Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Святий Миколай завітав у Студений


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село верхній студений


Святий Миколай завітав у Студений

День Святого Миколая відкриває низку новорічних та різдвяних свят. Звичай дарувати цього дня подарунки прийшов до нас з давніх часів.
Колись давно у візантійському місті Патари жив бідний городянин і батько трьох прекрасних доньок. Він дуже хотів видати їх заміж, однак, за звичаями того часу без приданого на них ніхто б не одружився. І він не придумав нічого кращого, ніж відправити своїх доньок заробляти гроші на придане за допомогою найдавнішого ремесла. Бідні, але цнотливі дівчата, були зовсім не в захваті від цієї ідеї. На їхнє щастя, в цьому місті жив добрий і побожний чоловік Микола, якому від батька залишився значний спадок. Почувши про цю історію, Микола вирішив допомогти дівчатам, але тільки так, щоб ніхто не знав про його благодійність. Одного разу вночі він прокрався до їхнього будинку і кинув через камінну трубу три мішечки із золотом. Мішечки потрапили прямісінько в панчохи, які дівчата випрали і повісили сушитися біля каміну. Завдяки цим грошам, всі три красуні зберегли свою невинність і вийшли заміж за порядних і роботящих хлопців.
Кажуть, що традиція дарувати подарунки до дня Святого Миколая, бере свій початок з цієї історії. А ще кажуть, що у Святого Миколая є чарівна книга, до якої він записує всі хороші та погані справи, які кожна людина зробила за рік. Той, хто був добрий і робив хороші вчинки, обов'язково отримає подарунок від Святого Миколая.
Як би там не було, а напередодні Різдва ми всі віримо в дива і так приємно дарувати дітям радість.
Цим девізом і скористався мешканець Нижнього Студеного, підприємець Василь Рябець. Напередодні дня Святого Миколая, витративши трохи часу і грошей, він наповнив радістю життя маленьких мешканців села, купивши солодкі подарунки в обидві школи і садочки Студеного . Діти дуже зраділи цій події, бо дуже важливо подарувати дітям на день Святого Миколая віру в дива.2014-12-22
переглядів: 4505
джерело: МП

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(147):

2015-04-11 Народна-Рада!Секретар Наародної-Ради!!!!!
З Воскрисінням Христовим Вас!!!!!!!

2015-03-01 Всезнайко
А що буде добре розкажіть.

2015-02-28 Віра
все буде добре))))))))))

2015-02-28 До Студинців
Пак у студеному офіс побудуйте,і будете Народна-Рада,яка лохує,Народ.

2015-02-27 студений
Які ви всі тут тупі,і перливаєте з пустого в порожне.Ми самі знаємо кого вибирати,а нар.рада у Міжгірі починає зданіє для Цирку будувати,тобто собі офіс.

2015-02-26 ПАк-йо
Переливаєте з пустого в порожне,ви невірні пак недостойні балаболити,лим протів пак йо.

2015-02-26 розсудливому
Ви дивіть як розрозсуджався розсудливий (в миру Василь Славець, ймовірно). Це що він думає, люди мають іти до церкви і там бунтувати, з священником воювати. Люди ходять до церкви молитися, і дають пожертви на церкву, а не кудись інде. Їх не цікавить куди ті гроші потрапляють, і якщо якісь священники передають окупанту, так то на їхній совісті. А простим вірянам нема діла до того як розпоряжаються церковними грошима. І тому питання церкви, мали б вирішуватися більше священниками і від них має йти ініціатива як молитися і на кого. Приклади такі уже є: отець Віктор (Бедь).... Серед родичів розсудливого (Василь Славець, ймовірно) багато священників і служать вони у церквах різних конфесій, зокрема і у православній МП, в такій точно в яку ходить Заєць Міша.

2015-02-26 Победа
Да здраствует Щадей!

2015-02-26 розсудливому
Ви вирубали ліс, бо кажете так треба було щоб вижити у тяжкі 90-ті. Добре. А як тепер, по-вашому, виживати нам у теперішні теж тяжкі часи? Ви про то не подумали. А як мають виживати Ваші і наші внуки? Бо часи настануть теж , ймовірно, тяжкі. "Суровые годы уходят, за ними другие приходят, они будут тоже трудны" (Интернационал)

2015-02-25 Розсудливий
До секретаря Народної Ради. Ти страшенно почав переживати за ліс коли його майже не лишилося.Перший раз пошукай злодіїв серед своїх родичів та згадай позад чого ми вижили в 90-х.Чи може хтось з Народної Ради зимуєся офіційно виписаними дровами.А Кришінець дає роботу односельчаном.Чи не ти будеш годувати їхні сімї.А Заєць та його московські поплічники лицемірні слуги окупанта які в суботу вішають на будинок Український прапор а в неділю несуть гривню москальови на патрони та снаряди які знищують Українську Націю.Якщо такі люди не покаюлься реакція громади може бути не передбачувана а особливо коли до району їдуть труни з бійцями.Не випробовуйте терпіння односельчан.Робіть то що в ваших силах а не трепліт язиком про ліс Славця котрому ви ще недавно нухали жопу а зараз чомусь чи комусь став недобрий.Голову вибере громада Но точно знаю що серед вас голови нема бо нема голови у вас і не рахуйте народ дурним-народ мудріший ніж ви думаєте.

2015-02-25 житель Студеного
Треба боротись за своє сило,і бандюг які від громади крадуть гнати з сила .Кришінці,Стеці,Борички,Лісники,їм не місце у Студинім,вори они паскудні.

2015-02-24 Розсудливі
Відводять увагу від головної проблеми: розкрадання лісу. Не буде кому скоро молитися в церквах які би вони не були православні чи католиькі, бо після вирубки всього лісу ніхто не захоче залишатися жити в селі. Який смисл оставатись коли, наприклад, на гриби треба іти у третє село.

2015-02-24 житель Студеного
Правильно каже Секритарь,якщо піти уліс,все попиляли злодії лісники, і віддали на пелораму до І.Кришінця,а там ніхто їх неперевіряє,бо всі крадуть.

2015-02-24 Секретарь Народної-Ради
Що ви ся імили до церков,головне щоб ви були чесні,справедливі такі як Заєць,ащо він захищає церков у яку ходить,він молодець,ви пак беріться за голову який у вас обворовав землю,на коліна село поклав,Кришіниць усю пак хащу покрав,та пак лим вихваляється кулько дерева на пелорамі у нього,дорога у ямах,кулько Боричок із Стецьм ліса незаконно перевезли,і ями на ямі наробили,а до церкви сатаністи пак узялисьтеся нехристи вонячі,де пак людина молиться лим є Бох,а де пак краде ли і бреше лим є Чорт.

2015-02-24 до Секретарь Народної-Ради
ДО ТВОГО ВІДОМА ТЕПЕР НЕЗЄДНАНІ ПРАВОСЛАВНІ ЦЕРКВИ У ВЕРХНЬОМУ І СЕРЕДНЬОМУ СТУДЕНОМУ БУЛИ ЗБУДОВАНІ ГРЕКО-КАТОЛИКАМИ НА ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТТЯ. А ПРАВОСЛАВЯ НЕЗЄДНАНЕ ТА ЩЕ Й МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ЗЯВИЛОСЯ 1949 РОКУ НАСИЛЬНО, А ДО 1949 РОКУ ВЕРХНІЙ, СЕРЕДНІЙ, НИЖНІЙ СТУДЕНИЙ БУВ ВЕСЬ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКИМ, ЯК, ЗВИЧАЙНО І 95 ПРОЦЕНТІВ ПІДКАРПАТСЬКОЇ РУСІ(ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛ.). ТАК ШО ВІДКИ СЯ ВЗЯВ ЗАЯЦЬ ТАКИЙ МОСКОВСЬКИЙ НИХТО НИ ЗНАЄ. МАЙЖЕ ЙОГО МАТИ, БАБА І ПРАБАБА НИ З ЗАКАРАПТТЯ)))

2015-02-24 Секретарь Народної-Ради
Якщо людин все своє життя ходила до церкви,і надалі має ходити,така людина молодець,і Заєць М правильно зробив,що захищає церков,він має іти знею до кінця.Пак у нас політики одній партії служать,адале другі партії служать,де гроші і там політики,юди а лим голови сіл такі юди що лим пак захищають сибе,і своє бабло воняки,а донька Зайця М у Студинім буде Головов Села Студений.

2015-02-23 Розсудливий
Вчора в середнян підняли питання служінню Москві.Єдиним хто відверто виступив на захист московської патріархії був Заєць М.Його дочка завершує свої палкі промови словами Слава Україні.Звертаюся до адекватних людей -хіба для патріотів така поведінка цієї сімї не є плювком в душу та прикладом блюзнірства та лицемірства.Пошу особливо членів Народної Ради висловити свою позицію та публічно осудити таку поведінку вашого керівника.Інакше вашу організацію жителі села вважатимуть антиукраїнською та сипаратиською.

2015-02-16 до розсудливого
Васю ти дуже хочеш проявляти дискусію,але сам наполегливо,у вашому Студеному не боришся з корупційов.

2015-02-15 Розсудливий
До Народної ради .Як зберете звертайтеся.Ви трусливо втікаєте від вирішення проблеми де не потрібно брати до рук зброю. А ваші приплічники Москви то ніж в спину нашим воїнам. Тай навіщо потрібні в АТО лицеміри-патріоти.

2015-02-14 ИМТЬБ
отямтеся люди з МОСКОВСЬКОГО ПРАВОСЛАВЯ! БУДЬТЕ ПАТРІОТАМИ, АТО БУДЕ АТО.

2015-02-14 Народна-Рада
Народна-рада!!! Ми збераємо велике військо,і всі дружньо ідемо у АТО.!!!А ви Студенці присоєдиняйтесь,а тоді на голову лізьте.!!!

2015-02-13 Розсудливий
До Народної Ради. Порада;зосередьтеся на власному очищенню.Ваші окремі члени постійно згадують про патріотизм в тойже час несуть московському попу пожертви.Може в тілах у українських воїнів і ваші кулі. Деякі з Вас отримали царський подарунок від попередньої влади вихователь-директор...де ВАша люстрація.Зробіть ці кроки і можливо будуть прихильники.

2015-02-05 Хак
Рябець це нормальний чувак,ми за тебе Васю

2015-01-02 Рябець.
І ворон не кряче і вовки не виют і воздухом подихав одним словом скучаю.

2014-12-30 Надя
Шановне панство! Ми будемо боротися проти незаконних діянь тільки законними шляхами!!!

2014-12-30 Мер це Щадей Надія
З Щадей Надійов ми небоїмось смерти,ми бесмертні воїни правди.Люстрація всім в Студинім всіх на коліна тварь нечиста,розмножилась в селі і ліс ворує !!!!!!!!!!!!!!

2014-12-30 Секретарь Народної-Ради
Народна-Рада Звертається до жителів Н.та Верхне Студеного Лісу Стоп!!!!!! Пост діючий до 1.01.2015р

2014-12-30 Експерт.
Щадей Надія іде дороргою світла,і бореться з темрявою,яка зависла над Студеним!!!!!!

2014-12-30 Рябець.
Я на тебе не думав.

2014-12-30 до Рябця
ЩО НИМАЄШ РОБОТИ, ГОЛОВО, ЩО СИДИШ ПОСТІЙНО В СЬОМУ САЙТІ??? ВИЙДИ МАЛО НАДВІР, ПОДИВИ НА ХАЩУ ДЕ ЖИЄШ, УЧУЙ ЯК ВОРОН КРЯЧЕ,ВОВКИ ВИЮТ, ПРИРОДА...СПОКУЙНИЙ СТАНЕШ.

2014-12-29 До Рябця
Має шанц ізмінити ситуацію в свою користь,поставити пост і бути настороні Народу,Відсвяткувати з нашим лідиром Щадей Надія,та Народом!!!На Майдані в Новорічну ніч!!! Боричка,Лехмана, Кришінця, Стиця ,повісити!!!!!...........!!!!! Злодіїв Лісників повбивати.

2014-12-29 я.
Щоб ви тут не писали але студенці самі рішать хто буде новий очільник,а Рябець правильний курс вибрав.

2014-12-29 до ради
Опреділітся хто у вас голова бо у Студеному пока Славець.

2014-12-29 Народна-Рада
Народна-Рада бореться за ліс!Ліс має бути Народа,в кожнім селі ідуть незаконні вирубки,виписують сухостій, а рубають здоровий ліс,пелорами забиті крадиним лісом,лісники пьють в каварнях, і від Народу требують гроші,все нищать незаконно.Голова сила має боротись за своє сило щоб чесно люди працьовали і багатіли за свою чесну працю!В нашім Районі Землі продали Голови сіл незаконно,від громади де будуть рано-чи пізно давати звіт за кожню сотину,і будуть покарані,лісники будуть сидіти в тюрмах,за свою воровську жізнь!

2014-12-29 правда
Студенці іжте шишки, а народні раді вддайте ліс .

2014-12-29 Народ
Новий Рік з Нашим Лідером Щадей Надія,до перемоги Слава Україні.Новорічну ніч на майдані Біля Сільської Ради,разом сила,разом до перемоги Слвця геть,корупцію з Студеного на завжди,

2014-12-29 Правильно!
Рябець - БОЯГУЗ. ЩАДЕЙ НАДІЯ - НАШ ЛІДЕР!!!

2014-12-29 гг)
майдаунізм головного мозка лічать свинцьом на Сході.

2014-12-29 Секретарь Народної-Ради
Нет то треба Боричкови яйця відкрутити,А від кришінця всьо забрати,а Стеця повісити чим зайде в Студений,А Рябиць трус бояжливий неварта із Громадов Новий Рік відсвяткувати ,та пост покласти,він недостойний Голови.А Голова має багацтво берехти,а небути соучасником.Народнв-Рада розочерувалась у Рябцьови,і підтримує Щадей Надію.

2014-12-29 ...
У вас як у Росії, Путін ще живий, а претендденти на його місце мусять бидлу обіцяти що Крим не віддадуть, Кримнаш. Так і ви, Славець ще на свободі, а претенденти обіцяють дрова ладити як і ладили, з Боричком і Кришенцьом дружити, я так поняв що ліс красти, без того не може існувати студений, то майже уже у крові кожного хто живе там.

2014-12-29 відповідаю
Чмирота висуває своіх,чмироту. Чи зрозуміло? До тепер Студеним командували Ви,а від тепер нехай покомандує чмирота. Може хоч так щось поміняєся.

2014-12-29 Рябець.
Дочекайтеся законних виборів, допоможіть малозабезпечиним сімям, знайдіть безробітним роботу,а тоді можна буде говорити про пости і вивоз лісу, про Новий рік під сільською радою і так дале. Бо такими способами простих громадян ви лишете без новорічних подарунків і без керечуна на Святий вечір.А може ще заборонити дрова ладити, нехай студенці гріються листям. ВИСНОВОК:не лізьте в Студений ми якось самі розберемось,що нам робити і як дальше жити. З повагою до всіх Василь Рябець.

2014-12-29 )))))))))
ти туй не ..... ПОВНИЙ НЕАДЕКВАТ МОЖЕ БУТИ ЗА РЯБЦЯ АБО ЩАДЕЙ. ШАНОВНИЙ, ЧОМУ ВАША БАНДА ТАКИХ ЧМИРІВ НА ГОЛОВУ ВИСУВАЄ??? прошу відповісти.

2014-12-29 До Щадей
Лідера..!Лідера..!Лідера..!На новий-Рік Ми требуєм Лідера......!!!!!!

2014-12-29 люди
Новий Рік разом з Надієв Щадей,на Майдані,Біля Сільської ради.

2014-12-29 Народна-Рада
ВІДПРАЗНУВАТИ НОВИЙ РІК НА МАЙДАНІ З ЛІДЕРОМ ЩАДЕЙ НАДІЯ,,,!ІЗ ЗАХИСНИКОМ РЯБЦЬОМ ВАСИЛЬОМ,,!З ПОБЕДІТИЛЕМ РОСАДА СЕРГІЙ,З ВИЗВОЛІТЕЛЕМ ЩУБРОМ,,!

2014-12-29 Односильчанин
А що це ідея!Разом на майдані, біля Сільської ради, відпразнувати Новий рік,з громадою це буде щось надзвичайне.Щоб була вся команда,Рябець,Щадей,Росада,Петканич,Щубер,та Народ!Слава Україні!

2014-12-29 Експерт.
До Щадей !!!!!!!Ви як наш Мер Студеного,то Новий Рік 2015р Вам треба бути разом з Народом,і побажати свому Народу в Новорічну ніч,біля ялинки разом,біля Сільської-Ради,з Народом!!!!!!!!!!!!!!!

2014-12-29 До Щадей
Що буде з Славцьом,і де він буде?

2014-12-29 До Щадей
Кого Ви будете залучати в свою команду,?І на які якості будете позирати?

2014-12-29 Народ
До Надії Щадей!!! Вельмишановна п.Надія, що ви хочите змінити в Студеному на краще, поділіться з Народом,Ваші прихильники.

2014-12-28 Рябець.
Цікаво,чому на один ІР адрес спам взагалі не діє?

2014-12-28 Надя
Вдячна всім за турботу!!! Якщо це прагнення односельчан, що б я ішла на голову села, то, звичайно, я неможу підводити своїх прихильників і змушена буду виконати ВОЛЮ НАРОДУ!!!

2014-12-28 ГРОМАДА.
Громада наказує п.Щадей до 1.01 2015р.Зайти і посилитись в Сільську-Раду,і взяти обовязки Голови!Наказ Громади!

2014-12-28 Експерт.
Славиць це менуле за яке треба відповісти!!!!!! А Щадей Надія це красива леді відбудує Студений,і він буде процвітати з нею!!!!!!!!

2014-12-28 добровольці.
На свято до В.Ф.Славця звітає підрозділ Айдар, який і розставить всі точки на і.

2014-12-28 люстраційний комітет.
Головою буде Славець,а остальні головочками, як Ви всі не розумієте.І треба подати на розгляд до Верховноі Ради Украіни закон: у Студеному з Нового Року вітатися не Слава Украіні, а слава Славцьови.

2014-12-28 Експерт.
Боричок будн бідний,і верниться про допомогу до Куліша.!

2014-12-28 Победа
Звертаюсь до всіх!!!! Головою може бути Надія Щадей, бо в неї більше шанців за всіх,бо треба жінок у владу видвигати вона молодець,і побідить зло.

2014-12-27 До Щадей Надії
Та яка ти Голова, коли Рябець уже Голова?ІНТЕРЕСНО, ЩО ВИ ВСІ ГОЛОВИ БУДЕТЕ СКОРО РОБИТИ, КОЛИ СЛАВЕЦЬ ЗНОВУ ВИГРАЄ?)))) УЖЕ, КОЛИ ХОДИТЕ ПО СЕЛУ - ЛЮДЯМ НАСМІХ. ВЕЛИКІ ГОЛОВИ. (щоб бути головою треба мати голову.)

2014-12-27 Щадей Надія
Щадей Надія це Голова, яка буде відроджувати структуру села, дбати про свій Народ,допомагати перестарілим,допомагати при поступі в навчальні заклади,та інше,Ваша Надія Щадей!

2014-12-27 ВВПАОРПГЛМИТ ПАППП
До Лісників с.Студений,Лісовим Господарством України Затвержино,ви маєте написати заяви на звільнинням згідно вашої корупції якою ви причинили Народу і Державі до 1.01.2015р.

2014-12-27 Прокуратура.
ст.138.роз 123.пун.7 час 3.Затвержино Конституційним Судом Уераїни,Ліс будуть забирати,в Боричка,Лехмана,Стеців,та інш.З 1.01.2015р.Пост буде діючий!

2014-12-27 Надя до "Рябця"
Дякую за комплімент!!! А, я думала худнути! ;))))

2014-12-27 ага
Само-Оборона організовує пост у Студеному,всі хто будуть їхати будуть перевіряти,а за хащу конфіскація всього.

2014-12-27 пишу
Тарасович стойит у черзі за гобликовим баром другим після Клепаря

2014-12-27 інтересно
Хто з перерахованих у Славця 1 зам,напишіть.Чи подав Славець законопроект по Студеному уже на голосування до Верховноі Ради,напишіть.Де можна записатися у чергу в якій стоіть Тарасович на голову Студеного,напишіть.

2014-12-27 ))))))))
Пропоную Верховній Раді України!Подати на розгляд і затвердити "Закон про Студений", щоб у селі був Славець - голова над головами, а головочками села: Рябець, Петканич, Щадей, Росада, Щубер........

2014-12-27 Народ
Ну що Хлопці будем боронити ліс Студинський,ци залишим вовкам,Боричок,Лехман,Стець,вонячі Лісники,вод це вовки білі.

2014-12-27 Правда
На цьому Сайті всі можуть бути Головами!А на справді лиш Бог знає!!!

2014-12-27 хай буде матоляк
вася матоляк, це справедлива, чемна,розумна,і патріотична людина.

2014-12-27 Соціологія
Матоляк давно в черзі, теперь Головов в Студеному буде він,і невидумуйте собі інше.

2014-12-27 Матоляк В
Я буду Мером Віків,Ваш Тарасович.!

2014-12-27 до хоче
Много будеш знат скоро ся постарієш.

2014-12-27 Хоче Знати
Кого Рябець!Покладе Директором у Школі?

2014-12-27 Студинці
Студинці буде пост,буде правда,лісники переживають,що бдут красти.

2014-12-27 Рябець.
Ти, гнидо вонюча,ще раз підпишешся моїм прізвищем , вичислю ІР адрес, бо це не дорого стоїть, відповіш по закону.Чмо.............................

2014-12-26 Рябець.
Надя мало дивакувата, але симпатична, всьо при неї, я то знаю...(лише і маю надумці її фігуру)Но я її поважаю.

2014-12-26 Правознавець
Надя Щадей Се саме лутше чим хто-то?

2014-12-26 до(((((((((( сапожника
Сапожникам не писати на сайті,а купити велику ложку щоб гі..но іли.

2014-12-26 підприємці Студеного
Ми всі підтримаємо Василя Рябця бо він толкова людина і щоб ви не писали ми неповедемся.

2014-12-26 Рябець.
Надя не на уборщицю вчилася.

2014-12-26 До Надії
Ти ким працюватимеш у адміністрації Рябця???ВЖЕ ВСІ ПОСАДИ РОЗДАНІ СВОЇМ. ПРАВДА Є ЩЕ УБОРЩИЦЯ У СІЛЬСЬКІЙ РАДІ.

2014-12-26 правда
Рябець з Кришінцем іБоричком друзя і посварити іх буде важко не старайтесь.

2014-12-25 Правда над усіма
На цьому Сайті за Рябця!!!!!!!!! ЛІСУ-СТОП!!!!!!!!!ПОСТ!!!!!!!!!

2014-12-25 До Брихача
Я за Щадей Надію!

2014-12-25 Брихач
Чесноє піонерськоє.щоя за Славця,Рябця,Росаду,і так.д.

2014-12-25 знаю
міжгірські свідоміти-ющенківці з даунради не підуть на майдан бо боячі дуже. Даже алкаш з Майдана за 3 кілометри фоткався на початку березня.

2014-12-25 ДО НЕВІРУЮЧИХ
Ну що невірні боїмось,у Кришінця аш попа покрасніла.

2014-12-25 Вася
Дауни ще і на другому не були,який третій?

2014-12-25 гг)
начніть третій майдаун і Путін уже на обід буде стучати Садовому х..ом по чолові)

2014-12-25 народ
Придурки

2014-12-25 Студинці
Коло Сендира-Куртяківського,це в перекладі мадярський жит,будем знати кілько краде мадярський жит.

2014-12-25 Кара
На Пилипци,там буде склад що будем забирати,від невірних ліс,бо їм натім світі вже його небуде треба.

2014-12-25 Сосід біля Пилорами
Пилорама дише ворованим,і само само добре, біля пилорами.

2014-12-25 Житель села
коло пелорами бдеме знати чим дише пелорама.

2014-12-25 Народна-Рада
Деби ліпше поставити пост,давайте свої пропозиції.

2014-12-25 До Народу
Шановна Громадо!Час Вичирпаний,Будем визволяти Студений від бандитів,з нашим лідиром Рябцьом.

2014-12-25 до Нехристів
Протів Народу узвалася вош,які стиснути аш лусне.

2014-12-25 до Брези
Не занимайся ху..ньов, бо у Студеному ти ніхто,і звати тебе ніяк.

2014-12-25 Вибір Правельний
Вот іми дійшли до висновку Любий Народе,Скільки п.Росада писав,та п.Щубер писав,це Воїни правди відстоювали наш Студений.Значить,якщо звертатись до влади в Районний-Центер,чи в Обласний -Центер,та нввіть в Кеєв звертатись і нічого недопомагає тоді висновок один,це вся влада Бандити.А навіщо звертатись по закону до Влади якщо закону нема,ми маємо в селі закон свій зробити Народний.Ставити пост,і в лісі порядок.Рябця покласти на посаду Голови, і там буде справедливість.

2014-12-25 Експерт.
Якщо буде третій майдан то камінь на каміню незалишиться.Тоді буде майдан в кожнім силі,і називатись буде під назвою,Майдан Смерти!!!!!

2014-12-25 Секретарю Народної-Ради
Хто вас просить робити перевірки. Студений вже не витримує постійних перевірок. після кожного рейду якихось інспекторів збільшується вирубка хащі, бо тим мусай платити за виявлені порушення. Апетити прокурорів сьогодні ненажерливі. Ініцюючи перевірки, ви робите ведмежі послуги сьогоднішній смердючій ментовсько-прокурорсько-судівській системі, котрі з радістю знаходять порушення у піднімають такси відкатів всяким авантюристам які тут промишляють (в основному лісокрадам). Думаю що краще потерпіти і дочекатись третього майдану.

2014-12-24 Секретарь Народної-Ради
Народна-Рада підтримує Рябця, і позицію його роботи!Народна-Рада обіцяє,перевірити як платят податки,Лехман,і Кришіниць,скільки Людей робить,і як їм зараховують трудовий стаж,атакже перекубековується весь ліс, який вони зруйнували,за час свої роботи.,І направить до Генеральної Прокуратури України.!

2014-12-24 Експерт.
Сікінята тот Народ що робить у Лехмана,та кришінця,треба перевірити податок,що вони платят,і як рахують стаж працівникам,може таяк у колгоспі,буде йти людина на пенцію, а внеї нічого нема, бо там пропуски, бо місяць у році робив,і рік незараховано.

2014-12-24 родина славця
Обіщали всі а вікна на православну церкву в.студеного купив рябиць хоч він з іншоі парафіі видно що для рябця всі люди одтнакові . василю родина в.студен проти тебе

2014-12-24 ГРОМАДА.
Студений за Василя Рябця!Слава Україні!

2014-12-24 до Нехристів
Сільська Рада давно кришує Лехмана,та кришінця,бо вони всі в долі,лісники вори ходят на пелораму,за грошима,як на роботу.Смерть Бандитам!!!!!!!!!

2014-12-24 небайдужий
Славець бойится Рябця бо постояно йому палки в колеса клав,а Рябець вирвався.І коли виберуть Рябця то при передачі сільськоі ради він його посадить знаю точно

2014-12-24 колгоспник
Славиць як крав у колгоспі,працюючи бугалтером так і зараз обкрадає жителів Студеного за ним давно тюрма плаче.Бо коли виберуть Рябця то просто так йому нічого з рук не зійде,а у тюрмі його уши зідят.А Наташа милостиню має просити.Студений за Рябця!!!!!!!!!!!!

2014-12-24 Член Народної-Ради
Рябець це лице Студеного беріть з нього приклад,і йдіт за ним невірні,і научитеся як любити свою Державу,поважати Людину,не красти,а чесно працьовати,на благо Студеного.

2014-12-24 Деканат
Рябець поступив на платний і за нього не заплатили бо,90-ті були нелегкі.А ви філологи навчіться писати.

2014-12-24 0
Думаэте тото низамітно што Рябець був вигнаний з історичного факультете щи на 1 курсі???ТУПОРИЛИЙ ЧОЛОВЯГА ЯВАМ ГОВОРЮ.

2014-12-24 До Ворів у Білих Рукавичках
Пост Стоп Контроль!Контроль Стоп Пост!Стоп Пост Контроль!Новий Рік Стоп Контроль!

2014-12-24 ДО ЛЕПАВОГО БИРОВА
Треба бути розумному для людей,а не для кармана,ідіоте лепавий,та ти жиєш у Студинім та помийся,та дотя дійде може?

2014-12-24 До бирів
СЕСЕ ПРАВДА!

2014-12-24 Бирів
Хлопці студенівські треба ще бути розумним ,шоб бути беровом

2014-12-24 До Рябця
Новий Рік! Разом з Народом! Відсвяткувати біля поста!

2014-12-24 Народ
Класти пост.Викликати Ляшка з вилами,і телебачиння,і будем розбиратись,хто прав хто неправ.Верховна рада має розібратись,разом з Езбеу.

2014-12-24 До Рябця
Багато років Славець набирає дипутатів бандитів ,злодіїв,і з них є вори лісники.Їх треба усею командою відправити на нари.А обирали Славця та команда яка хоче красти і робити безпрідел в силі.Но в силі є багато Народу які хотят чесно і справедливо працьовати.Вихід є Класти пост,і непропускати нікого,да ми знаєм буде міліція, будуть суди,на одні стороні Народ, на другій стороні вори,і скажувам Народ і переможе,ми будем знати що таким способом буде влада з Народом.Чекати весни нема сенсу банду злодійську геть.Зберати Народ!!!!!!!!!!!!!!

2014-12-24 я ще не успокоївся..
видалено

2014-12-24 Рябець.
Звртайтесь пока до діючого В.ф.Славця він при должності і Ви його обирали.А зняти його можуть тільки депутати сіль.ради но вибори всерівно відбудуться тільки весною.

2014-12-24 До Чиляди
Любляча чилядь кладім шлавбаум і непущайме хащу

2014-12-24 Невірующі
А нам що робити? До виборів Ліс вирубають Лехман Злодій,Боричок Іван Куліша наєбав, та єбе й сило Студений,дороги портить,і ліс краде.

2014-12-23 Рябець.
Не розпалюйте вогонь і не ламайте через плече. До офіційних виборів осталося зовсім мало.

2014-12-23 До переживаємо Рябець
Звертайся особисто.

2014-12-23 Правда
не одна смерека за межі сила немає піти а дукументи на Плисці Марі в пизду забють.

2014-12-23 Переживаємо
Дійсно Вася Якщо організуєш пост Люди тебе на руках носити будуть,бо ці підараси лиш з фішками взад та вперед,

2014-12-23 Народ
До нового року Рябець В,має стати Головою Студеного,а Народ має допомогти,позбутися корупції.

2014-12-23 Переживаємо
До нового року сільська рада має бути опичатана і діючий має бути пост.

2014-12-23 Правда над усіма
Голову вон класти пост і пішли на три букви

2014-12-23 Правда
В Студеному дякувати п.Росаді багато людей стало похожими на п.Росаду,треба відстоювати своє сило,ліс так вирубали в студеному,Борички,лехмани,Стиці,а Голова з ними ділиться,дуже боляче,але правда буде,дякувати Росаді,та ішим.

2014-12-23 Кат
П... типерь Сільські раді.

2014-12-23 вірники
Хочемо подякувати Рябцю за вікна і двері які він подарував на фару.

2014-12-23 до ванги
Ти був брехливий і останешся бо подарунки були 300 грамові і це всі знают.

2014-12-23 Н.В Студений.Штаб Громадської Оганізації.
Громадська Організація с.Студений видвигає Рябця,на посаду Сільського Голови, за дорученням Народної-Ради.Проінформує жителів Студений Громадська Організація,із рішенням Народної-Ради.

2014-12-23 СелоН.ВСтудений.!
Опечатати Сільську раду!Та Народом покласти Рябця.!

2014-12-23 Експерт.
З РЯБЦЬОМ ВИ НЕВАРТА!ЛИШ ХІБА ЯЗИКАМИ БАЗІКАТИ!А РЯБЕЦЬ ЦЕ ГОЛОВА МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ,ЙОГО САМА НАРОДНА-РАДА ВИДВИГАЄ!А НАРОДНА-РАДА ЦЕ СВЯТЕ В РАЙОНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-12-23 Очевидно
НА ТАКОМУ КРОСОВЕРІ І ТАКІ ПОДАРКИ???

2014-12-23 Народна-Рада
Постанова Народнї-Ради Провести люстрацію в селі н.та верїхній Студений,очистити корупцію,а также Голова Студеного має написати заяву на звільнення.Народна-рада рекомендує громаді на Голову Сільської Ради Студений Рябця В.Постанова набирає сили після її опублікування.

2014-12-23 Кандидат в Народну раду
Народна- Рада !Вот таким треба відкривати двері у владу як В.Рябец.Народна-Рада Звами!

2014-12-23 Ванга
Я бачу подаруночки то 150 грамові.

2014-12-22 я
ви купка гною а славиць молодець.

2014-12-22 Експерт.
Видно що така людина багато зробилаб,видно по поступках.Молодець!

2014-12-22 житель Студеного
Це чесна людина Рябеь,добросовісна,хазяствнна,і розумна Людина.

2014-12-22 Славець
На Новий рік я куплю.

2014-12-22 Народна-Рада
Добре що є такі люди, що даруют цукерки, на Миколая, їм то обовязково вернеться ,столицею,а для дітей то радість,низький уклін і велике дякую,В Рябцю!!!

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.