Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

На закарпатській Міжгірщині продовжують вирубувати і вивозити нечіпований ліс - Спецконтроль


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село сойми


На закарпатській Міжгірщині продовжують вирубувати і вивозити нечіпований ліс - Спецконтроль

У Міжгірському районі Закарпаття продовжують безконтрольно вивозити гравій з річки та вирубувати і вивозити нечіпований ліс.

Відповідне відео, датоване кінцем березня, опублікували активісти ГО "Спеціальний контроль".

Відбувається це попри постійні запевнення обласної влади, і зокрема Геннадія Москаля. що в цій сфері вже наведенго лад.

На відео чітко видно номер машини, що вивозить "незаконний" гравій, і лісовоза, який мав намір вивезти нечіповані колоди, але, побачивши, що його дії фіксують активісти, вирішив не шукати для себе проблем і поїхав порожнім. При цьому стало відомо прізвище підприємця, якому належить нечіпований ліс - Лехман.

Все це відбувалося практично біля міліцейського блок-поста. А отже, з відома "поліцейських".


На закарпатській Міжгірщині продовжують вирубувати і вивозити нечіпований ліс - Спецконтроль

На закарпатській Міжгірщині продовжують вирубувати і вивозити нечіпований ліс - Спецконтроль

На закарпатській Міжгірщині продовжують вирубувати і вивозити нечіпований ліс - Спецконтроль


2016-04-03
переглядів: 5696
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(12):

2018-07-23 Пастух Н
Петращів,Стеців (ментів) пора брати за жабри. Розкрали вирубали продовжують продавати ліс. Щбогащаються за наше багатство. Кінця краю не видно Хто наведе порядок у районі, нема кому Цих Іванців,Ледид Вищневських Голодняків гнати к ебеням з району. Потрібно недавати їм вести хащу викликати поліці. підключати настоящих природолюбів а не псевдоактивістів таких як Бута,Цендрів обох придурочних та Чижа та валютчика безграмотного Бімбу про Чупу Ф. вже мова не йде після того як Міша Щур наваляв стусанів йому

2018-07-21 .
Як крали так ібудут красти бо з лісником ся ділит і минтам кістку вержут оби гризли та очи закрили а пні. Спишу на населення отак феміда робить

2018-07-20 слухач
які ягоди?тоже крав?а хто іще краде?

2018-07-19 слухач
то вони оба одного поля ягода треба подивити як вони себе ведуть едік тоже крав безбожно доки не прижали

2018-07-18 співрозмовник
Ти думаеш що так легко сам ЕДУАРД МИХАЙЛОВИЧ який зняв МІШУ БОБОНИЧА на відео в кужбіях не став його виставляти бо той знав до нього прийти,а його кума Глебу виставив у всіх ракусах.Так що треба найти спільну мову то і тибудеш собі спокійно рубати так як МІШАНЯ,а міліція вже на ньго не реагуе бо там не погана криша. Так не дивуйся МІШАНЯ і далі буде продовжувати рубати і на всіх плювати з високоти.

2018-07-17 односельчане
Чому міліція не дивиться що уже роками житель села Сойми Бобонич Михайло Михайлович ніде не працює кожен день вивозить ліс машиною а в нього така машина що сам може погружати дерево спокійно возить ліс. Ніхто його не контролює. Його шовгор працював в міліції може він прикривається ним. Куди дивляться правоохоронні органи. Возить ліс попри пост ГАИ що у Соймах, невжке вони такі сліпі.Він звязався з лісником Глеба І.М. і крадуть щодня ліс і вивозять. Якщо не наведете порядок буде знати Київ вище стоящі органи.

2016-05-03 До зауча
Вчителька Біології Гвоздь Надія претиндент на директора школи

2016-04-05 Гуцул
Відреагували на майданські лісоповали. Порушено справу. Лехман кажут кудись терміново пропав а Маркович голова з Бурдихов в памперсах сидят.

2016-04-04 Майдаун
І опят гроші зобют з злодія Лехмана. Майданський голова Маркович і секретарка Бурдиха будут ніпричім. Довкола села Майдан вся хаща рубатся або їхніми підставними або за відкати такими як Лехман. Поліція на посту кришує. Де Порошенко Маскаль борьба з лісокрадами і відкатами.

2016-04-04 Увага
Той так званий народний контроль ховався у кущах а потім той лисий начав красти із колод чіпи хотіли показати що щось роблять. Сьогодні чіпи покрадуть а завтра начнуть хати обкрадати до чогого країну довели так звані патріоти ОПГ

2016-04-03 Патріот
Злодійська банда Бурдусі роками обкрадала майданців садик донька за сторожа і дворника роками брала гроші раз старша а дале менша. І що вдкуптв Маркович від правлсуддя бо він має криші. А виноватий Яценюк з Порошенком бо реформи не провели.

2016-04-03 д.
Хтось несе за це відповідальність? А кого покарали? Влада існує чи ні?

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.