З Новим Роком і Різдвом Хрестовим!

"Суцільні незаконні вирубки!": Міністра екології вразив стан Національного парку "Гуцульщина" (фотофакти)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село торуньМіністр вирішив негайно розглянути доцільність перебування на посаді начальника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ігоря Стефурака.


"Сьогодні, 4 травня, відвідав Національний природний парк "Гуцульщина" в Івано-Франківській області. Поспілкувався із працівниками парку та природознавцями області, ознайомився зі станом природних екосистем найбільшого природнього парку українських Карпат", - написав міністр екології Остап Семерак на своїй сторінці у "Фейсбуці"

"За власною ініціативою оглянув проблемні території незаконних вирубів лісів. Масштаби побаченого мене вразили. Це – суцільні незаконні вирубки, здійснених без відповідних лімітів. Це – зламані кілометрові смуги дерев, пеньки, лисі схили парку, незаконно встановлені мисливські лісові земельні ділянки, захоплені лісові земельні ділянки, здані у приватне користування з порушенням норм законодавства.


Враховуючи побачене, та беручи до уваги ігнорування численних рішень ряду міністерських комісій Екологічною інспекцією в Івано-Франківські області, дав доручення негайно розглянути доцільність перебування на посаді начальника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області І. Я. Стефурака.


Крім того, на найближчому засіданні уряду підніму питання щодо оголошення суворої догани Андрієві Заїці за самоусунення від контролю за виконанням службових обов'язків та ганебне ставлення до лісового багатства України".


У Національному парку "Гуцульщина".
2016-05-05
переглядів: 2761
джерело: Патріоти України

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(12):

2016-05-22 Гунцут
Як там головиха поживає після того як орден отримала?

2016-05-11 ???????
ДоХАХАВІСЬСЯ бо будеш тепер лапу сосати , може і щещось як не будеш хащу рубати бо КМУ видав постанову яков заборонив вирубку лісів,а то ви скоти срані бізнесмени скапарили ліси які наші претки зберігали для нашого покоління не бралисьте косу та нейшлисьте косити ай хащісте нищили ,а тепер через вас паскудото немита і простий чоловік не в змозі буде вирубати поліно іще чекайте кару господню.

2016-05-11 Бульдог
Я халява як скажений маю мамір управляти НПП .

2016-05-11 сосунчику
Ти без смоктання ну нияк не можеж обийтись, на бильше невистачае курячих мозгив, збери свои вси можливости та накинець напиши нормальний комкнтар.

2016-05-11 бульдогови і спостеригачеві хащі
уроди ви всі сосіт лапу ХА ХА ХА !!!

2016-05-10 Бульдог
Хочу головним НПП заводилом бути.

2016-05-10 спостеригач
Конкретики хлопци,конкретики по митрици та в компетентни органи,на даний час самий диевий засиб боротьби з злодюшами це засоби масовои информации.Ци хлопци ще мають совисть та викривають дияння всякои нечисти

2016-05-10 Хаща
Злодія директора НПП Дербака Миколу до суду

2016-05-06 доскався
Москаль обвинувачує Гройсмана, а тот дипломатично послав.

2016-05-06 Джерело
Москаль плаче і проситься на пенсію , більш детально мож озна. новини Украї. Правда

2016-05-06 Міністру
Завітайте в урочище Яворовець, Розтока НПП Синевир і візміт з собою хабарників заступнмка міністра Канцурака і дербака николу

2016-05-05 Люстратор
Шкета в тюрму

свіжі новини:
(торунь)

свіжі коментарі:
(торунь)

всі коментарі

найбільше читають:
(торунь)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.