Русскій корабль - іді нах*й !

"З’їдають стільки, як два леви": чим харчуються дикі мешканці "Долини вовків"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевирська полянаЕкопарк три роки функціонує в селі Синевирська Поляна на Закарпатті.

Лами та альпаки, леви і тигри, верблюди й осел – ці та інші тварини живуть в екопарку "Долина вовків" у Синевирській Поляні Хустського району. Власник парку Юрій Тюх каже: проживає в "Долині" близько ста тварин. Їх забрали із зоопарків, також деяких приносили колишні власники. В екопарку є й дикі тварини, яких привозять сюди, щоб їх відгодували і відпустили на волю.

Дружній та дає себе погладити — так про карпатського вовка каже його власник Юрій Тюх. В екопарку тварина, як і інші вовки, живе три роки. Юрій Тюх каже: крім карпатського, у нього є також полярні, білі вовки та канадські – вони чорного забарвлення. Цих тварин Юрій взяв із зоопарків, це сім’ї.

"Сірий карпатський вовк був взятий з дикої природи, маленькі вовченята були передані сюди, вони тут виросли, вони повністю ручні, — пояснив Юрій Тюх. — Така погода для цих вовків найкраща, вони дуже люблять таку погоду. Влітку, коли спека, ми ставимо їм розпилювачі з водою, щоб вологість була. Канадський вовк у два рази більше з’їдає, ніж білий. Наприклад, три канадські вовки з’їдають стільки, як два леви. Ці мало їдять. Вони більш дружні, бо їм важко виживати в суворих умовах. Там даєш їм якусь козу й вони всі разом їдять, а вже чорні – вони одне одного кусають і їсть один".

Зі своєї хатинки виходить лев. Він проживає разом з левицею. За сусідньою загорожею – тигр та тигриця. Всім чотирьом тваринами, каже Юрій Тюх, по три роки.

"Їдять вони тільки м'ясо, тепер зимою вони з’їдають на 30% більше, ніж літом: тигр з’їдає близько 15 кілограмів, а лев – 10, — розповів власник екопарку. — Вони не хворіли, вони всі зимні тварини, тільки лев – це африканський вид, але декілька поколінь народжено в Україні й вони адаптовані. Була в нас левиця, яку ми забрали з приватного будинку. Вона вже поїхала до Африки. А ці ще не знаю, чи залишаться тут, чи потім теж поїдуть до Африки".

Живе тут в екопарку й пара рисей. "Це з приватного будинку зі Львівської області вони були передані сюди, — каже Юрій Тюх. — Там жінка їх тримала в себе вдома. Це великі коти, їх важко було тримати, тому вона їх віддала. Якраз рисі найбільш безпроблемні тварини. Тільки м'ясо вони їдять".

За словами Юрія Тюха, більшість тварин він взяв із зоопарків. Інших йому передають люди. Підприємець розповів: були тварини, яких з дому взяли.

"З хижаків – це левиця, котра полетіла до Африки. З копитних – це косулі, котрих сюди передали, тут вони вилікувалися і їх випустили в природу. Деякі тварини тут на постійній основі, а деякі приходять на лікування або утримання, їх потім випускають. Наприклад, козулі. Коли великі снігопади, вони збиваються, буває їх в село собаки наженуть, люди їх спіймають і дають нам на перетримку, щоб тварини відгодувалися, потім ми їх випускаємо".

У екопарку "Долина вовків" є близько 100 тварин: три пари вовків, пара левів, пара тигрів і рисі. З травоїдних, в іншому секторі, чоловік утримує оленів благородних підвиду марал, є також муфлони та віслюк, пара верблюдів, лами, альпаки, лань європейська та плямистий олень. Доглядати за тваринами Юрію допомагають рідні: батьки та брат.

"Коли потрібно робити прибирання, то беремо додатково людей", — сказав чоловік.

Юрій Тюх додав: за тиждень тварини з’їдають до 500 кілограмів м’яса та півтори тонни сіна.2022-01-23
переглядів: 1213
джерело: Голос карпат

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2022-03-04 Дебіл
Селищний нигда там набуде яму ниськи казала хиба мене небуде вонячисте

2022-01-27 Іван
Квапка

2022-01-27 Запитав
Сьогодні судя мене запитав чи хочу засудити громадянку, я відповів нет, і вирішив най Бог ї судит за її вчинки, вцій справі ставлю крапку.

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.