Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Закарпатський санаторій «претендує» потрапити у книгу рекордів Гіннеса!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село сойми


Закарпатський санаторій «претендує» потрапити у книгу рекордів Гіннеса!

Санаторно-оздоровчий комплекс у селі Сойми, що на Міжгірщині, зводять вже понад чотири десятки років.

Як глянеш на цю світлину, то, здається, що дана будова на фоні навколишніх гір, наче корабельний лайнер у зеленому морі. Що ландшафт чарівний, а що об’єкт красень! Воно так увижається, а насправді зовсім інше.

Цю споруду хоч занось у сумну статистику рекордів Гіннеса. Хіба то не прикре досягнення, що зводиться санаторно-оздоровчий комплекс у Соймах вже понад чотири десятки років. Рівного такого довгобуда годі підшукати будь-де. На будові з “бородою” то панує мертва тиша, то вона оживає стуком-грюком. Чи то так триватиме до піввікового ювілею верховинського курорту, старт будівництва якому за радянської влади дала БД №10 Мінчормету СРСР, а за самостійності України під опіку його взяли нові власники, чи без кінця і краю? Поки що зараз тут чергова консервація будівництва.

Зрозуміло, шкода за безгосподарність, адже за архітектурою “старобудова” надзвичайно оригінальна, що лиш прикрашає нашу землю. Це, як кажуть, по-перше. А, по-друге, за здачі її в експлуатацію, стала б у великій пригоді народу звідусіль, бо тутешня лікувальна вода має велику зцілюючу силу. Не кажучи вже про той факт, що за введення в дію здравниці тут працевлаштувалися б сотні і сотні фахівців своєї справи. Так гальмується добре діло хіба що тільки в нашій державі.2015-12-23
переглядів: 3319
джерело: Василь Пилипчук

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(0):

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.