Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

"Закарпатка", яка розказала про "звірства" українців в Слов'янську, в Соймах вела асоціальний спосіб життя і хотіла вбити маму


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село соймиЗа останні два дні мережа Інтернет «вибухнула» від кількості запитів на відео-сповідь Ганни Пишняк (Астапенко), яка розповідала російському телеканалу, що нібито бачила на власні очі звірства Нацгвардії України у Слов'янську.. Уродженка селища Сойми, що на Міжгірщині, зі сльозами на очах розповідала про те, як катують дітей та жінок «безщадні тварюки» з української армії. А зараз жінка боїться за своє життя та за дітей.

Як стверджує секретар Соймівської сільської ради Ганна Глеба, брати і сестри Галини Пишняк (Астапенко) патріотично налаштовані та турбуються про ситуацію в Україні. Мати ж, Олена Юріївна, навіть не знала про те, що сталось і чому всі так багато розпитують її про доньку.

За 15 років відсутності у рідному селі пані Галина сильно змінилася. А жителі, які нещодавно приїхали на Міжгірщину, взагалі її не знають. Одразу мати не зовсім зрозуміла що до чого і розмовляла досить спокійно. Але коли камера вимкнулась, вона розхвилювалась і розплакалась.

— Сини працюють за кордоном, вони бояться, що через ці події в них будуть проблеми і робота стане неможливою. Я впевнена, що моя донька, якою б вона не була, такого б сама не зробила. Це або агітація та підкуп з боку російських ЗМІ, або негативний вплив чоловіка, — сказала Олена Астапенко.2014-07-16
переглядів: 4462
джерело: Голос Карпат

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(8):

2017-09-24 петро
підем до європи

2017-09-24 ПРОПОЗИЦІЯ
Зустрітись.Завтра Міжгіря.Дякую.

2017-09-24 рада
петро чого ти не візьме Водгосп уже давно они би тобі дамбу побудували і форельове господарство

2016-02-06 ПРОПОЗИЦІЯ
Зустрітись.Дякую.

2014-07-17 ПРОПОЗИЦІЯ
Повністю підтримую перемотку двигуна насоса, але пропозиція щодо стовпа зі вказівниками нехай залишиться в силі. дякую.

2014-07-17 глядач
То майжень місцевий дебіл лише міг написати таку "пропозицію". Нагадує лише чупа з рибінспекторами-попами

2014-07-17 відповідь та звернення до адміна
До чого тут коментар, що нижче. Я б радив такі коментарі видаляти, бо він ніпрощо і темі не відповідає. Що стосується фонтану, то за три роки безперервної роботи могла виникнути і поломка. Питав у селищній раді, там відповіли, що на днях фонтан запрацює, бо відвезли насос до Львова на перемотку - згорів.

2014-07-17 ПРОПОЗИЦІЯ
Хочеться запропонувати встановити в Міжгірю стовп де будуть вказівники тіпа Колочава, Синевир, Ужгород, Київ, Прага, Париж і тому подобноє. Коло того бись ме ся фотографовали файно як коло покійного фонтана

свіжі новини:
(сойми)

свіжі коментарі:
(сойми)

всі коментарі

найбільше читають:
(сойми)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.