Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

ХТО І НАВІЩО ВИРУБУЄ СИНЕВИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК? «ДІСТАЛО!»


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевир


ХТО І НАВІЩО ВИРУБУЄ СИНЕВИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК? «ДІСТАЛО!»

Журналісти «Дістало!» спробували розібратися, чому на, здавалося б, захищеній законом території замість сухостою вирубують заповідні дерева і хто стоїть за цим свавіллям.

Синевирський національний парк - окраса і гордість країни на 40 тис. гектарів. Створили його 25 років тому з благородною метою: зберегти унікальні флору та фауну. Тут головне багатство – ліс, який називають легенями Карпат. Неперевершена природа з червонокнижними рослинами й тваринами, мальовничі пейзажі, надкушені цивілізацією і… жадобою до наживи.

Для місцевого активіста Василя Дахауера це рідна земля. Вирубку заповідних лісів він називає рукотворним злом. Зате тут стрімко виростає те, що до розкішної флори не має жодного стосунку. Оскільки Синевир - місце популярне, то їдуть сюди не лише туристи, а й підприємливий люд – бізнес робити. Тому озеро обросло торговими точками, як дерево опеньками. Власники кіосків і генделиків переконують - усе законно. Однак наскільки законною можна назвати вирубку місцевого лісу – питання відкрите.

Начальники та начальники начальників показують карти, схеми, укладені договори та дозволи на вирубку. Від цих ліцензій на знищення природного надбання в екологів – волосся дибки. Хоча на папері все як годиться: проводяться санітарні вирубки сухостою. Та насправді під санітарну вирубку часто маскують банальну заготівлю промислової деревини, яка за грубі гроші продається підприємцям. Ріжуть ліс також у промислових обсягах.

Теоретично, територію, виділену під вирубку, мав би обстежувати науковець, але практично - в документах ставлять прочерки. Так створюється паперове обґрунтування, ніби рідкісних, червонокнижних видів на згаданій території нема. Місцевий люд, дивлячись на голі схили Карпат, поніс скарги до міліції. Тут очільник новий, але методи роботи, схоже, старі.

Як прокуратура аргументує свою інертність щодо вирубки лісів біля озера Синевир – дивіться у сюжеті:2014-05-28
переглядів: 6752
джерело: /distalo.ictv

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(30):

2015-12-27 Вид Василя Дахауера
Писдешь шо воловецький перевал це ур. Ростока промийте очи де росте смерека а у воливци лишь буча

2015-11-30 яваяавя
дешева заказна програма !!! Дербак М.Ю. професіонал своєї справи, який підняв НПП "Синевир" на достойний рівень і це очевидно.Люди, не піддавайтесь таким продажним програмам!

2015-09-28 хА ХА ХА
сосіт підери ви всі своїм немитим писляком чупа завидники ХА ХА ХА !!!

2015-09-27 Дербаку
Мітріца, срати на твоє "непростив , відомстит"

2015-09-22 Цікавим
А він непростив і відомстит за програму

2015-09-21 Дербак М Ю
Я ЗЛОДІЙ

2015-05-27 теребля
ДУША БОЛИТЬ КОЛИ ПІДПРИЕМЦІ ЛІС ВИВОЗЯТЬ А ДЕХТО ДРОВ НЕМАЕ І ЗА ПСОМ КИНУТИ

2014-06-09 історик
тото не ті Руснаки, що створювали Партію Регіонів на нашій ріці, від неї балотувалися у райраду, агітували голосувати за зека. навірно не ті

2014-06-09 ярема і в
цих дебілів Руснаків батька і сина разом з Кириком і різною Синевирською нехаротою треба закрити в клітку з ведмедями , щоб там розуму набирались .

2014-06-05 синевир
потрібно руснаків шизофреніків і кириків ізолювати від суспільства

2014-05-29 син поляна
Микола Юріевич хороший спеціаліст не тільки як агроном, но і хороший господарник, він за пару років свого господарювання,вивів дану установу з занедбаних і розкрадених на кращий нацпарк в Україні, його попередник разом з Яремою і Балогами довели парк до нуля, Балога вже собі прихопив Чорну ріку і музей лісу і сплаву, але Дербак недопустив даних злодіїв до прихватизації, і тепер ці пройдисвіти Балога і Ярема різними неправдами хотять усунути від посади Миколу Юріевича, підкупили тупих баранів Кирика і Руснака щоб оббрехати даного керівника . Ми жителі Тереблянської долини всі повстанемо на захист Миколи Юріевича, при потребі перекриемо дорогу на СИНЕвирському перевалі, зупинимо весь транспорт якщо Балога з Яремою будуть лізти силою в нацпарк. Весь колектив парку Синевир повстане на захист даного директора.

2014-05-29 синевир
ви всі чмирі і козли немиті свисніт Миколі Юріевичу в одне місце, вам до його заслуг так далеко як до космоса уроди .

2014-05-29 Агроному Дербаку Миколі
Іди спеціаліст крумплі сади.

2014-05-29 міжгіря
то з подачі вівчаря Негровецького Яреми і жополизів Кирика Руснака даний телеканал проплатив Балога, адже в цих Даунів за пазухою нема і гривні ці злодії все просрали, а Балога лізе в нацпарк знову з Яремою хочуть забрати Чорну ріку і музей лісу і сплаву, а Дербак став їм на заваді і недає цим уродам забрати в Синевирців дану територію, треба всім районом нам відстобвати керівника нацпарку . Адже ці два уроди Ярема і Балога один раз вже пробували приватизувати Чорну ріку тоді Дербак з нардепутатом Томенком недали бандитам забрати дану територію , а тепер ці гівнюки знову почали зазіхати на це місце, Синевирці знову повставайте за свої земельні ділянки недайте бандитам забрати ваші землі .

2014-05-29 негровець
правильна фамілія не Василь Дахауер, а Василь Даун так краще .Ми бачимо що сюжет заказний , цікаво хто його проплатив і показано Воловецький перевал . Миколо Юріевмчу тримайтесь весь район за Вас прекрасного керівника . А Балогівському клану з цими Даунами не дамо розвалити і прихватизувавти нацпарк , Ярема з Балогами і Даунами скоро в нацпарку будуть лайно виносити від медведів .

2014-05-29 місцевому активісту
А що так запереживав місцевий активіст Василь Дахауер- чи не мітить случайно на місце директора НПП Синевир . Лишень кишка тонка .бо не освіти відповідної нема .ні досвіду.ні поваги від людей . А сюжет програми явно містить заказний характер і не зрозуміло чого показують Воловецький перевал із вирубаними лісами в ролику про Синевир.майжень тут не знайшлося відповідних краєвидів

2014-05-29 Правда
А нащо Дербаку співати за себе.як за нього співають його добрі справи. Який був парк і як піднявся тепер - то небо і земля . А ви хоть вдавіться від свої злості .а Дербак не піде нікуди .бо крім того.що він прекрасний керівник -за нього горою стоїть весь колектив парку.

2014-05-29 Синевирцям
Най Бог заваруе лізти на того пидараса Дербака Николу, для того жони є

2014-05-29 Міжгірцю Дербаку
Гарно співаш Миколо сам за себе. Твоя ригоанальна партія пішла від влади і ти ся файненько збирай, а про твої трудові подвиги розкажи своїй жоні

2014-05-28 Міжгірчанки
Балога знову найшов маріонеток в лиці Кирика і Руснака .щоб прибрати до рук Національний парк

2014-05-28 колочавці
Руснаку тебе суоро будуть судити не лиш народним судом а і божим, якщо твоя нечиста рука піднялась вкрасти ліс в церкви, а ти Кирику забув як ти пяний чмиру вбив жінку а Колочаві, і тоді ти уроде відкупився. но тепер ти невідкупишся, адже в тіеї вбитої тобою жінки залишились сиротами діти, скоро на вас нечисті прийде кара, чекайте нуж у печунках своїх уроди

2014-05-28 Міжгірець
Залиште керівника національного парку. Скільки зроблено для Синевирського парку. Вже можна відпочити в даному парку , не має ні мусору , зроблено бесідки для відпочинку, приємно приїхати до Синевирського озера. До цього не було нічого. А ті що пишуть скарги самі великі крадії лісу в минулому.

2014-05-28 синевирці
хто полізе на Дербака М Ю , тому шию відрубаемо, дійде скоро черга до даунів Кирлика і Руснака, проти останнього прокуратурою району порушено кримінальну справу за кражу лісу який Русснак вкрав у громади с Син Поляна де нацпарк виділив даний ліс на будівництво божого храму а Руснак даний ліс вкрав з своїм сином і проти нього порушено кримінальну справу . А про Кирлика і говорити нема чого адже його рідна дочка відмовилась від нього як від батька, даже на весілля свое вона його не позвала. от який це батько. якщо рідна кровинка відмовилась від нього , ви всі горлопани зробіть стільки хорошого для свого рідного краю, як це робить Микола Юріевич тоді і кричіть, адже ви вічні революціонери невзмозі і в слідо стати Миколі Юріевичу, ви забули який розвалений і розкрадений даний парк отримав Дербак, і порівняйте його тепер, МИКОЛО ЮРІЕВИЧУ вся наша тереблянська долина за ВАС, успіхів вам у роботі, щвстя і здоровя ВАМ , МИ ВСІ ЗА ВАС .

2014-05-28 синевирець
йой лиш дайте Скумбріям владу та подивите що буде:такі бдут груні голі як гузиця

2014-05-28 Патріоту
Коби Руснак так крав, Дербак Микола вже давно настучав би на нього в прокуратуру своїй "криші". Дербак никому не дає красти ,сам краде

2014-05-28 ....
А що лиш у Син.Поляні рубают ліс? Подивіться всі гори від Міжгір"я до Волівця голі. Під видом сухостою порубали все.Тракторами понищили поля і молоді деревця.Найбільше лиха наробив спецлісгосп під керівництвом М.Плиски-Галатиби. Унаоді говорят ,що спецлісгосп ствоено спеціально для знищення лісів.Може прокуратура і підтвердила цю версію якби перевірила законність вирубок.

2014-05-28 патріот
а той руснак що годами крав коли був лісничим у полянах давно уже мав сидіти у тюрьмі разом із своїм сином

2014-05-28 справжній синевирець
хай той Руснак (стукач) менше пише бо Микола Дербак най більше зробив для всієї ріки тереблянської долини

2014-05-28 руснак
за Дербака можна сказати лише хороше він господарник а КИРИК І РУСНАК всі знають хто вони час покаже

2014-05-28 Синевирець
Коли того злодія Дербака Николу копнуть в гузицю?

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.