Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Райдужну форель почали розводити на Міжгірщині


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Райдужну форель почали розводити на Міжгірщині

Чи не в кожному гірському районі Закарпаття можна зустріти людей, які займаються розведенням форелі райдужної. Однак розводити таку рибу не кожен зможе.

Форель – дуже вибаглива, влітку треба стежити, щоб температура води не перевищували 16 градусів. А взимку головний ворог форелі – видра. В кожному з цих невеличких басейнів з кришталево-чистою та холодною річковою водою живе по кілька тисяч особин форелі райдужної. Вода до цих водойм тече самопливом з гір.

Займатись розведенням форелі пан Юрій почав лише кілька місяців тому. Збудував кам’яні басейни, запустив в них мальків форелі. Та вже встиг зрозуміти, наскільки ця риба вибаглива. Та зараз це не проблема, каже чоловік, вода взимку крижана. У цю пору на рибу чатує інша небезпека.

Для туристів у майбутньому пан Юрій планує зробити цікаву атракцію: кожен відвідувач зможе зловити рибу самостійно, яку прямо на місці і приготують. Зловити форель на шмат хліба не вдасться, адже ця риба – хижак. Та поки пан Юрій форель воліє не ловити, каже, вона ще має підрости. Ну а в майбутньому чоловік планує вирощувати рибу вже від самої ікринки до дорослої особини.2019-01-22
переглядів: 2391
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2019-01-23 Пугарь
Амень

2019-01-22 До пугарів
Пугарі ви бидло стеблівські підараси ВІЧНА ВАМ ПАМЯТЬ

2019-01-22 вася капелан
цю рибу неможна їсти вони її кормлять різними хімічними добавками ви попробуйте її на вкус яка вона або дайте її в лаболаторію санепідемстанції і що вам скажуть ???

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.