Русскій корабль - іді нах*й !

Помер Юра.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Помер Юра.

У Реабілітаційному центрі НПП "Синевир" повідомили про смерть ведмедя Юри, якого активісти вилучили з готельно-ресторанному комплексі на Івано-Франківщині.

10 травня у Реабілітаційному центрі бурого ведмедя НПП «Синевир» працювала група лікарів-ветеринарів з Дніпра, Львова, Івано-Франківська, Вінниці та Ужгорода в складі 10 осіб. У ході роботи проведено плановий комплексний ветеринарний огляд під загальною анестезією ведмедя Юри. Про це повідомляють на офіційній сторінці Національний природний парк "Синевир" в мережі Фейсбук.

Нагадаємо, що ця тварина, завдяки багаторічним зусиллям Державної екологічної інспекції та активістів, була транспортована у реабілітаційний центр минулого місяця. Вік ведмедя 17 років, а вага близько 600 кг. Останнє свідчило про сильне ожиріння тварини. У ведмедя спостерігалось порушення прийому їжі та води (мало їв, багато пив).З метою виявлення прихованих захворювань, відбору зразків крові та кастрації й здійснено плановий комплексний ветеринарний огляд, у ході якого виявлено наступні проблеми зі здоров’ям тварини:надмірна вага (вдвічі більше від норми); пульпіт верхнього лівого другого різця; новоутворення на очах; крипторхізм (сім’яники не в мошонці). Фахівці провели екстракцію (видалення) хворого зуба, відібрали зразки крові та провели кастрацію за показанням крипторхізм. Після операції у ведмедя почалося порушення дихання та серцебиття. У ході проведення реанімаційних дій відповіді на реанімаційні дії протягом 30 хвилин не відбулося. Отже, ведмідь Юра помер.

У результаті розтину виявлено порушення шлунково-кишкового тракту. У просвіті шлунково-кишкового тракту виявлено дерев’яні та пластикові сторонні тіла, які тривалий час перебували в організмі. Це й не дивно, адже у інформаційних джерелах зустрічаємо інформацію, що досі ведмідь у попереднього власника харчувався відходами з кухні… Розтин також показав, що у ведмедя збільшені у розмірі внутрішні органи, набряк легень. Протокол розтину засвідчує, що загибель настала через незадовільне утримання та годівлю в попередні роки, що призвели до токсико-септичних процесів в організмі, які в свою чергу призвели до ускладнення під час анестезії та стали причиною зупинки дихання та серцебиття. Оскільки на момент проведення огляду у тварини був хронічний токсико-септичний процес, загибель могла настати в будь-який момент.

Досі ведмідь Юра перебував у готельно-ресторанному комплексі на Івано-Франківщині і цей його період – показовий приклад того, як не потрібно утримувати диких тварин у неволі. Ведмеді потребують великого простору, правильного харчування і постійного ветеринарного огляду. Юру ж у цьому приватному закладі годували відходами з кухні, солодощами, газованими напоями – усім, що призвело до численних захворювань. Окрім того, тварина не мала можливості достатньо рухатися, що є важливою потребою для цього виду.

Нагадаємо,що Реабілітаційний центр бурого ведмедя у НПП «Синевир» функціонує з 2011 року. Зараз тут утримуються понад тридцять клишоногих.На площі 12 га для них створені напіввільні умови. Це лісова територіяз гірськими потічками, басейнами для купання, плантаціями ягід… За час діяльності центру лікарі-ветеринари провели величезну кількість оглядів тварин та хірургічних втручань. Досі жодного випадку смерті тварин під час операцій не було.

НПП «Синевир» готовий до співпраці з усіма зацікавленими особами. Ми готові показати як працює Реабілітаційний центр бурого ведмедя, особливості утримання, харчування і лікування тварин. До того ж, центр відвідують рекреанти, які щоденно є свідками того, що ведмеді утримуються у прекрасних умовах карпатського лісу.

Прикро, що зараз у неволі перебуває ще велика кількість тварин, які утримуються з порушенням норм утримання. Закликаємо громадян бути не байдужими. Якщо вам відомі випадки утримання ведмедів у поганих умовах, звертайтеся до Державної екологічної інспекції. Фахівці вживатимуть усіх законних засобів для порятунку тварин.2021-05-13
переглядів: 1085
джерело: Голос карпат

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(5):

2021-05-17 ЧП
Нечесно,Юра помер, а злодій Микола живий,

2021-05-14 Горб із Кулочави
Ми надіємся що ви залучали з реанімаціїї ведмеля Маршалика? А то всії перерахували а за нього забули.

2021-05-13 до худинця
ти паскудо рижа чого пишеш на щуря він тобі дав роботу а теперка ти на його пишеш ти паскудо подивися на себе як ти попух від пянки за бирай свою жінку профуру та ідіть лічитися від алкоголізму уроди вже в колочаві нам назбирали люди грошей

2021-05-13 Вася
Привид всього тирити, ще вкраде у ведмедя яйця

2021-05-13 худинець
візьміть в парк на роботу васю щуря нехай ведмедів годує дебіл

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.