Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Жартівники влаштували "риболовлю" у ямі посеред дороги


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село сойми


Жартівники влаштували

У Міжгірському районі Закарпатської області місцеві жартівники в оригінальний спосіб привернули увагу до проблемного стану автодоріг.

Відео про те, як місцеві жителі влаштували "риболовлю" у ямі безпосередньо посеред дороги на сторінці місцевої спільноти в соціальній мережі Фейсбук зопублікував користувач Ярослав Феєр.2019-06-10
переглядів: 3389
джерело: Ярослав Феєр

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(20):

2020-01-17 Турист із Заходу
Це веселий протест, і замість того, щоб шукати винних ям в асфальті, вони жартують. Ось як у демократії. Я не знаю, як це визнає голова села Сойми

2019-06-21 питання
Чого сисі дебіли-блогери не підуть і не знімуть приміщення старої почти в Міжгірї котре вже рздеребанине і там ведутся роботи. А я відповім, бо там їх дружки-недоторкані і заних знаміти не можна. Хотілось би почути думки феєра дуріка і довбала.

2019-06-14 Гафа
У кожному королівстві при дворі ШУТИ бо без них не цікаво жити а із дурнів сміятися то весело

2019-06-14 до даунклуба
даунята біжіт срочно на вулицю з телефонами бо там через злочинну владу опять гроза та град паде, не дайте народ в обіду сніміт всьо й викладіт в інтернет!!!!!!!!!!!!!!

2019-06-14 Порохобода
порохобода ходят з ходаками обиіх лишили колокорита,мінет согласні робити рахуют лутше награжданці чим назоні

2019-06-14 нарід
а я думаю що то добре що справа даунклубу в міжгірю живе й процвітає. хоть сяк хтось владу буде доставати та критикувати. правда біда буде як дауни стануть владою. но на щастя такого не станеться, бо контрацептиви як відомо викидают після використання.

2019-06-14 Пожар
Утка і два придурка ржу не можу Але придурків май більше,уже до них доедналася ДІНА ШАРГА ще назвали як суку

2019-06-14 Піп
На пизду маттерину женіть цих гундавих треба направити на них циганів тих малих що у санаторії щоб феєрові гівном машину вимастили

2019-06-13 Иностранец
Намой взгляд если ети ребята залатали вот ету яму билоби больше пользи ,чем дурака валять и исполнять чейто заказ с рибалкой. Идиотство небольше етой крашеной стени. Позор етим ребятам, вимогайте заказ поинтересней у своих заказчиков,а не дурите у них деньги.

2019-06-13 утка і два придурка
у Міжгірю новий даунклуб почав займатися хоч якоюсь роботою-почав малювати стіни.Ура!Ми їх зробимо!Слава ФСБ!Гроші відробляємо!

2019-06-13 діти
учора в міжгірї йшов великий дощ то сисі фейсбучники так білги в центер оби зняти відео що аш чпоталися. хотіли один з поперед одного першими викласти болото в фейсбук. хворі люди

2019-06-12 дуся
Довбалик в дєтстві сосав Блондину а тепер сосе Гнепі.І все сосе сосе сосе шакал ворюга кончиний.А мінти сліпі що зкуповує метал крадений у гаражах агролісу складіруєго а маря закриват на то очі за відкат.

2019-06-12 ваня
НЕ такі жартівники як дебіли кончені бо інакше назвати важко

2019-06-11 про сучасних хероїв
Хто такі нинішні міжгірські блогери-активісти? Феєр - він же Качка відомий тим що вбив цімбора по пяні а брати менти помогли го відмазати, в 90-х в Чехії був рекетиром, де бомбив наших заробітчан. Цендра - він же Дурік відомий відморозок, котрий чудив по повній. Відомий тим, що по приколу висрався перед будинку культури перед базарним днем. Дале люди його відходи мусіли обходити весь понедулок, мабуть через то має комплекси та так переживат за клуб. Цендра - він же Довбало. Прославився тим що був шістков у Петра Блондина. Розбивав для ньогго людські гаражі та коло кафе Анжела витягував з машин акумулятори та автомагнітоли. Тепер займається скупкою краденого желіза, нелегально займається бізнесом. Нічого не скажеш - справжні фейсбучні херої.

2019-06-11 струпавому
на клубі най шіфер прикриє той злодій сільської каси а бурдиха найму помагає подавати шіфер та гвіздя та коби невпав із висоти той підер.

2019-06-11 Щемур
Саша завітрив що смаженим пахне вже раз в десять років покосив перед клубом.Ще з клуба най вивезе весь мусор,що за роки навозив.І доробит остановку.

2019-06-11 анця
нині клоуни хвалятся в фейсубку що то їх заслуга бо дорогу там поплатали. убогі люди що варті лиш критикувати

2019-06-11 Піп
Феєр най раз звернеся до поліції щоб розкрили вбивство Грималюка і най покаєся публічно

2019-06-10 Щемур
Дасть бог піде він на Чехію,він типирь перед виборами щось мало вид зробить що робить но люди видят його роботу.В Міжгірї була нарада з головами зробити благо устрій на територіях шкіл-садочків,хто за остані пару років бачив Сашу (голову)в школі або садочку?

2019-06-10 Роман
Ярослав Феєр прийди в майдан познімай,що Майданський свинарчук з Майданом зробив за час своі каденсії.При всіх призедентах Ющенко,Янукович,Порошенко,ще при Зеленському хоче очолити ОТГ.Завод пласмас продав,сільський клуб розвалив зробив знього мусорку,памятник розвалив,мусорник коло річки незабирає.Атошнику землю недає,но сам строїть незаконо на комерційній землі коло зельонки достройку.

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.