Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Шанс на розвиток. Перспектива сіл


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село верхній студений


Шанс на розвиток. Перспектива сіл

Перспективні але важкодоступні, села Нижній та Верхній Студений можуть отримати шанс на розвиток. Проект « Мале карпатське коло», що має на меті об`єднати однією короткою дорогою три області ймовірно стане каталізатором позитивних змін в цих населених пунктах. 10 з половиною кілометрів по бездоріжжю, саме така протяжність двох сіл Нижній та Верхній Студений. Автошлях тут не ремонтували роками, як наслідок, замість покриття – суцільні ями.Каталізатором позитивних змін в цих населених пунктах може стати проект « Мале Карпатське коло», що має на меті об`єднати однією короткою дорогою три області.Місцеві вважають, проєкт дасть можливість для розвитку в першу чергу туризму в двох населених пунктах. Найоптимальніший варіант будівництва дороги, яка повинна за проектом, з`єднати Закарпаття з Львівщиною, на думку місцевих має пролягати саме через Верхній Студений. Нова дорога, буде пролягати через гори. Це дасть можливість туристам не робити зайве коло в більш як сотню кілометрів і економити кілька годин шляху, щоб дістатись з однієї області до іншої. Проект наразі на стадії розробки, однак, усі зацікавлені сторони, як місцеві громади так і адміністрації зацікавлені у його реалізації, а це значить, що у найближчому майбутньому три області з`єднають нові європейські автошляхи.2021-03-04
переглядів: 1196
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(13):

2021-03-07 Буртин
Звідки буде порядок у бородьбі з короновірусом як у Міжгірю роблять ристорани, Літний сад, Мішельс, Тополя. Чи знає обласний начальник поліції що газди ресторанів платят поліцейським

2021-03-06 ИДІК
ИДІК дрбак із приходом весни ще май неадекватний став,ходить по організаціям та грозить працівників ош на його податки зарплату беруть,а сам про то і каже,що сплатив податків 0,шкода що коло феєра треться такий проходимець,грозить працівників гуно,оби йому зарплату сказали, е державні працівники по закону повинні вказувати зарплату на програмному ресурсі відповідно го державного органу раз на рік,а не всякому чмови

2021-03-05 Огого
Кажут що тот такий кривий на ногу що робит деректором у Студеному на озері,вчора у Пилипци коло кантори того якогось Гузенка чи Гурзенка так паскудно обговорював як тот того держит такаго паскуду.

2021-03-05 Рупор
Чому коли приходять депутати опозиціонери до наших керевників та вказують на проблемні місця ,ті не змозі вирішувати питання ?Це вказує на їхню неефективность та профіолізм ,та просте небажання працювати,нащо,вних все добре,але так не повинно бути,тому від вас будуть вимагатимуть результату ,якщо ні ,досвідос,на вихід.

2021-03-05 Тіта
Та які зарплати отримають всі ті "топові" місцевого рівня?Вони отримають фінансування з бюджету громади,тоді чому ми не знаємо ,що отримають, та чи є за що їм платити.Та який бюджет нашого отг на 21 рік,чого вони так все приховують.

2021-03-05 Гога
Наші активісти депутати опозиціонери, почали висвітлення всіх місцевих установ та організацій та їх керівників, як вони працюють,та як вони реагують на звернення до них з питаннями ,як похабно відносяться,при тому що вони одержують заробітну плату від громади.Ви баласт ,якій не дає можливості для розвитку громади.

2021-03-05 Оксана
Дуже добра була б така справа але дивлюся на ті дороги які зробили і тротуари то диву даюся. Представники влади повинні вказати тим фірмам на їхнє дороготворчество і мають за свій рахунок зробити як треба. Чи всі сліпі

2021-03-04 я
руїни гершко ой

2021-03-04 Ой-йой
Тот начерчує дороги,а ти чеху розвиваш тваринництво,рільництво,бджолярство ти вже розвинув то може будеш і бригадиром рільничої бригади,у нас уже тут були колись два бригадирі один (дубчик другий свобода) які дуже погано закінчили свою каденцію,ти спочатку забери з дороги то що забудував бо неможливо дорогу для громади прокласти,ти небачиш що зайняв проїзжу частину транспорту немож розминутися діячу премудрий.

2021-03-04 Пол
Де ті літучі бригади по виявленню порушення карантину? Сьогодні в Літнім саду аншлаг.

2021-03-04 ланос
вижу василя томинця

2021-03-04 Ой-ой
Петканичу хто (начерчував) той шля який ти показував.

2021-03-04 Пішоход
Шанс появився як Славця позбулися, а коло буде чи не буде то вже не важливо. Працювати всім все рівно прийдеться щоб був якийсь розвиток.

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.