З Новим Роком і Різдвом Хрестовим!

Як Москаль отжигал на фестивалі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевирська поляна


Як Москаль отжигал на фестивалі

Учора відбувся славний фестиваль "На Синевир звуть трембіти". - Знакова подія культурного життя Закарпаття. Гуцули, лемки, верховинці і бойки зібралися разом в мальовничому Міжгір'я. Навіть не дивлячись на спекотну погоду і круті схили гір, на фестиваль приїхали більше двох тисяч гостей.

Відвідали фестиваль звичайно ж і головні його гості - очільник Закарпаття Геннадій Москаль, представники місцевої влади, а також керівництво Ужгорода та Ужгородського району.

Колоритною родзинкою фестивалю став кінний козачий театр з Луганська, який викликав справжній фурор. На фестивалі злилися воєдино найпотужніша енергетика багатовікових Карпатських гір, невимовні пейзажі, захоплююче шоу козаків з Донбасу, віртуозність їх трюків, відчайдушність хвацьких козачих пісень і бере за душу зворушлива ліричність.

На святі можна було познайомитися з славними закарпатськими і козацькими традиціями, скуштувати страви різної кухні, а також долучитися до традиційних козачим ремеслам і споглядати на власні очі історію предків українців - козаків. Приміром, козаки представили звичаї і традиції козацтва, які передаються з покоління в покоління - рубка і фланкіровка шашкою, володіння батогом і нагайкою і звичайно ж козацька весілля.

Після козачого вистави всі гості свята рушили до перлини Карпат - озера Синевир. До речі, навіть незважаючи на круті схили гір, все піднялися легко. Тут то якраз розкрилася вся повнота фестивалю - столи з національною кухнею, ярмарок страв, предмети рукоділля місцевого населення.

Місцеві дуже радіють, що фестиваль нарешті відродився і вірять у зміни, які прийшли зі змінами в обласної влади.

При цьому люди дійсно пишаються тим, що живуть в Закарпатті - це видно навіть по обличчям перехожих.

Безліч місцевих жителів людей ходять в національних українських вишіванках- як дорослі, так і маленькі діти, майбутнє краю.

Дивишся на цих діточок, в плісированих спідничку в квіточку, визнаних тонкою ниткою носочках, хусточках і неймовірно красивих батистових сорочках з мереживами - і душа співає і серце радіє.


Як Москаль отжигал на фестивалі

Як Москаль отжигал на фестивалі

Як Москаль отжигал на фестивалі

Як Москаль отжигал на фестивалі

Як Москаль отжигал на фестивалі


2015-08-31
переглядів: 5935
джерело: Юлія Давидова, Закарпатський кореспондент

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(15):

2019-05-21 мороз грядиль таинши
КОЗЛИ НЕЗНАЮТЬ ДЕ ГРОШИ ВИДМИТИ ИМАЦКАЛЬ ВТИМ ЧИСЛИ МАЛО НАБРАВСЯ ВИД ВЕРХОВИНЦИВ КОЗЕЛ ХАЙ ИДЕ ВЖЕ НА ПОКОЙ НАБРАВСЯ ДОСТА

2018-08-05 Я
Худинець Вася молодець.УМНИЧКА.

2018-08-05 котенок
поиграли и кинули это нельзя так делать со мной нельзя...выходишь на улицу садишься на вокзале и улетаешь у даль на всегда

2018-08-05 !!!
Кидалово)Это чистилище)

2018-08-05 ?
Кинули Ви мене на ноль?

2018-08-05 колочава
чого не закликали из вильшан родственику на риплянку.

2017-04-02 Звичайно
Худинець молодець...і Ярема тоже молодець...Опозиця плаче гірко плаче.....

2016-05-19 Правда !!!
Худинець молодец...

2015-09-04 !!!-!!!!!
Я запомнил Тебя,чтоб при встречи тепло обнять...Чтоб насквозь пропитаться Твоей пеленой прохлады....Чтоб за все Эти годы друг друга простить....Понять...Взять кочергу и собрать угольки балады...Да !!!-!!!!!

2015-09-04 1
молодець рда

2015-09-02 Да!!!!!!!!!
Мой друг Я всегда рядом с тобой.Даже если Ты меня не замечаешь.Я обнимаю Тебя ветром,целую дождем,согреваю лучом солнца.И люблю....всеми Людьми,которые встречаются на твоем жизненном пути..............

2015-09-02 !!!-!!!!!
Когда стоишь перед выбором,просто подбрось монетку.Это не даст верного ответа,но в момент,когда монетка в воздухе,ты уже знаеш на что надееться !!!-!!!!!

2015-09-01 колочаві
Що Худинець такого зробив, що "всіх взув"? Ще не було чим хвалитися.

2015-09-01 хто допустив
все панство понапивалося позор організація 0

2015-08-31 колочава
худинець молодець взув усіх

свіжі новини:
(синевирська поляна)

свіжі коментарі:
(синевирська поляна)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевирська поляна)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.