Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Благовіщенська церква потребує реставрації.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село верхній студений


Благовіщенська церква потребує реставрації.

Церковна громада сіл Нижній та Верхній Студений Міжгірського району Закарпатської області звертається до всіх небайдужих щодо надання матеріальної допомоги для відновлення та реставрації пам"ятки сакральної дерев"яної архітектури Благовіщенської церкви Пресвятої Богородиці та дзвіниці в с.В.Студений (побудованої в 1820 році).
Церковна громада, активісти та громадськість села наразі збирають грошові кошти для реставраційних та відновлюваних робіт церкви, але самотужки не в силах здійснити такий великий обяг реставраційних робіт по відновленню церкви та дзвіниці.
І тому просимо Вас, в міру Ваших можливостей, надати матеріальну допомогу церковній громаді.
За дорученням церковної громади села о.Василем (Юраш Василь Васильович) відкрита картка в ПАТ КБ "Приватбанк" за номером №5168755355844370, на яку можна переказати кошти для відновлення та реставрації церкви та дзвіниці.
Додаткову інформацію можна отримати від священника о. Василя, тел.: 0501653756

Просимо фахівців обговорити в коментарях, як найкраще відремонтувати церкву. Особливої уваги потребує дзвіниця. Студенці пропонують побудувати нову, а цю перенести в друге місце.
Імена всіх хто нам допоможе будуть опубліковані на цій сторінці.


Благовіщенська церква потребує реставрації.

Благовіщенська церква потребує реставрації.

Благовіщенська церква потребує реставрації.

Благовіщенська церква потребує реставрації.

переглядів: 11178
джерело: Церковна громада сіл Нижній та Верхній Студений

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(6):

2014-03-17 звернення
Федір Дмитрович не звертайте уваги на таких недалеких як піп Мандзюк та тих кого він надрочує. Такі попи позор нашої православної віри считают, що можут брати на себе функції Всевишнього, що само по собі вже грішно.

2014-03-17 Щубер Федір Дмитрович
Я особисто буду все робити для того,щоб допомогти у відновленню дзвінниці та церкви в середнян і до цього закликаю всіх студенців і тих хто народився і ріс в Студеному ,а зараз живуть поза межами села надати всіляку допомогу у відновленню дзвіниці і церкви.Прошу всіх небайбужих приєднатися до цієї благодійної акції.Зробім щось корисне для майбутнього покоління і вони будуть вдячні.

2014-03-17 Щубер Федір Дмитрович
Шановні земляки!Ніхто нікого не заставляє щось робити для когось особисто.Це все необхідно всім нам православним християнам.Це наш обов"язок як християн допомагати Церкві і її спорудам.Не робіть політику в цьому питанні і не втягуйте церкву в політику .Ваш коментар (Патріот)веде до дистибілізації в суспільстві та до ворожих настроїв до інших національностей

2014-03-17 до відморозка
ну тебе "патріоте" рве, з кожним твоїм повідомленням стає зрозуміло шо ти за один. перестань тролити повідомлення, подиви на себе, з тобов скоро нихто здороватися чмо ходячоє

2014-03-17 ПАТРІОТ
ТЕПЕР УСЯ УКРАЇНЕ НЕНАВИДИТЬ РУССКИХ, А ВІН ЗБИРАЄ ГРОШІ НА РОСІЙСЬКУ ЦЕРКВУ МОСКОВСЬКОГО ПТРІАРХАТУ! ЗБИРАЙТЕ КРАЩЕ РІДНИМ ПОМЕРЛИХ ВІД РУК ЯНУКОВИЧА - МУЧЕНИКА МОСКОВСЬКИХ ПРАВОСЛАВНИХ!

2014-03-17 Згоден
Реставрація необхідна, бо вже аварійна, але біля цієї церкви вже добудовується нова і слава Богу люди будуть мати де молитися

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.