Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Розвиток для сіл


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село верхній студений


Розвиток для сіл

Хоч інфраструктура тут ще недостатньо розвинута, а дороги в жахливому стані, Села Нижній та Верхній Студений мають всі перспективи для розвитку. Неймовірні краєвиди, гірськолижні спуски, мінеральні джерела, і це ще не повний перелік того, чим можна зацікавити туристів. Багато років тому село Верхній Студений був одним з центрів розвитку туризму . Добре пам’ятає ці часи пан Іван. Зараз чоловік займається бджільництвом, а раніше працював на одній тутешніх баз, яка зараз зачинена. За словами пана Івана, кожна третя хата в селі Верхній Студений на замку. Люди або ж за кордоном, на заробітках, або переїхали жити в міста. На думку чоловіка, щоб відродити закарпатські села, в першу чергу потрібно робити ставку на туризм. А зацікавити туриста тут є чим. Це і неймовірні краєвиди і гірськолижні спуски і навіть мінеральні джерела. Одна з проблем, які заважають розвивати туристичний напрямок – погані дороги. Та незабаром це питання планують вирішити. В рамках проєкту «Мале Карпастьке коло», тут відремонтують частину автошляху. Після цього , вважають місцеві, самі собою вирішаться і інші проблемні питання. Тож цілком можливо,колишня слава цього туристичного села ще повернеться.2021-03-12
переглядів: 983
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(10):

2021-03-15 Про розвиток Студеного
Все для успішного розвитку верхнього кінця Студеного було декілька років назад. А змінилась ситуація тільки тому, що самі студинці знищили все навкруги, засмітили, захараращили всьо і головне вирубали весь ліс, який там ріс.
Цю місцину полюбив був заслужений майстер спорту і заслужений тренер України, відомий футболіст Йожеф Сабо. Він багато років до нас приїзжав і друзів приводив з київського "Динамо", пив воду мінеральну "Квас" і в Київ додому возив каністрами. Після пожару його дачі, журналістам давав інтерв"ю і казав, що відбудовувати її вже не буде. А чому? давав конкретну відповідь: Не той уже Студений який колись був, все вирубали варвари, все сплюндрували. Плюнув і більше не появляється в селі. Руїни після пожару в память про нього тільки і залишились.
Там Віктор Балога мав намір побудувати якийсь відпочинковий комплекс. Фірма "Русанія" викупила у сільради великий земельний участок, почали будівництво якогось могутнього об"єкту з оциліндрованого бруса. Декілька років будували, потім очухались і побачили що твориться з довкіллям то зупинились. Пару років дерево постояло, почало гнити, розібрали і продали як дрова у пекарню в Ізки.
В Студеному робили бізнес хлопці з Мукачева. "Адреналін" мав славу на весь район. Молодь приїзжала розважатись аж із Міжгіря. Та місця не було де гостям припаркуватися, не було де розвернутися транспорту, бо всі обочини заняті естакадами з лісом. Відпочиваючі годинами чекали поки загрузиться фішка і їх пропустять до місця відпочинку. Многі розвертались і йшли назад, проклинаючи сись Студений і все на світі... Помучились пару років Мукучівці і плюнули на все, газдуйте собі, залишили "Адреналін". Красива будівля ще стоїть на місці, тільки всередині розтягнуто все що там було.
Сама колишня турбаза "Бескид" стоїть в руїнах.
Земельні участки, біля турбази роздані "потрібним" людям, які так і не розпочали щось будувати, створювати робочі місця.
Чи можливо повернути "былую славу"? Тяжко.

2021-03-14 Бібі
Пак у щуря мотоз у кармані носит від повішиника , про нього неє що говорити .

2021-03-14 Бібі -йойой
А чому шпіон Савчур Міша та Пиньвчук-Шваб вінже Блага не урядують такся пообсирали хлопці, сраку рвали за (нанашка)а він їх так бортанув лищ чехови дав дихати наповні груди кислородом,вжеся хоче вівчарством та тваринництвом зайняти буде успішний бізнесмен,бджолярство колгозноє уже недобре Іванку,чим нагодуєте туристів много буль несадите а мед скис у бочках.

2021-03-14 я
Нащо Щуру тепер Славець. Хай сам по судам ходить, та відкупуєся від своїх кримінаоьних вчинків. Не вигідно такого держати в команді. Хоч і другі теперішні учасники команди могли б собі взяти урок, що і вони колись стануть ненужними, то чи варто так продаватись.

2021-03-14 Щур
забив як привиборах говорив ЗЕ наркоші,ятепер би непосадили за деребан рай бюджету создає вид що за владу свій репертуар воняка.

2021-03-14 Щур
дає добро щоб притігати кумів до кри.відповідальності,начхав навсе використав та викинув як ган..

2021-03-14 о.Федора
братом Славцьом Щур зробив по кумський всіх лишив ,а Славця неприняли буцімто нехотят , якщоб ася захотів всьо би було окей.

2021-03-13 Знаюча
Мій недуже має бажання ходити на роботу в Колочаву,невірте це робота Щуря всіх лишив старостами бувших голів сільрад,а Славця навмисно так зробив ,депутати якщоб хотів і язиком би голосували,внас лишив якого підлабузника.

2021-03-13 До Студенця
Будете ви іщи за Славцьм дуже плакати,цивидите як нам (чех) кислород перекрив всьу улицю забудовав що і машини неможутся розійти.

2021-03-13 Студенцям
Славця треба повернути, бо інак не буде розвитку

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.