Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Офіцер готується до змагань з армреслінгу на передовій


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село верхній студений


Офіцер готується до змагань з армреслінгу на передовій

Серед молодих командирів, які поповнили офіцерський корпус під час російсько-української війни, безліч цікавих, талановитих, всебічно розвинених людей. Один з них — представник десантно-штурмових військ старший лейтенант Микола. Лише два роки тому він закінчив факультет підготовки спеціалістів ДШВ і розвідки Військової академії (м. Одеса).

Я побачив його на позиції поблизу Мар’їнки та звернув увагу на кремезний вигляд цього офіцера. Відразу було зрозуміло, що переді мною спортсмен. Нині він чинний чемпіон Збройних Сил України з армреслінгу у ваговій категорії понад 100 кг. Попри те, що хлопцю всього 25 років, він уже має чималий бойовий досвід. Першу свою ротацію у 2019 році провів на Маріупольському напрямку. Його підрозділ займав дуже небезпечну ділянку оборони навколо населеного пункту Павлопіль. Уже тоді він проявив себе як відповідальний і мужній командир. Неодноразово його підрозділ вступав у бойові зіткнення з російськими окупантами. Він ніколи не ховався за спини своїх хлопців.
Нині в нього друга ротація. Зона відповідальності дуже небезпечна — околиці окупованого Донецька. В перший день перебування на позиції російські окупанти спробували перевірити офіцера та його підлеглих на міцність та уважність, здійснивши спробу пройти в тил позицій підрозділу. Для цього вони використали лісосмугу, яка впритул підходить до позицій українських десантників. Група з чотирьох чоловіків, з яких два снайпери, спробувала просунутися вперед і закріпитися. Але завдяки пильності спостерігачів диверсанти були своєчасно виявлені з допомогою тепловізора. Офіцер віддав наказ на відкриття вогню й особисто керував боєм. Ворог отримав гідну відсіч, зазнав втрат і відступив. Після цього окупанти припинили спроби активних дій.

— Тепер ситуація у районі відповідальності спокійна. Обстрілів майже немає. Але для нас нічого не змінилося, — розповідає Микола. — Тиша оманлива, тому чергування на позиціях несемо дуже пильно. Готові до будь-яких несподіванок
Проте знаходять десантники час і для занять спортом. Зокрема завдяки зусиллям командира роти військовослужбовці облаштували невеличкий спортивний майданчик. До речі, знайшлося там місце і для столу для армреслінгу. Щоб постійно перебувати у формі, Микола тренується зі своїми підлеглими.

— Війна війною, але готуватися до майбутніх змагань теж треба, — пояснює офіцер. — Звання чемпіона треба підтверджувати не тільки на змаганнях, а й тут — на передовій.

Його бойові побратими кажуть: «У Миколи не тільки міцні м’язи, а й сталевий характер, підкріплений знаннями та практичними навичками». Микола може власноруч упоратися з будь-яким штатним озброєнням, починаючи зі звичайного АКМ-74, великокаліберного кулемета ДШК і закінчуючи СПГ-9 або АГС-17.


Офіцер готується до змагань з армреслінгу на передовій

Офіцер готується до змагань з армреслінгу на передовій


2020-09-02
переглядів: 1466
джерело: Олександр Кіндсфатер Кореспондент АрміяInform

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.