Hotels24.ua Отели за полцены и реальные отзывы гостей!
Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Маршрутні перевезення, футбольне поле й дитячий садочок матимуть Сойми – Бобонич


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село сойми


Маршрутні перевезення, футбольне поле й дитячий садочок матимуть Сойми – Бобонич

Кандидат у районні депутати розклав пріоритети у розбудові рідного села

Наша довідка. Іван Іванович Бобонич народився 10 січня 1983 року у селі Сойми. Освіта: інженерно-педагогічний факультет Дрогобицького національного університету імені Івана Франка, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії при Президентові України. Одружений, виховує сина. Представницький мандат наявний. Кандидат у депутати до Міжгірської районної ради по Соймівському багатомандатному виборчому округу від Радикальної партії Олега Ляшка.

Іван Бобонич – керівник апарату Міжгірської райдержадміністрації. Активний громадський діяч. Завдяки пану Івану уже наступного року вдасться бодай трохи розвантажити перенасичені дошкільні навчальні заклади районного центру. Справа у тім, що Сойми не мають свого ДНЗ, відтак батькам власних дітей доводиться везти у Міжгір’я. Саме Бобонич ініціював будівництво садочка у рідному населеному пункті і вже наступного року, є сподівання, освітній заклад слугуватиме за призначенням. Наразі готова проектно-кошторисна документація, її вартість – 150 тисяч гривень. Загалом будівельні роботи «під ключ» обійдуться в 4, 5 мільйони. Планується рівномірне фінансування з обласного та державного бюджетів – 50/50 відповідно. У новому дошкільному навчальному закладі функціонуватимуть дві групи, по 20 діток у кожній.

Попри захмарну для населення вартість газу, Іван Бобонич прагне закінчити газифікацію Соймів. Проект уже виготовлений. А ціна питання складає, порівняно небагато, 250 тисяч гривень. Тож на Чесу буде газ уже до наступного опалювального сезону.

Без Івана Бобонича, буду відвертим не розвивалась б і улюблена гра всього світу. Тут не було елементарно футбольного поля. Ще будучи депутатом Соймівської сільської ради, Іван Іванович лобіював виділення земельної ділянки під будівництво спортивної споруди. Поле вирівняли з допомогою грейдера, встановили ворота. Пан Бобонич допомагатиме у співфінансуванні місцевої команди, яка гратиме в районній першості. Звісно, якщо змагання цього рівня вдасться відновити. А підтримувались вони, за винятком останніх двох років, з районного бюджету. Останні два роки були виключно відмовки від керівників району.

Село Сойми, як і переважна більшість населених пунктів Міжгірщини, не має прямих автобусних сполучень з Міжгір’ям. Знову хотів написати, що воно буде в наступному році, та Іван Іванович налаштований зробити сільський маршрутний рейс ще в цьому. Дійсно, а нащо відкладати на завтра?

Актуальна глобальна проблема – збору, сортування й вивезення сміття притаманна, безперечно й Соймам. Принаймні була. Наступного місяця село буде чистим. Мотлох вивозитимуть за межі.

Понад двадцятиліття окрасою Соймів є потужний курортно-рекреаційний комплекс «Джерела Міжгір’я». Щоправда далі окраси справа не пішла. Іван Бобонич хоче довести справу до логічного завершення, тому активно в цьому аспекті працює над пошуком інвестора. Є напрацювання і тут. Тож цілком можливо, що у весняно-літній період комплекс введуть в експлуатацію. А це, так до слова, більше 500 робочих місць для жителів району.

Ще один мінус в туристичному житті Соймів – штучно запущений механізм банкрутства укрпрофоздоровницького санаторію «Верховина». З ініціативи Івана Бобонича на сесії Міжгірської районної ради прийнято рішення звернутись до керівництва «Укрпрофоздоровниці» та профільного комітету Верховної Ради України з метою збереження санаторію.

І насамзавершення про берегоукріплення та регулювання води. Повені й паводки кінця ХХ – початку ХХІ століття змили чимало земельних ділянок. Загрозу стихійного лиха не вдалося нейтралізувати й досі – грошей ж бо треба багато. Тут вихід один – залучення грандових коштів або інвестицій. Будівництво міні-Гес зняло б усі питання. Її власники готові поставити дамбу, довжиною, кілометрів. Місцеві лишень проти такого проекту, бо не провелась належна роз’яснювальна робота. Переживають, аби риба не вимерла чи то наслідки паводків не збільшились. Це все домисли й не більше – переконаний Іван Бобонич.2015-10-23
переглядів: 2179
джерело: Віталій Біровчак

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(2):

2015-10-23 Джерела Міжгіря
Іван Бобонич хоче довести справу до логічного завершення, тому активно в цьому аспекті працює над пошуком інвестора. Є напрацювання і тут. Тож цілком можливо, що у весняно-літній період комплекс введуть в експлуатацію.

2015-10-23 Бімбак
Маркович з Бурдихов вже празднуют перемогу за Шекету і поразку за себе.

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.