Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Незаконна вирубка в НПП Синевир


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевир


Незаконна вирубка в НПП Синевир

Нещодавно в мережі досить галасно поширювалася інформація про ініціативу Президента Зеленського В.О. щодо заборони вирубки лісів у Карпатах.

На фоні цього, Верховна рада прийняла, а Президент підписав, Закон України від 30.10.2019 року №249-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону».

По суті цим Законом внесли певні зміни до вже існуючого Закону України від 10.02.2000 року № 1436-III «Про заборону на проведення суцільних рубок у гірських ялицево-букових лісах Карпатського регіону».

В статті 10 цього Закону поставили амбіціозну мету до 2030 року розширити мережу природно-заповідних територій та об’єктів до 20 відсотків території Карпат.

Головна мета цих заходів – забезпечити збереження унікальної природи Карпат і особливо їх лісів, які в останні роки нещадно вирубуються у промислових масштабах.

Однак чи дійсно вдасться зберегти Карпатські ліси, якщо передати їх у відання національних природних парків і заповідників?!, пише Екологія озера “Синевір”

Нижче подаємо текст мовою оригіналу:

НІ, не вдасться!

І ось Вам конкретний приклад – Національний природний парк «Синевир».

На головній сторінці сайту НПП «Синевир» пафосно вказано, що їх основним завданням є «збереження цінних природних комплексів і об’єктів», тобто серед іншого збереження лісів та бережливе використання природних ресурсів.

«Турбота про природу – повсякденна справа співробітників Національного природного парку «Синевир».

Однак насправді всі місцеві мешканці знають як ці «поборники» природи Карпат на чолі з директором НПП “Синевир” Дербаком М.Ю. щодня незаконно суцільно вирубують сотні кубометрів найцінніших і комерційно найпривабливіших порід деревини на території національного парку, залишаючи за собою безкраї простори пнів і хмизу.

Така «діяльність» приносить особисто Дербаку М.Ю. колосальні прибутки, а нашій природі – непоправні втрати.

“Щоб не бути голослівним публікую фото та відео матеріали надані мені місцевими мешканцями, які були відзняті 04 лютого 2020 року в урочищі «Ростока» неподалік села Синевирська Поляна Міжгірського району, що розташовується в межах Національного природного парку «Синевир».

На цих матеріалах чітко видно як серед лісу браконьєри очолювані Дербаком М.Ю. вирубують найкращі і найцінніші дерева, від яких залишаються лише некоровані пні та гілки. В результаті такі незаконні рубки можуть залишатися непоміченими з повітря, а в залишених пнях заводиться червак, від якого в подальшому хворіє весь ліс.

Якщо когось цікавить конкретне місце розташування цієї рубки – ось Вам координати на GoogleMaps: 48.612336,23.739981“, – пише автор фото та відео.

До речі, для вивозу деревини з лісу використовуються техніку належну безпосередньо НПП “Синевир”, що видно ось на цьому відео:


Ось так в дійсності “турбуються” про природу нашого краю працівники НПП “Синевир”, нещадно вирубуючи реліктові дерева під корінь.


АУУУ, де ви правоохоронні та контролюючі органи?!?!?!?

Я чудово розумію, що писати їм скарги немає жодного сенсу, адже Дербак М.Ю. має фінансові можливості “закрити очі” будь-яким перевіряючим.

Саме тому прошу ВСІХ небайдужих поширити ці матеріали всіма доступними способами, щоб на проблему зі знищенням лісів не просто в Карпатах, а на території Національного заповідного фонду, нарешті звернули увагу і такі як Дербак М.Ю. та його поплічники отримали по заслугам.2020-03-11
переглядів: 2012
джерело: перший.com.ua

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(21):

2020-03-18 черлена свитка
йо пак увтки вуказала свою я увтки

2020-03-18 Василь Васильович
Ой господи які ви дурні то червоне щоб не врекли

2020-03-17 Тірамісу
Жовторотик у червні куртці

2020-03-17 фіолетово
пак диви за собов повіг червона свитка

2020-03-17 Піп
Червона куртка то його візитка всі люди як люди а він як не люди то кепочка жовта то курточка червона як лис із перебитою лабою

2020-03-17 Лісництво
Атаманюку ти так дбаєш про бугалтерку Баранчучку, немов кішка про котят

2020-03-17 боюсь
красная свитка ой-ой

2020-03-17 Попе
Видиш Атамана та взьмиго за собов чи боєшся червоної куртки.

2020-03-17 Піп
Василько не має свої кантори а на заправці у соймах тусуєся із своїми далеко видко його по червоній курточці

2020-03-16 Бистрянка
Атаманюку нащось підставив Попика з Цімботов, хлопця хочеш посадити, бо хижі ти треба у центрі села

2020-03-15 Пилип
Пилип до гузиці прилип а Атаманюк у гузицю улип

2020-03-15 Майдан лісничество
Лісничий Атаманюку що ся так хвалиш Суддьов Цімботов та прокурором Пилипом,

2020-03-15 єкологія
Що ви тут пишете всяку нісенітницю ,якого в біса отаманюка,які цімботи,ви що з дуба упали,придурки господи ня прости ,тема зовсім про інше

2020-03-15 Корупція
У АТАМАНЮКА У РУДАВЦИ РУБАЮТЬ РОДИЧІ ВСІ ПОЛЯКИ ПОЗАВЧОРА ЗАТРИМАЛИ ТІ ВСІ ФУРИ НА ПОСТУ ТАМ БУЛО БАГАТО МІЛІЦІЇ МАШИНИ УСІ ЗААРЕШТОВАНІ У ВИГОДІ НА ШТРАФ ПЛОЩАДЦІ У ВИГОДСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

2020-03-14 Майдан лісничество
Атаманюк купив суддю Цімботу Василя з патрахами, Атаманюк хвалиться що Цімбота, його витягне з любого лайна за 500 баксів

2020-03-14 Кпз
Учора після обіду коли вивозили ід постови не облікований ліс добрі люди подзвонили у поліцію і всіх підняли на ноги і накрили зловмисників із лісової мафії і увесь крадений ліс на штраф майданчику має атаманюк мороку не давно його побили а тепер сам попав у кримінал

2020-03-12 МОРОЗ ГРЯДИЛЬ ТЕРЕЛЯ
вчора 11 03 2020Р Я ИХАВ ИЗ ЛИСКИВЦЯ ДО МИЖГИРЯ ОБИЖАВ 4 ох загружених лисовозив в сторону мижгиря

2020-03-11 Бистряни
Хто дав тілько гектарів лісу рубати СТИЦЬОВИ у селі Верхній Бистрий,

2020-03-11 Міжгіря
Який ти Юро атаманюку баран куди ти лізеш ти не уявляєш в який ти пиздорез попав з своїм язиком

2020-03-11 у студеному
міліція в долі пилораму запалити

2020-03-11 еколог
Нич ви не зробите. Ліс у цій державі приречений на знищення. Поки було що рубати по селам, далеким від НПП, то ліс стояв. Зараз, як кругом уже все вирубано, візьмуться і за Синевир. Жаль, але така ситуація неминуча. До речі, на відео видно ще красиву хащу. Ви не віділи що твориться в других селах, наприклад, у Студеному. Думаю що дуже скоро картина буде одинаковою.

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.