Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Дорогі друзі!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевир


Дорогі друзі!

Сьогодні звертаюся до вас зі словами щирої подяки за підтримку, яку ви надали мені на місцевих виборах 25 жовтня. Я ціную вашу довіру, яку неодмінно виправдаю, працюючи задля розвитку нашого регіону.
Обравши мене депутатом Закарпатської обласної ради, ви надали мені ще більше можливостей відстоювати інтереси гірського краю, який має потужний потенціал для розвитку. Передусім перед нами стоять великі можливості у туристичній сфері. Галузь вже успішно розвивається, але хочеться додати цьому розвитку більшої динамічності. Це вкрай важливо, адже розвиток туризму на Міжгірщині – це нові робочі місця, будівництво доріг, додаткові можливості для підприємництва, нова інфраструктура… А це поповнення місцевих бюджетів і нові програми розвитку громад.
Водночас перед нами стоїть ряд викликів, зокрема остаточне вирішення сміттєвої проблеми цивілізованим шляхом. Впевнений, що здолаємо цю проблему і зробимо наш край Верховинською Швейцарією. Горяни мають мати роботу вдома з достойною зарплатою.
Регіон потребує інвестицій і ми будемо шукати таких інвесторів.
Регіон потребує удосконалення матеріально-технічної бази освітніх і медичних закладів, і ми будемо відстоювати ці інтереси горян в обласній раді. Адже життя і здоров’я людей – найвища цінність. Як і діти, котрі мають отримувати якісну освіту.
Дороги Міжгірщини вже ремонтуються, але ми триматимемо у полі зору кожну ділянку і домагатися прокладання якісних шляхів. Це вкрай важливо, адже, як відомо, економіка починається з доріг.
Я готовий працювати над реалізацією цих завдань у якості депутата Закарпатської обласної ради.
Ще раз дякую за довіру і підтримку.
З найкращими побажаннями,
Микола ДЕРБАК,
директор національного природного парку «Синевир».2020-11-08
переглядів: 66141
джерело: Mikola Derbak

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2020-11-09 Микола
Микола Юрійович буде достойно представляти громаду МІЖГІРЩИНИ в ОБЛАСНІЙ РАДІ.

2020-11-09 Синевирці
Достойна поваги людина, багато чого хорошого зробив і зробить для Синевира, ми пишаємось Вами Миколо Юрієвичу і виримо ВАМ, успіхів і вдачі вам !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2020-11-09 жители синивира
ЗЛОДЮГА СИНЕВИРСЬКА

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.