Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Фальшивий ремонт дороги в Торуні (Відео)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село торунь


Фальшивий ремонт дороги в Торуні (Відео)

Нещодавно на Закарпатті мітингувальники перекрили трасу Хуст-Долина - дорогу почали ремонтувати, але роблять це аби як, порушуючи всі технологічні процеси. Асфальт кладуть прямо в неочищені ями і так закатують. Робітники самі визнають свої недоліки , але вперто продовжують пускати на вітер народні гроші.2015-07-18
переглядів: 3242
джерело: http://transkarpatia.net

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2016-08-06 Ідеал
Дорога

2016-06-14 переввал
Чи приїхав вова Маленький з гей параду. Назва в нього кафе Водограй розмальована веселково як прапор у геїв;? скоро відкриє на другім поверсі гей клуб для геїв та лисбіянок! Буде завідуючим нічного клуб у геїв і лесбійок.

2015-07-18 !!!-!!!!!
А Это состояние всегда состоит всего из двух качеств:Счастье и Удовольствие !!!-!!!!! Счастье и Удовольствие,что вы собрались идти СМС!!!-!!!!! Счастье и Удовольствие что будете просто сидеть и пить чай з П !!!-!!!!! Счастье и Удовольствие всегда где бы Вы О. не были.Когда Вы О.... Это заводите на уровень подсознания,то есть,привычки,Ваша жизнь начинает менятся !!!-!!!!!

свіжі новини:
(торунь)

свіжі коментарі:
(торунь)

всі коментарі

найбільше читають:
(торунь)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.