Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Заява Щубер Федора щодо люстрації окремих держслужбовців Міжгірського району


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село верхній студений


Заява Щубер Федора щодо люстрації окремих держслужбовців Міжгірського району

Голові Закарпатської ОДА
п.Губалю В.І.

Прокурору Закарпатської області
старшому раднику юстиції
п.Сидорчуку О.О.

Начальнику УМВС України
в Закарпатській області
полковнику міліції Шараничу С.О.

Щубер Федора Дмитровича
мешканця с.Дротинці вул.Севлюшська,32
Виноградівський район Закарпатська область
голови координаційної ради Виноградівського
районного громадського формування "Апологет"
з охорони громадського порядку і державного
кордону.
Контактний телефон:(050) 432 28 19.

З А Я В А
Керуючись Конституцією України, Законом України "Про звернення громадян", Законом України "Про очищення влади" та на підставі звернення мешканців с.В.Студений Міжгірського району направляю Вам заяву Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК щодо проведення відповідної перевірки в порядку законодавства про очищення влади та прийняття відповідного рішення щодо подальшого перебування на займаних посадах окремих держслужбовців у Міжгірському районі, а саме директора філії "Міжгірське лісове агропромислове господарство" Марію Дмитрівну Плиска-Галатиба та керівників правоохоронних структур Міжгірського РВ УМВС та Міжгірської прокуратури, які протягом 2012-2013 рр на звернення сільської громади с.В.Студений про скоєння окремими суб"єктами господарювання правопорушень лісового законодавства не реагували. Тільки завдяки багатьом зверненням в різні контролюючі органи були здійснені перевірки, по результатах яких були виявлені грубі порушення чинного законодавства.
Але користуючись корупційною складовою в державі, яка була і є в міліції та в прокуратурі цим особам вдалося уникнути відповідальності.
Наразі в с.В.Студений Міжгірського району тіж ж самі особи продовжують займатися господарською діяльністю в сфері заготівлі лісоматеріалів з порушенням лісового законодавства з відома керівництва Міжгірського ЛАГ, міліції та прокуратури.

Нещодавно вантажні автомобілі, які здійснюють перевозку лісодеревини в с.В.Студений пошкодили залізобетонну упору, порвали телефонний кабель ,тобто завдали матеріальної шкоди мешканцям села. Ніхто і ні на що не реагує. Все як було так і залишилось, тільки в більших маштабах. На посадах як працювали, так і працюють тіж самі, які були на побігушках у Партії Регіонів, тіж самі, які рубали наші ліси без дозвільних документів які грабували сільську громаду. Назначили нового керівника Міжгірської РДА з надією, що щось буде змінюватися, але все ж в тому руслі пливе, що і "попередніки".

А тому виходячи із вищенаведеного прошу Вас вжити всі необхідні заходи щодо дотримання чинного законодавства та відновлення верховенства права і законів України.
Про результати розгляду поданої заяви та прийняте рішення прошу повідомити Виноградівське РГФ"Апологет" з ОГП і ДК та сільську громаду с.В.Студений , а саме депутата Міжгірської районної ради п.Росаду С.В.

До заяви додаю: окремі документи та підтвердження грубих порушень чинного законодавства.

З повагою,
Голова координаційної ради
Виноградівського РГФ"Апологет"
з ОГП і ДК Ф.Д.Щубер


4 вересня лісовози порвали телефонний кабель, який ось так і пролежав до 1 жовтня .Заява Щубер Федора щодо люстрації окремих держслужбовців Міжгірського району

еколог - Пекарь Юрій Юрійович від побаченого схватився за головуЗаява Щубер Федора щодо люстрації окремих держслужбовців Міжгірського району

Заява Щубер Федора щодо люстрації окремих держслужбовців Міжгірського району

Потічкки не для форелі, а для трелювання лісу.Заява Щубер Федора щодо люстрації окремих держслужбовців Міжгірського району
2014-10-02
переглядів: 5049
джерело: Ф.Д.Щубер.

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(19):

2014-10-27 Правді
А програв Ланьо на Міжгіршині по твоїй логіці із за (великого авторитету)Василя М.В.Щуря? На мукачівщині його агітатори мали менший авторитет, та там виграв!А раз ви такоє завдання мали від Лайна то видно йому відомо було за міжгірські(авторитети).

2014-10-27 кат
Синевирська ріка голосовала за Лайна.Коби ся вже перевал зарвав най сидят там продажні чмирі!!!

2014-10-27 точно
не хваліт себе дауни

2014-10-27 правда
за Кураха голосували не за те що за нього даунклуб, скоріше було б більше голосів якби не дауни. За нього голосували, бо багато його знає особисто ще з часів навчання в медучилищі. А завдання штабу Ланьо було не сильно програти на Міжгірщині, з чим вони чудово впоралися!

2014-10-27 хахах
Гроші бандита Камиша не пахнут. Курах буде депутатом у ВР од Міжгіря у головах даунів)))))))

2014-10-27 !
Ланьо на другому місці по міжгірщині,все таки так званий даунклуб між людьми непогану репутацію. Вони перші висловилися на підтримку Кураха. Щурі й Баложині свинарі з грошима, то не зробили, що зробили ці язиком!

2014-10-27 Буришин М
Ланьо М І наш депутат від Міжгіря

2014-10-04 Жебрачка
Піду пройдуся по алеї, бо так гарно світить сонечко

2014-10-04 Жебрачка
А Лісник неправий, ой як неправий. Мені доводилося бувати в лісах Європи. Думаю і авторові допису під ніком "лісник" також вартувало б туди поїхати та глянути, як там поводяться з лісом. Пропоную навіть найближчу до нас Словаччину, Польщу, хоча в ідеалі можна було б глянути і на Швейцарію, Німеччину, Норвегію чи Швецію. Нам потрібно ще рости і рости.

2014-10-04 Жебрачка
Дуже правильно і актуально підняття цієї теми. Вважаю, що слід спокійніше і серйозніше ставитися до таких питань, адже від цього залежить майбутнє наших майбутніх поколінь.

2014-10-03 жоні кощея
не зря твій чоловік з даунами спутався

2014-10-03 Ярема І В
Щубера дебіла в мусорний бак і в Тису нехай пливе потихеньку , скоро цей час настане .

2014-10-03 Псіхіатр Януковича
Щодо дебілів,дебілізм та інші психічні розлади.Дебілізм -цей термін застосовується в псіхології для визначення слабкого ступеню олігофренії.Для тих,які коментують автора цими словами ця хвороба блище до Вас,адже якщо його публікації у Вас визивають нервозність,тоді це призники не тільки цієї хвороби,але і цілий букет хвороб.Можливо автор драматизує ситуацію,але він описує реальність сьогодення.Напишіть Ви щось...Чи слабо?Це всі ваші "диванні" бої в коментах це дійсно прояв слабкості і цієї хвороби.

2014-10-03 лісник
Хто на вчився: одні -рубати,інші-шукати недоліки. Якщо попередник уважніше читав би статтю,то Марія Дмитрівна пише,що порушень Правил природоохоронного законодавства не має.А п.Рішко пише про незадовільне та несвоєчасне очищення місця заготівлі сировини.Це дві різні речі,якщо ви у змозі зрозуміти зміст прочитаного. Так що,шановний дописувачу ,ніяких числених порушень не було виявлено.Це проста причіпка до лісовиків.

2014-10-03 до коментара
Порваний кабель - це сота доля всіх бід які вчиняють лісівники вирубуючи ліс. Про якесь дотримання правил чи законів там і не думають. Рубають де попало, їздять будь-якими дорогами, куди їм простіше (рікою, газопроводом, полями) і дньом і ніччю, тверезі і пяні. Про це всі знають і всі мовчать. А Марія Дмитрівна пише що все законно. Зверніть увагу на її відповідь вверху, де вона зазначає що на території Н.Студенівської сільради порушень не виявлено, а у відповіді екологічної інспекції повідомляється що виявлені численні порушення. Все за 2013 рік. Хто бреше?

2014-10-03 житель Студеного
Щубер молодєц,таких б людей побільше

2014-10-03 коментар
Нда...Хоть хто,хоть що може писати,обпльовувати людину . А хто такий цей Щубер? Нащо нам тоді там екологія чи природоохоронна прокуратура? Нащо держава платить грошщі такій масі працівників,якщо виявляється один Щубер береться їх всіх заміняти. Ага,ще забув,ще і журналіста і фотографа поєднує у своїй особі.до чого тут ті ксерокопії ?Невже про таку дрібницю,як порваний телефонний кабель має звертатися голова громадської організації чужого району до прокурора області та голови ОДА?

2014-10-03 Яекма І В
не звертайте на цього дебіла Щубера уваги це хвора людина, він і в мене був в кабінеті, коли я визвав психіатра то він утік з райради

2014-10-02 Читач
А у Виноградові лісового господарства не має і ліси не рубають,що мешканець іншого району цікавиться нашими лісами?

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.