З Новим Роком і Різдвом Хрестовим!

Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевир


Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави

23.08.2019 Закарпатською ОДА вдруге направлено до Закарпатської обласної ради проект Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Закарпатської області.

Попередній проект був відкликаний новопризначеним головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренком у зв’язку з необхідністю його доопрацювання.

Тоді було створено міжвідомчу робочу групу з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів у Закарпатській області, яка до 1 серпня мала детально вивчити та обговорити це питання, та за результатами підготувати відповідні пропозиції.

Серед інших, до складу цієї групи було включено депутата Закарпатської обласної ради (ТВО 19) Андрія Шекету та голову Закарпатського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Михайла Лабу (нині депутата Верховної Ради України 9-го скликання).

Будучи присутніми на загальних зборах Синевира та Заверхньої Кичери, що відбулися 27 липня 2019 року, вони проінформували керівництво ОДА та членів міжвіжомчої групи про бажання 5-ти тисячної громади Синевира створити окрему Синевирську об’єднану територіальну громаду із адміністративним центром у с. Синевир, до якої входитимуть 6 сіл Міжгірського району Закарпатської області, зокрема: Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода Синевирсько-Полянської сільської ради та Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради.

Однак, попри численні зауваження та пропозиції щодо врахування гірської специфіки та необхідності створення у Міжгірському районі 5-ти ОТГ керівництво Закарпатської ОДА громадськість не почуло та вирішило зробити по-своєму.

Відтак, ситуація щодо кількості об’єднаних громад та їх центрів у районі не змінилася.

То що ж буде?

Як і раніше проект Перспективного плану включає Пилипецьку ОТГ із центром у Пилипці, Міжгірську ОТГ із центром у Міжгір’ї та Колочавську ОТГ із центром у Колочаві.

Найбільшою за чисельністю населення у нинішньому районі стане Міжгірська селищна ОТГ (25269 осіб). Її площа після об’єднання становитиме 553,88 кв.км.

Пилипецька сільська ОТГ охоплюватиме територію 199,50 кв.км. і налічуватиме 7232 осіб.

У свою чергу Колочавська сільська ОТГ, у разі її створення, охоплюватиме територію 415,75 кв.км. і налічуватиме 15429 мешканців.

Загалом поданий до Закарпатської обласної ради проект налічує усього 54 ОТГ.

27.08.2019 відповідний проект рішення щодо схвалення вищевказаного проекту Перспективного плану було зареєстровано в апараті Закарпатської обласної ради.

Відтак, наприкінці вересня на чергову сесію мають зібратися обласні депутати, від голосу яких і залежатиме остаточна доля адміністративно-територіального устрою Закарпаття. Не виключено, що у ході обговорення депутати краю змінять таке рішення і остаточна редакція проекту Перспективного плану зазнає змін.

Нагадуємо, що раніше синевирські обранці звернулися із зверненням до Закарпатської обласної ради та Закарпатської обласної державної адміністрації з проханням врахувати думку синевирців щодо створення окремої Синевирської об’єднаної територіальної громади із адміністративним центром у с. Синевир. Текст вказаного звернення оприлюднений за цим посиланням.

Згодом, 27 червня, у Синевирі відбулися загальні збори мешканців с. Синевир та с. Заверхня Кичера, на яких понад тисячу синевирців проголосували за об’єднання із Синевирсько-Полянською громадою та утворення із нею об’єднаної із центром у с. Синевир.


Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави

Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави

Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави

Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави


2019-08-31
переглядів: 2761
джерело: synevyr.org.ua

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(14):

2019-09-04 Правда
воюють.

2019-09-04 война
що роблять коли предают?

2019-09-03 Правда
Цильо тобі тоже

2019-09-03 Київ
Москва предала! Нема Тобі прощення!

2019-09-03 Цендра
Чого Феер поїхав в Москву, а тут без нього таке беззаконя твориться?

2019-09-03 НАТО
З самого початку...Є захист і свободи...

2019-09-03 Правда
Коли ти скотиняко припиниш війну? Кожного дня по однопу захиснику вбивають росіяни ти обіцяв.

2019-09-02 заплив
100

2019-09-01 ціна
на табло?

2019-09-01 Продається
Терміново дошка суха 30 і 50 ціна по домовленості т 0975081822

2019-09-01 до Гриця
Ти дебіл,звідки будуть брати гроші окремі громади?

2019-09-01 Гриць
Як на мене, то краще зробити у Міжгірському р-ні 5 ОТГ і з такими центрами: 1) Міжгірська ОТГ із центром у Міжгірї (Міжгірська селищна рада, Лозянська, Соймівська, Репинська, Вучківська сільські ради). 2) Майданська ОТГ із центром у с. Майдан (Верхньобистрянська, Голятинська, Лісковецька, Майданська, Новоселицька, Присліпська, Торунська сільські ради). 3) Ізківська ОТГ із центром в селі Ізки (Річківська, Тюшківська, Келечинська, Буковецька, Ізківська, Нижньостуденівська, Пилипецька сільські ради). 4) Синевирська ОТГ із центром у с. Синевир (Синевирська і Синевирсько-Полянська сільські ради) . 5) Колочавська ОТГ із центром у с. Колочава (Колочавська і Негровецька сільські ради).

2019-08-31 Житель
Я згоден якщо не пускати в больницю людей з других отг

2019-08-31 отакої
дерибаньте район, шекетенята

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.