З Новим Роком і Різдвом Хрестовим!

Екопарк "Долина вовків" з початку року - без відвідувачів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Екопарк

Леви, тигри, вовки, бізони, лами та навіть верблюди. Таке товариство можна побачити не в Азії і не Афиці, а на Закарпатті. Точніше, на Міжгірщині, в екопарку, який отримав назву «Долина вовків».Частина з них сюди потрапили в незадовільному стані. Та їх вигодували та оточили турботою.

Зазвичай, це місце любили відвідувати і туристи, втім, наразі через карантинні обмеження людей тут не побачити.

Першими в екопарку з`явились вовки два роки тому. Кілька маленьких вовченят Юрій Тюх викупив у браконьєрів, тепер їх вже не впізнати - вони дорослі та самостійні. А от у пари білих полярних буквально кілька днів тому з'явилося поповнення, втім побачити маленьких поки не вдалося нікому, лише почути їх голос. Та згодом, окрім вовків тут оселились ще з десяток інших видів тварин. Серед яких і хижаки і копитні.

Якщо раніше, відвідувачів тут вистачало, то зараз від товариства людей тварини відпочивають.

Символічна плата , яку туристи платили за відвідування екопарку, йшла на їжу для тварин, а от тепер купувати харчі власнику цілком і повністю доводиться за власні кошти, а їдять тварини немало.

Найбільшу увагу привертають, звісно, хижаки: тигри та леви. Здається, ці граційні киці на відвідувачів не звертають жодної уваги. Втім, краще їх не дратувати.

Найбільш миролюбиві мешканці екопарку – це копитні. Вони скучили за людьми і залюбки зустрічають нових відвідувачів.

Серед новоселів еко-парку – два верблюди, Жора та його подруга – білявка – Сніжинка.

Деяких з тварин вже зовсім ручні. І ведуть себе як свійські домашні.

Деякі тварин сюди потрапили в незадовільному стані. Та їх вигодували та оточили турботою. Втім за лишаться тут не всі, хтось вже незабаром покине екопарк.

Після того, як закінчиться карантин, туристи знову зможуть побачити цих екзотичних мешканців парку, ну і, цілком можливо, екопарк поповниться і новими жителями, які тут знайдуть собі прихисток2020-05-05
переглядів: 1332
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(4):

2020-05-12 Вася капелан
А де верблюда закопали, який загинув через неналежний догляд, на Буковинці???

2020-05-06 барабаш
я бачив в яких жахливих умовах там утримуються звірі всюди бруд антисанітарія, голодні тварини ледве ходять всі якісь облізлі через шкіру відніються їх ребра, навкруги воняє, всі нечистоти і сміття викидують в річку а цей горе власник збагачується на цих бідних тваринах вхід в цей концтабір для тварин 60 гривень з людини, тварини які гинуть він кормит інших тварин і куди дивляться зоозахисники і інші контролюючі органи поліція прокуратура екологічна інспекція, тварини голодують немає ветлікаря

2020-05-06 до капелана
що вася жаба тя давит

2020-05-06 вася капелан
хто дозволив будувати цей концтабір для тварин біля річки ??, де всі фекалії і сміття від цього концтабору для тварин стікають в річку а потім люди пють цю воду і купаються в річці, довели цих бідних тварин до голодомору в них на кожі даже шерсть не росте куди дивиться поліція прокуратура зоозахистники давайте цього власника душогуба тварин зробимо відомим щоб зоозахистники зайнялися його перевіркою тварини утримуються в неналежних умовах немає там ветлікаря облік цих бідних тварин ніхто неведе захмарні ціни при вході в цей концтабір 60 грнивень, тварини з голоду помирають

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.