди ще знаходяться робінзони.Всім відомі сестри Бряник у Кужбеях. На Косому Верху поблизу Негрівця анахоретичний спосіб життя веде Йосип Беля. У покинутих Буркушах – хащовитому присілку вище Верхнього Студеного самотньо проживає Михайло Медулич, 1941 року народження. Колись тут жило 88 чоловік, та потроху всі повиїзжали, хати їхні порозвалювались. В «робочому» стані залишилась тільки хата Медулича, яку дідо не хоче покидати, і самісінький там проживає, без будь-яких умов. Навіть електрики нема.
Історія такого життя вражає. Як він сам там справляється з різними проблемами, як готовить їжу, як лікується, як відпочиває?
Про такого не може забувати і громада села.
Тому за сприяння голови Нижньостуденівської сільської ради Славця В.Ф., на сесії від 11.03.2000 р. (див.рішення) депутати, заслухавши заяву Медулича М.М., виділили останньому жилий будинок №614 (колишнє приміщення магазину «коло Гершка») для проживання. Цей факт красномовно свідчить про те, що влада на селі дійсно переймається прблемами пересічних жителів. Ба більше, майже через рік, 09.02.2001 р. (див.рішення) , на сесії Нижньостуденівської сільської ради, заслухавши заяву пана Медулича, депутати вирішили приватизувати для нього та його дочки Медулич О.М. цей будинок. Але, як то кажуть, «благими намірами встелена дорога до пекла». Не захотів дід проміняти тишу і спокій Буркушів на гомін села. «Там, де рідко сонце сходить, дивний секретар там ходить. Він тут – бог і цар – Буркушівський володар» - складають діти про нього вірші. Бо там, під небом синім і прозорим – його воля, його життя.

Тому нас трохи насторожив той факт, що після приватизації дід не проживає в комфортному, зі всіма зручностями будинку. Правда, приватною власністю розпоряджається кожен на власний розсуд. І тим більше немає нічого дивного в тім, що «тринадцятий Секретар» - так називають пана Медулича, захотів віддячити пану голові, який стільки доброго зробив для нього, що продав ? передав? здав в оренду? цей будинок йому. Відтак у селі покращився туристичний бізнес. Садибу пані Славець Н.Ю. добре знають в Інтернеті.«Садиба» с. Верхній Студений, 614, Міжгірський район, Закарпатська область, Україна, Славець Наталія Юріївна Тел.роб.: 803146 29-3-44, моб.:80673127345. (http://mizhgirya.narod.ru/TNorthernSlopes/HTML/studene_foto.html)

Ця історія – живий приклад того, що може зробити людина, маючи непохитну волю та цілеспрямованість. Жодне випробування не зломило характер нашого Робінзона. Він кинув виклик обставинам і переміг їх, ще й отримавши з цього певний зиск.

Люди — господарі своєї долі.

Як тільки служіння суспільству перестає бути головною справою громадян і вони надають перевагу служити йому своїми гаманцями, а не особисто, — держава вже близька до зруйнування.


Михайло Медулич у Буркушах, липень 2013 рокуРобінзон Студеного

будинок №614, " Садиба" Славець Наталії ЮрівноїРобінзон Студеного


2014-03-22
переглядів: 6238
джерело: Загін самооборони Студеного

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(13):

2020-11-30 Народ
Вимагає повернути громаді приміщення це,славцю думаш ми незнаєме щось робив накаштея з тарасюком та рошковичом.Обісралисьтеся всьо виходить нанаружу.

2020-11-28 Славиць
пензіонер обібрав село як липку,научив тарасюка красти,зберайте куфера ,Федя ми підержали всі мішу

2020-07-29 Гіоська відьма.
Цікава історія.

2015-12-12 Бомба
Но ти Пиринцю гамнюк немитий, та впозналатя Юлька ти диви чоловіче а то підеш на другі вибори до Верховної Ради ащо там іще одного Поросюка треба людям по головах скакати.

2015-12-11 Бобик
Славцю схаменися бо тя бог накаже за того жебрака тототи дідо чоловіче, але ти є бімбус нічого не зробиш.

2014-04-28 Вікторія
Звичайно на таких "РОБІНЗОНІВ" ще дивуються Він один всіх близьких відбив від себе,живе сам на дітей жаліється а чи розказує він що діти постійно виходять до нього забезпечуючи харчами та одягом. а Він на сміх людський виставляє себе таким самотнім та нещасним. Бог всіх карає за гріхи хай спомнить дитинство своїх дітей та молодість дружини чи так все без хмарно насправді...

2014-04-14 виборци
медулича на голову села

2014-04-03 житель
нормально Медулич жиє уже і Амулета у дворі має

2014-03-24 Буришин М
що до звинувачень які лунають в мій адрес то це повна маячня! я готовий до повної люстрації! якщо є у когось до мене запитання тут мій номер телефону 0667246640

2014-03-24 негровець
це все ніщо в порівнянні з Яремою Іваном васильвмчем (кличка касир) тому що роздавав гроші на виборах приїдьте до нього в гості в Негровець і побачите, іще запитайте його за які кошти разом з Буришиним Мішом купили квартири в Киеві і Ужгороді. За наші кошти.

2014-03-24 житель
Не забувайте і про ЯНЧИКА АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА член виконкому сільської ради(хижа з нуля двоповерхова, гараж, машина ваз 2109, трактор т16, і ще і жінка здобуває вищу освіту на платні основі) підняти його доходи і там легко буде розібратися.

2014-03-23 житель
Я бачимо Славець працює "на благо народу" з маленької "халупки" переселяє людей в центр туризму і тут люди зразу починають всі туристичний бізнес.Я так зрозумів шо йому надоїла його "чотирнадцятий секретар НАТАША" та рішив її відправити подалі від себе)))

2014-03-23 ????
Ба чи знає хоч Медулич, що у нього є "Садиба"

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.