Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

На блок-посту "Сойми" поліцейські виявляють "лівий" ліс, горілку, металобрухт


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село сойми


На блок-посту

З початку року працівники стаціонарного блок-поста поліції «Сойми» в Міжгірському районі виявили 10 фактів незаконного перевезення лісу, 4 – металобрухту, затримали вантажівку з "лівою" горілкою.

До керівництва Закарпатської поліції надійшло колективне звернення ГО «Асоціація лісозаготівельників та лісопереробників Міжгірщини» щодо законності функціонування на території Міжгірського району стаціонарного блок–поста поліції «Сойми».

Повідомляємо авторам звернення, що цей блок-пост у Міжгірському районі, як і аналогічні пости поліції на території Закарпатської області, було створено у відповідності до наказу начальника ГУНП в Закарпатській області від 20 січня ц.р. «Про створення та організацію роботи стаціонарних постів поліції при в’їздах на територію Закарпатської області».

Через територію Міжгірського району пролягає автомобільна дорога державного значення «Долина–Хуст», яка з’єднує Закарпатську та Івано-Франківську області. Дехто намагається провезти цією трасою контрабанду, «лівий» ліс, металобрухт, алкогольну, тютюнову продукцію, а також зброю та наркотики. Завдання блок-поста «Сойми» - протидія цьому.

Ще одна проблема, яка постійно піднімається в ЗМІ та громадськими активістами – це варварське вирубування закарпатських лісів. Саме на блок-постах найчастіше затримують вантажівки з деревиною без відповідних документів.

За інформацією начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Романа Уса, з початку року працівниками блок-поста «Сойми» виявлено 10 фактів незаконного перевезення лісопродукції, 4 – металобрухту, один - горілчаних виробів.

Перевірено близько 2600 транспортних засобів комерційного призначення, які перевозили різного роду продукцію (будматеріали, продукти харчування, підакцизний товар, електротехніку тощо).2016-09-27
переглядів: 2117
джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(2):

2016-09-30 мр
Дожився Козак циганам зіли із хащив краденою супроводжує

2016-09-27 міща
а юри мици із мішов леднейом фішки як ходили так і ходят із лівим кругляком через пост

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.