З Новим Роком і Різдвом Хрестовим!

Cвященнику погрожують вбивством, міліція бездіє (ДОКУМЕНТ)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село торунь


Cвященнику погрожують вбивством, міліція бездіє (ДОКУМЕНТ)

Священника з села Торунь Федора Голодняка намагається залякати місцевий лісник-олігарх Іван Когут, погрожуючи вбивством. Неодноразово він в нетверезому стані кидався на беззахисного служителя культу. Федір Голодняк звертався в СБУ прокуратуру Закарпатської області, які спрямували матеріали в Міжгірський райвідділ міліції, але начальник міліції Юрій Огняник з невідомих причин покриває Івана Когута. Той прямо заявляє, що він купив прокуратуру і міліцію і може робити, що захоче. Тому священник Федір Голодняк звернувся у ЗМІ щоб привернути увагу найвищого керівництва правоохоронних органів, яке має звернути увагу на бездіяльність своїх підлеглих. СЗГ міліції оперативно інформував видання “Трибуна”, що справу взяв на особистий контроль начальник УМВС України ів Закарпатській області Сергій Шаранич. Начальнику Міжгірського РВ міліції Огнянику Ю. доручено негайно розглянути заяву потерпілого.


Cвященнику погрожують вбивством, міліція бездіє (ДОКУМЕНТ)

Cвященнику погрожують вбивством, міліція бездіє (ДОКУМЕНТ)

Cвященнику погрожують вбивством, міліція бездіє (ДОКУМЕНТ)


2014-12-30
переглядів: 5886
джерело: http://www.trubyna.org.ua/

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(15):

2015-01-26 АААА
ПІП І ВАНЦА ПІДАРАСИ ЇХ ТРЕБА ОБОХ ВІДПРАВИТИ У АТО АБО У ЦЕНТРІ ТОРУНА РОЗСТРІЛЯТИ ЇХ

2015-01-06 відео

2015-01-04 ОЧЕВИДЕЦЬ
Прийде невеликий період,і все поміняється,ти загинеш в АТО,Щадей Надія буде Голова Села,Народна -Рада це буде святість району,її будут звітуват всі,і вся.

2015-01-04 Надюся
Ти несоромся я важаю щоти зможеж бути внас в сільські раді завідувачем туалету і небільше і це поблату,а народна рада це бомжі і аферісти .

2015-01-04 до коментаря Надієчко
О який розумак найшовся. Надя, не слухайте порад цих умників. То вони думають, що голова села має якось по-особливому думати як дєйствовати: кому, кілько, коли на лапу дати, кого з селян мож кинути, а кого ні, на які звернення реагувати, а на які не обовязково. Насправді, дійте по закону і не буде ніяких проблем. на всі питання є інструкції і відповіді, які ви легко знайденте в інтернеті.

2015-01-04 Хоче в Народну-Раду
Надію Щадей рекомендує Народна-Рада!!! а ви сволота такі як Славець, маєте бути повішені!!!!

2015-01-04 Надієчко
Дітино ,ти ще така маленка а розуму як укота під хвостом ,тобі до голови як мені до міліардера коли псина немає що робити то щось чеше бири приклад бо втебе розуму небільше.

2015-01-04 До Славця
Головне завдання у Студеному - не шукати кошти і шукати спонсорів, а зупинити розкрадання того що є. Зупинити вивоз лісу (це десь біля 20 тисяч доларів в день), зобовязати всіх займатися своєю роботою. Наприклад , лісники хай почистять ділянки від захаращеності і засадять деревами. І т. д. і т. п. Це може зробити як Надя ,так і будь-яка людина. Не потрібно для цього бог-зна яких знань і розума, просто бути чесним перед собою і ближніми своїми. Не місце красить людину- а людина місце!

2015-01-04 Славець
Надюхо звідки будут кошти для реформ у студеному ,треба сходити до спонсера може виділить ,полоумні мечтатилі вас розума немає бути головою села це пусті балачки СЛАВА УКРВЇНІ.

2015-01-01 Бен-Ладен
Прийдіт ня піддержати 11 січня до церкви,бо владика Хустський прийдеся розбирати зі мнов

2014-12-30 Бен-Ладен
Мене переслідуют а ви так говорите??? Я ся скоро бду жаловати до нашого Московського Православного Кирила тогди увидите, бо ми щи православні маєме силу у районі.

2014-12-30 торунчик
Но ти диви! Бен-Ладен увесь хороший, хащу не краде, тракторів не має, никого не обманув, усім гроші віддає, хто в нього хащу рубає та від кого крадену хащу принимат. А туй якийсь "петух" буде йому вказувати!! Та не буде цього. Наша міліція лише то й робить, що охороняє нещасного служителя культу від напасників. Це по божому, ба хто йому гріхи відпускає, інтересно.

2014-12-30 кат
І Бен-ладен і Ванца професійні злодії і брехачі.Незвертайте уваги.

2014-12-30 гг)
тепер модно попам на людей кляузи писати???

2014-12-30 Народна-Рада
І.В Когута повісити Народо негайно,наказує Народна-Рада!І принести голову цього мерзотника і подарити прокурору!В перед бестрашні воїни правди!!!!!!!!!!!

свіжі новини:
(торунь)

свіжі коментарі:
(торунь)

всі коментарі

найбільше читають:
(торунь)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.