Hotels24.ua Отели за полцены и реальные отзывы гостей!
Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Відбувся ХІІІ фестиваль "На Синевир трембіти кличуть"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Відбувся ХІІІ фестиваль

У неділю, 19 серпня, на березі озера Синевир відбувся ХІІІ фестиваль «На Синевир трембіти кличуть».

Саме звуки трембіт ознаменували початок грандіозного свята і урочисту ходу до гірського озера. За маршрутом ходи всі могли ознайомитися з композиціями та інсталяціями, якими населені пункти Міжгірщини презентували свій побут, культуру, кухню. Таких колоритних локацій дорогою до озера встановили близько двох десятків.

Синевир гостинно зустрів гостей чудовою погодою, а частину з них, зокрема й голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, ще й «підвіз» на бокорі до протилежного берега. Там, на головній сцені свята, почалося урочисте дійство, зірковими гостями якого стали учасники культового гурту «ТІК».

Під звуки виступів творчих колективів області та запрошених зірок гості фестивалю насолоджувалися краєвидами Міжгірщини та знайомилися з місцевими традиціями – як культурними, так і гастрономічними. Вже традиційно свято на Синевирі відзначилося потужною енергетикою та позитивним настроєм. Особливого «вогнику» і заряду додали зірки на сцені.

– Я вже бував на Закарпатті, але на Синевирі вперше, – зазначив фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк. – Надзвичайне місце, куди обов'язково приїду відпочити з сім'єю! І на трембіті робив спроби грати, та поки що успіхами похвалитися не можу. Однак спробую ще, тим більше, що цей інструмент гармоніює з нашим музичним ансамблем… До слова, всі охочі могли випробувати себе у грі на трембіті. Міжгірські й рахівські трембітарі з радістю розповідали про свої музичні інструменти й давали практичні поради, як їх опанувати. Однак із першого разу виходило лиш у кожного другого.

– В принципі, якщо інструмент зроблений правильно, то навчитися може кожен, – розповів трембітар із 35-річним стажем з Рахова Василь Янюк. – У трембіти є душа, відтак хороша людина знайде з нею спільну мову. Аби лиш легені міцні були й зуби цілі.

Вражала цього року і географія туристів, які завітали на фестиваль до Синевиру. Серед гостей були представники майже всіх областей України, зокрема і з віддалених Донеччини, Харківщини, Запоріжжя, Дніпропетровщини, Одещини, а ще мешканці закордоння – Великобританії, Латвії, Білорусі, Польщі і Румунії. Багато туристів зазначали, що вперше відвідали Синевир, але були й такі, що пам'ятають фестиваль із початку 2000-х.

Фестиваль «На Синевир трембіти кличуть» був започаткований у 2001 році і відроджений у 2016-му.


Відбувся ХІІІ фестиваль

Відбувся ХІІІ фестиваль

Відбувся ХІІІ фестиваль

Відбувся ХІІІ фестиваль

Відбувся ХІІІ фестиваль


2018-08-20
переглядів: 1546
джерело: Закарпатська ОДА

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(11):

2018-08-22 дуся
Дурік хотів втопитися в озері.Чморик хоче загинути героїчно.

2018-08-22 но
точно не парся по-пустякам

2018-08-21 .
не парся.

2018-08-21 клоун
все позаду

2018-08-21 до мірона
є такі клоуну що зніг доголови ... а зайиаються перслнальними даними чужими , а засвоі память відняло ділішки самі наголову собі приближають проблему а водяров успокоюють себе і споюють нарід вот тобі і ескурсовод з проблеми уже николи невийде повічна.

2018-08-21 Турку
Персональні дані отримані невзаконий спосіб громадянин ненесе відповідальність,несе лим тот хто цим займаться,вот тобі 20 гриваків.

2018-08-20 шугай
тоті гроші що збирать Глеба вася ідуть у карман жиду аржевітіну адже дану церкву цей еврей приватизував при бувшому голові села Хланті Ю П

2018-08-20 Мирон
Білисме нині з туристами на екскурсії у знаменитуй колочаві. Поправді село дуже файне.Билисме на екскурсії у стародухувськуй церкви.Уже годи проводит дуже чиковний екскурсовод Глеба В.В. Айбо вже годи збирає гроші за екскурсії причому із чоловіка по 20 бідних гривню. Дуже інтересно кому ідут сісі гроші? Куди дивится податкова служба? Може колись перевірит сього корупціонера? Чекаємо реакціїсиї служби.Аш не буде то пробайлуєме дале інформувати централні податкові служби

2018-08-20 Ф.Чуп(постоянний клиент психбольници)
Не обращайте внимания на Еко-дураков Видите что приступи от безвиходного положения наступает в период весни осени и затьмения солнца А от у братьев Ценди Михаила хроническое заболевание с тяжелой формой виделеной шизофренией

2018-08-20 Громада села Лопушне
Зробіть дорогу із села Лопушне до озера дибіли лісхозні там уже нимного є стара дорога лиш заросла та мало розкопліт розширіт людьом та туристам ато ходят та очи вибивають по драчу най Барна дасть якого цуравого екскаваторища

2018-08-20 Буришин
екопридурки з міжгірї в соцопросах пишут что вни проти фестивалів, но коли фестиваль то відриваються там по повній

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.