З Новим Роком і Різдвом Хрестовим!

НПП "Синевир" отримав 3 тонни вівса для Реабілітаційного центру бурих ведмедів від миколаївських спонсорів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село синевир


НПП

Непроста економічна ситуація, яка зараз склалася в Україні змушує багатьох шукати спонсорської допомоги. Днями важливість і значущість спонсорства відчув на собі і НПП «Синевир».

Сільськогосподарське підприємство ТзОВ «Нібулон» з м. Миколаїв надало для Реабілітаційного центру бурих ведмедів 3 тонни вівса, при тому, спонсори оплатили і транспортні витрати на доставку кормів тваринам.

«Ми завжди в міру своїх можливостей стараємося підтримувати екологічні програми, - розповідає генеральний директор ТзОВ «Нібулон» Олексій Опанасович Вадатурський. – Коли почули, що в «Синевирі» є такий цікавий заклад для бурих ведмедів, вирішили посприяти харчами для тварин».

Нагадаємо, що у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів у "Синевирі" утримується 13 клишоногих, які вилучені у їх попередніх власників через неналежне утримання в неволі, повідомляє НПП "Синевир".2015-03-04
переглядів: 4016
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(35):

2015-05-02 Іванишу
Василю, нечоловічі забави з Николою Дербаком приведуть тебе до того, що станеш пасивним педиком, як мітріца. Вже проявилися перші симптоми: ти ся називаєш жіночим іменем Василина баговка і активно облизуєш гузицю Николі.

2015-05-01 Василина баговка
поцілуйте Дербака в гузицю дебіли ХА ХА ХА !!!! так як я його поцідувала разом з недоростком Іваном штефкм !!!!!

2015-05-01 Хаща
Хто хвалить, Іваниш Василь, такий самий бракон,єр як і Дербак М ?

2015-03-19 Київ
Миколу Юріевича хвалить вся Україна, а не він себе, це видно по справах його

2015-03-17 6ро
Мытрыца себе лиш хвалить

2015-03-13 Афоня
пососіт чупа-чупс дауни вонячі в Дербака так як сосите, хто ходив в шубі той і буде. якаб небула влада а хто ходив з задом голим той і буде і далі ходити як би ви непаплюжили різних людей, хто був ковдошои той і буде, слава Україні

2015-03-11 жополизам Дербака
Ба що такого онь геройського для сих сіл і людей зробив сись злодій парку із тими суками що обкрадают робочих,пак то капля в морі проти того що они зробили собі за люцькі і державні гроші за ліси і машини що на них списуют бензин та солярку,люди не вірте тим хвальбам що пару шістьорок хвалят Дербака то всьо х...ня,подумайте чим допоміг людям,що пензіонери і робочі не можут узяти дрива,Дербак Іван аж сам крав та давав і людьом жити і робочим і строїтися і грітися а датко і копійку заробив ци зерно а сись що і кому дав пак сись лиш гатит за свою посаду оби го ни зняли, всий парк робит на нього та на дітий му.А ви жополизи не хваліт і не брешіт то що ниє люди у селах знают щося робит у парку повний бардак якого николи не було.Всі робочі і лісники проти нього лиш мовчат послухайте межи старими людьми у селах розговори.

2015-03-11 вася
правду треба писати а не хвалитися і давно пора збиратися директору нпп на отдих!!!!!

2015-03-11 Народ
Слуххайте люди добрі до чого ми зубожіли із цими сьгоднішніми популістами буришинами, яремами та марковичами! Подивіться до чого ми ся дожили! Гнати гет сволоту бездарну треба!

2015-03-10 тупо
досить паплюжити людей, тыкай "риго"

2015-03-10 Справедливість
ви всі дебіли і уроди ніколи не завідуйте поважній людині, ви ублюдки всі зробіть стільки хороших справ як зробив Микола Юріевич для Тереблянської долини і тоді відкривайте свої немиті рила, нехай вас недавить жаба вівчарі немиті у вас всіх на спинах написано козли і уроди, ви йому і в слідо негідні стати не те що обговорювати, ті люди які його паплюжать то є хворі люди які недолікувались в Берегові терміново ідіть до Галайки нехай вам всім виписує направлення в психлікарню там ваше місце вівчарі

2015-03-10 сіно
Микола тікай доки не пізно,бо піздец тобі.

2015-03-10 Свобода
Не підписуйся ніком до якого ні ти, бидло, ні твій "дятел" Микола Дербак не маєте ріякого відношення, бо по справедливому Микола мав давно вже "сісти" на років 10.

2015-03-10 1234
мітріцо шнирю тікай у ато

2015-03-09 правда
тікати з країни тепер вже треба (першотурівцю) з (камікадзе) їм треба дати пулю в лрб. за те що розвалили Ураїну американські шнирі

2015-03-09 міжгіря
поцілуцте всі дебіли Дербака в зад

2015-03-09 правда1111
правда восторжествує і у нпп буде новий порядний керівник,а николі давно треба вже било втікти разом з всіма регіоналами.

2015-03-09 Синевир
свисніть всі ви Миколі Юріевичу, так як нераз це було з дебілами Кириками Руснаками Куруцами та іншою нечистю, ви вівчалі були і ними залишитесь. ви йому і в слідо недостойні стати ХА ХА ХА !!!!!!!!!

2015-03-09 Синевир
Хапугу Дербака николу в тюрму

2015-03-07 міжгіря
Попадинець ніколи небуде директором НПП Синевир, ми цього діяча знаемо коли він був в лісгоспі, ця кадра розвалила держлісгосп, і тепер його виганяють з Арніки так як вигнали і його брата злодія з лісничого парку, цим всім уродам Попадинцям Кирикам Руснакам Куруцам та іншій несисті буде кінець

2015-03-07 Ніби синевирцям
Не здороваються з Іваном Ст. тільки такі "шістки" як ти і твій злодій Микола.

2015-03-07 попадинцю
Видно кому вигідно столкнути двох Дербаків лбами для цього так успішно проводить агітацію проти директора Синевира Попадинець Василь бувший директор МІЖГІРСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПА видно мітить на посаду директором в НПП СИНЕВИР більшість коментарів написано з регістрації інтернета який зареестровано в АРНІЦІ

2015-03-07 Львів
ми багато років їздимо на екскурсію на Синевирське озеро, в давні часи з друзями нам було соромно їхати на озеро всюди бруд сміття одним словом УЖАС, а тепер приемно всюди чистота набудовані альтанки приемні працівники парку, все покажуть розкажуть побудовано центр реабілітації бурого медведя, зразу видно господаря національного парку, який вболіває за свій рідний край молодець, так тримати даному директорові

2015-03-07 синевирцям
Ви приближонноє кодло николи дербака не розписуйтеся за всьий синевир і всіх робочих бо ви ще не знаєте кого будут копкати но точно не степановича бо то людина добра і душі ви пару злодіїв таких як никола ще за всьо відповісте а степанович май більш не вкрав чим сисі уроди і такого бардака у парку нибуло від його існування як типирь кажут що там ниє нич ни колектива ни поваги лиш бріхні на яких керує никола і подачками замилює всім очи оби мовчали а кого скоротит кой понабирав усіх за великі гроші а теперь прийшла на них із области рівізія та вже будут гатити хащов.

2015-03-06 СЛАВА УКРАЇНІ
БАНДУ РЕГІОНІВСЬКУ ГЕТЬ дербаків барнів куруців і остальних

2015-03-06 Синевирці
свисніть ви всі дебіли Миколі Юріевичу в х-й,а Іван Штефко недоросток, давно мав сидіти у вязниці за розкрадання парку. при цьому шпінгалету парк був розкрадений до нитки і мав бути проданий як збанкрутілий на аукціоні , ми Синевирці це знаємо добре, і так добре що його залишили там працювати шнирьом, а при Миколі Юріеіичу парк став одним з найкращих в Україні,працівникам почали виплачувати зарплату, відкриватись нові робочі місця, відбудували пилораму яка розвалилась. встановлено нове обладнання відремонтовано було всю техніку яку Іван Штефко невстиг продати циганам на металобрухт , ми всі за Миколу Юріевича, ви подивіться з цим шпінгалетом Іваном в парку ніхто не здоровається, його всі там копають в гузицю і ненавидять . Успіхів Вам Миколо Юріевичу у Вашій нелегкій роботі Всі жителі Тереблянської долини за ВАС, щастя і здоровя ВАМ МОЛОДЕЦЬ, ТАК тримати, і недивуйтеся на цих дебілів завидних бох їм суддя, вони забдудші душі за низ треба молитись в піст нехай господь бох їм дасть розуму і наведе їх на правильну путь .

2015-03-06 Все повернути Народу.
Колись раніше землі,ліси були Народу,люди жили і були щасливі,нам треба це все повернути відродити свій край,і процвітати.

2015-03-06 Уставайте,Прокидайтесь і своє поверніт.
Синевирське Озеро буде процвітати,якщо всі доходи залишаться у Громади.Водопад Шипіт і Громада села процвітуть якщо усі кошти залишаться у громади.Озеро у Студинім буде кормити все сило,і дорога буде як у Європі.Нам треба научитись захищати своє,відстояти що внас забрали,повернути украдене.бо це Спадщина Села,і нидайме нікому від нас забирати,блрімся за наше Село,я цих іродів покарати,що продали Спадщину Села.

2015-03-06 Правда буде.
Озеро Синевир,а также Озеро у Студинім,це є Громади села,і Громада є власниками цеї природи.А тварі вонячі,у нас забрали,Смерть їм.

2015-03-06 Прапцівнику НПП Синевир Миколі
Ти сволота брехлива, Чорну Ріку І озеро Синевир рішенням обласної ради передали новоствореним комунальним підприємствам, за якими стояла відома закарпатська Сім"я, що все при владі І Іван Дербак до цього не мав ніякого відношення. Більш того в суд була направлена позовна заява за підписом Дербака І.С. про скасування рішення сесії облради, І ти, тварино, добре про це знаєш, як знаєш і те, що міністерство в часи директорства Д.І.С. не особливо заохочувало тих хто будує держкоштом, а твої соплеменники "риги" навпаки змушували будувати, щоб потім більше бабла урвати. Для того і підняли ціни на все в декілька раз і обдираєте простих людей. І кого ти, козле, збирався накопати в гузицю? Якби не твої реіонали, то ти й дале бігав би шістою. А півтора гектара вкраденого тобою лісу в Розтоці? Що вже порішав в обласній прокуратурі? Якщо хтось і має "сидіти", то це ти.

2015-03-06 працівники НПП СИНЕВИР
його цімбор Іван Степанович давно мав сидіти у вязниці за те що він зробив з нацпарком якого довів до банкрутства, даний керовник з Яремою Іваном головою райради повністю знищили дану установу, так докомандувались що вже техніку почали розпродувати циганам , продали Чорну ріку, і наше озеро Синевир хотіли продати олігархам. з приходом до директорства Микола Юріевич підняв дану устонову на ноги, і вивів нацпарк одним з кращих в Україні, а ви дебіли всі хто проти Миколи Юріевича негідні і в слідо йому стати дауни, зробіть стільки хороших справ скільки він зробив для нашої Тереблянської долини і тоді відкривайте всої немиті роти, ви запитайте в працівників парку як було при Івану Степановичу і як стало при Миколі Юріевичу , ми хотіли накопата в гузицю Івана Степановича з парку за те що довів парк до банкрутства. но пожаліли його тому що він не керував парком а керували другі люди він лиш протирав штани і рахувався був директором, а Микола Юріевич людина від бога дійсно професіонал своеї справи. а всі ці коментарі пишуть люди які недостойні йому стати в слідо, за Миколу Юріевича вся Тереблянська долина,щастя і здоровя вам Миколо Юріевичу, хай вас оберігае ваш ангел охоронець від всієї нечисті,

2015-03-06 До Справедливості
Твій Микола Юрієвич - злодій і тварина непорядка. Його чоловік взяв на посаду головного лісничого, а він, лиш "риги" прийшли до влади, скаргами на свого цімбору-директора НПП закидав контролюючі органи, За допомогою кума-прокурора Пилипа, який по надуманнім мотивам відкрив кримінальну справу на директора нацпарку, змусив останнього піти с посади. І тепер Микола разом з кумами зробили з нацпарку кормушку для своїх, розкрадаючи хащу. В ур.Розтока півтора гектара хащі по вказівці Дербака М вкрадено, а прокурори прикривають злодія зрозуміло не за просто так А нацпарк був, є і буде. І дай Боже,що б без злодія Дербака М.

2015-03-06 Справедливість
якби не Микола Юріевич то нацпарк давно би розпався, хто винуватий що долар по 30 грн бензин електроенергія газ продукти харчування різко пішли в гору, пенсії познімали, людей звільняють з роботи, це ми з вами винуваті, адже ми привели цих дебілів до влади які невміють керувати, адже в нацпарку дякуючи Миколі Юріевичу нікого не звільнили нікого не скоротили, так що всі зависники сидіть тихо і мовчіть уроди

2015-03-05 Лісник
Ни радійте Коля Митріца скоро так до газдує що мидвиді поздихають з голоду Той браконьєр лиш дивить що ще можна вкрасти з парку

2015-03-05 очевидець
Ви подивіться як похворів Бігарь регіонал з своїми шестерами як дали повістки.То не в барі сидіти.Волга під домом та й А

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.