Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Селяни самі відновили зруйнований міст


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село торунь


Селяни самі відновили зруйнований міст

Наприкінці серпня у селі Торунь після декількох паводків обвалилася переправа, й фактично обірвала доступ селян до важливих об’єктів обслуговування. Не дочекавшись допомоги у чиновників, люди взялися проблему вирішувати самотужки.

23 серпня в селі Торунь, що на Міжгірщині, селяни залишились без єдиного переходу через річку. Дерев’яна переправа, що вже роками руйнувалася паводками, зрештою обвалилася. Селяни кажуть, дерев’яний міст і так простояв довше запланованого. Адже, окрім частих паводків, його постійно руйнували лісовози. Й додають: напевно, саме вони стали останньою краплею для переправи.

Люди кажуть: школа, садочок, автобусні зупинки, лікарня та навіть продуктові магазини – все знаходиться на іншому боці села, дістатися туди можна тільки переправою. Тож коли вона обвалилася, вирішили діяти негайно.

Голова села Ганна Головка розповідає: зруйнований міст – одне з найболючіших питань як для жителів Торуні, так і для неї особисто. Дерев’яна переправа занадто слабка, щоб довго витримувати таке навантаження. Тут давно планують збудувати бетонний міст, однак немає коштів. Пані Ганна додає, по допомогу у спорудженні бетонного мосту зверталася неодноразово як до обласних чиновників, так і до народних обранців, однак поки залишається тільки очікувати.2019-10-03
переглядів: 2175
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(9):

2019-11-02 Лепота
Азии)))Золоті слова:придурок кончений,дебіл безмозглий,воняк,пулькач,сліпак,ідіот всілякі прокльони і так далі...Азии" Золоті слова "на все життя моє.

2019-11-02 лепота
азии занотував давно...

2019-11-01 До Торунський
Благодарю за азии.занотую.

2019-10-31 Торунська головиха
Ганна Головка аферістка вона скулила що немає коштів щоб побудувати новий міст який проломив лісовоз, та громада села побудувала міст власними силами, а вона гроші списала що міст побудовано за рахунок сільради і захапала собі бабосіки хитрожооопа бабулька Аферістка

2019-10-31 Торунський
Пелеху йобнутий ти вже заєбав свойов писанинов на сьому сайті ти думаєш що нихто не знає що ти обсираш людей.Ходи і обзирайся дебіле.

2019-10-31 Торун
Торунську головиху ниє кому в гузицю копнути нахуй з сільради лісник Когут Іван лісовозом проломив міст а она просит міліон то би мала з чого красти

2019-10-31 Торунци
У Торунській сільські раді неможливо і довідки вибрати, бо пані головиха Анна Федорівна займається бізнесом на дому, завезла уже другу фуру зерна та продає, таку бузьнесьменку вон із сіліради

2019-10-03 Читач
Але і те що поставили то якось по циганський виглядить....

2019-10-03 дурік
лаба вам скоро построїть

свіжі новини:
(торунь)

свіжі коментарі:
(торунь)

всі коментарі

найбільше читають:
(торунь)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.