Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Озеро Синевир взимку.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Озеро Синевир взимку.

Новорічні свята близько, і невдовзі на Закарпаття приїде чимало туристів. Чи не найпопулярнішим місцем для відвідувань у нашому регіоні є озеро Синевир.

Журналістів «М-Студіо» Синевир зустрів засніженими краєвидами, і це неабияк потішило, адже на Мукачівщині день був абсолютно безсніжний. Однак всі, хто прагнув побачити озеро у всій красі, будуть розчаровані. Взимку воно замерзає і плескіт води почути не вдасться. Однак це не означає, що дивитися тут нічого. Чудові краєвиди, засніжені ялинки, різьблені Синь і Вир – зимова атмосфера, яка особливо сподобається людям, які прагнуть відволіктися від міської метушні. До того ж природа створила чудові фотозони, які любителям селфі обов’язково будуть до душі.

Відвідувачів небагато, але вони є. У будній день і після обіду це й не дивно. Проте люди в захваті. Проте є й нарікання – не посипана дорога. Люди кажуть, що долати перевали дуже важко.

Незважаючи на усі недоліки, Синевир завжди приваблюватиме гостей з усіх куточків країни своєю унікальністю та красою.2018-12-25
переглядів: 2116
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(0):

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.