Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Призначено першого заступника голови Міжгірської РДА


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село сойми


Призначено першого заступника голови Міжгірської РДА

Згідно з відповідним розпорядженням голови РДА Василя Юрика 19 березня першим заступником голови Міжгірської райдержадміністрації призначено Івана Бобонича.

Біографічна довідка. Бобонич Іван Іванович народився 10 січня 1983 року в селі Сойми на Міжгірщині, громадянин України, освіта вища, в 2005 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені І.Франка за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна і обслуговуюча праця)”, здобув кваліфікацію вчителя трудового навчання, креслення і безпеки життєдіяльності загальноосвітньої школи другого та третього ступенів; в 2008 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю „державне управління”, кваліфікація - магістр державного управління.

Свою трудову діяльність розпочав у 2000 році вчителем трудового навчання та охорони безпеки життєдіяльності Соймівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Міжгірського району. З 2003 до 2006 року працював головним спеціалістом відділу організаційно-кадрової роботи апарату Міжгірської райдержадміністрації. З липня до вересня 2006 р. – заступник директора Соймівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Після закінчення Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України з квітня 2008 року працював головним спеціалістом відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Міжгірської РДА, з жовтня 2008 по серпень 2012 р. – на різних посадах в Міжгірській районній раді (головний спеціаліст, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради, начальник відділу фінансово-господарського та кадрового забезпечення виконавчого апарату ради). Із 23 серпня 2012 р. до цього призначення працював керівником апарату Міжгірської райдержадміністрації2020-03-19
переглядів: 2558
джерело: m-rda.gov.ua

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(14):

2020-03-24 Територіальний Центр
Наша директорка Рябець Таня, украла від перестарілих безоплатну гуманітарку,та продала у магазин,гроші собі забрала, а сестер милосердя змусила поставити підписи у накладних, що гуманітарку отримали та роздали перестарілим, аще вона списує продукти харчування, продала гуманітарку та купила новий позашляховик джіп, треба її притягати до відповідальності за зловживання владою,

2020-03-23 Таньюху
Пустити на панелі аби гроші заробляла не заставляла брати кредити працівників,тота вже біда зажралася на гуманітарці ану кілько людей отримало гуманітарної допомоги найби перед громадою прозвітувала булоби добре.

2020-03-23 Набу, Сап ДБР
Рябець Тетяна з тер центру і її пайташка Олексієнко Надія з Освіти, і цімборашка з Лікарні Гримут Марія які відпочивали разом за Кордоном постраховали своїх працівників примусово на 10 000 тис грн у страхові компанії ПЗУ, і змушують робочих брати кредит під заробітну плату у Приват Банку щоб сплачувати страхові внески у розмірі 10 000 тис грн щорічно до строк дії договору до 2029 року.

2020-03-23 Сос
Страховий схематоз і в освіті

2020-03-23 НАША ТАНЯ (стадіон)
Ба што ви не дали якусь май велику посаду РЯбцяні із стадіона,штоб заставили всіх неробів ПОСТРАХУВАТИСЬ у ПЗУ ( у ПиЗдіУ),а то она сестер милосердя заставила кредит взяти 10000,0грн під їїстрахову..а дале із того косить денешку.Уволіть ї та най страхує...сволота.

2020-03-23 Йоний
пак ти сама мене виліпела з гівна тавкого что увтікаю

2020-03-23 Я
Якщо такий справедливий то хай відправить старого пердуна на пенсію а не ходить старий і заважає людям навіть на машині тупить по вулиці і створює аварійні ситуації

2020-03-22 конфетка
смокчіт петі

2020-03-22 смокчіт
рошен я вернусь

2020-03-22 Сойми
Нові обличчя від команди зе паскуда бобонич та Порошенка шнирь юрик

2020-03-22 Васю
Ти вже із своїм відром достав, надінь го собі на голову

2020-03-22 Вася Сойма
Ви що думали,коли того дебіла призначали...ясно ви самі такі.

2020-03-22 Дибіли
Тепер його старий пердун буде порушувати правила дорожнього руху ставати де завгодно і у школі сцяти не із сходів а у відро

2020-03-19 Но айно
Наш чоловік, не заїзжий, свої кадри

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.