Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Унікальний музей. Про працю лісорубів і бокорашів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Унікальний музей. Про працю лісорубів і бокорашів

Музей лісу і сплаву — розташований біля села Синевир, єдиний у Європі та один із двох у світі. Він зазнав значних пошкоджень під час катастрофічних паводків 1998 та 2001 років. Зараз ведуться роботи щодо повної відбудови цього закладу. І вже у 2021 році туристи матимуть змогу відвідати відреконструйований музей.

В урочищі Чорна Ріка на Міжгірщині існував існував єдиний у Європі Музей лісосплаву. Таких музеїв у світі лише два – в Україні та Канаді. Музей лісу і сплаву знайомить зі знаряддями праці лісорубів і бокорашів. Інтерес у туристів до музею та його експонатів є і зараз. Музей лісосплаву зазнав значних пошкоджень під час катастрофічних паводків 1998 та 2001 років.Дамба, що розташовувалася в цьому ж районі, була знищена повністю. І от кілька років тому його вирішили відновити. Тоді проект затвердили, і вже на початку 2018 року почали будівництво. Тоді використали 28,1 млн гривень із виділеного бюджету. Наразі кошторисну документацію переробили і здали проект на експертизу. Нови проектом кошторис передбачено у розмірі близько 65 мільйонів гривень. 40% робіт вже виконано . Завершити роботи планують вже до кінця 2021 року.2021-01-16
переглядів: 886
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(10):

2021-01-22 Бро-бро
Ти скажи кому тої культури треба,що тота культура робить,хто книжки читає якісь художні вистави показує,длья чого та культура на сьогодні брати зарплату тай хорошу це хібащо тобі може в культурі робиш,а громаді така культура непотрібна стопроцентів,зроби опитування та побачиш кому її треба тої культури,зараз у кожного в хаті інтернет,телевізор от тобі і культура яка на сьогодні потрібна,скажи що завтра небуде інтернету або телебачення то побачиш кому що треба буде отак.

2021-01-22 Бро-бро
Чи рішают дащо на сесії депутати за культуру.Що всьо закривають.Чи никому нич нетреба.

2021-01-21 Бро-бро
У Келечині нихто неносить пошту.Всі газети там стоять.А люди мовчать.

2021-01-19 Наталі
Вже все зробила би понести кримінальну відповідальність без дізнавачів.

2021-01-19 Наталі
собі назбирала криміналу на 1000 томів.Дізнавачі не будут без роботи.

2021-01-18 Громалянку
Наталі буде відкрита кримінальна справа в ОТГ неспрячеся знайдемо,гр ..... буде подана заява позивна таких буде багато за три роки наступні.

2021-01-18 Громалянку
Наталі буде відкрита кримінальна справа в ОТГ неспрячеся знайдемо,гр ..... буде подана заява позивна таких буде багато за три роки.

2021-01-17 Синевир
тогди то зроблят ,коли чорна ріка май назад потече

2021-01-16 Чес
А голубому цюцякови моє возити із хащі дерево і то нихто не видит а ви лише варті ганяти дідів та бабів а чому атаманюк не летить гнати цюцака

2021-01-16 ОТГ
чи берут і чимож робити якщо кримінальна справа доведена судом.ха.ха.

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.