Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Федір Щубер. Про лісозаготівлю в Студеному


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село верхній студений


Федір Щубер. Про лісозаготівлю в Студеному

-Доброго вечора шановна громадо села Студеного! Як ви там поживаєте, як здоровя, як ваші діти?
З отриманих відповідей пана Славця В.Ф. видно, що найболючим питанням у селі є транспортування дерева сільськими дорогами і газопроводом.
Повідомляю Вас що під час мого відвідування села , мною було зроблено фотознімки складованого на узбіччі дороги свіжовирубаного дерева (смерека) біля Верхньостуденівської школи .
Ці знімки, разом з поясненнями я надав Начальникові Міжгірського РВ УМВС в Закарпатській області полковнику міліції Пеца Ю.Е. де просив провести перевірку і законність вирубаних дерев.
Наразі є відповідь з міліції в якій зазначається, що дерево належить підприємцю Немеш І.В. Як вони провели перевірку - це вже інше питання. Я звернувся до прокуратури Міжгірського району і до Відділу внутрішньої безпеки УМВС України в Закарпатській області щодо законності прийнятого рішення по моєму зверненню, тому, що багато чого в постанові про відмову в порушені кримінальної справи не вказано і перевірку відповідним чином не проведено. Працівник міліції , який проводив перевірку (а це бідний Гельбич І.І.) ,не витребував для перевірки лісорубний білет, в якому чітко мало бути вказано місце вирубки, спосіб, строки вирубки , кількість і породи дерев. І на ці документи він мав зробити посилання. Далі ним не встановлено кому належить земельна ділянка , де складовані були дерева, до того ж вони знаходилися на узбіччі дороги (а це порушення ст.140 КУпАП), не встановлені транспортні засоби , якими були транспортовані заготівельні дерева, чи мають вони право надавати транспортні послуги, чи має документи цей Немеш І.В. на заняття підприємницькою діяльністю .І тому я звернувся із заявою про скасування постанови про відмову в порушенні кримінальної справи в звязку з тим,що перевірка проведена поверхово і рішення винесено передчасно. Далі я зробив запит та звернення до Сколівського РВ УМВС, до державної екологічної інспекції в Львівській області, до управління лісового господарства Львівській області, до інспекції сільського господарства щодо законності вирубки на території Лавочного лісництва дерев хвойної породи та дотримання при цьому земельного і природоохоронного законодавства. А також підготував звернення до народного депутата України Тягнибока О.Я.

Крім цього я надіслав заяву до прокурора Закарпатської області, начальнику державної екологічної інспекції, начальнику державної інспекції сільського господарства, редактору «Закарпаття-онлайн» з проханням провести перевірку заготівлі та вирубки лісів суб’єктами господарювання на території Студеного.2012-11-13
переглядів: 4011
джерело: Федір Щубер

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(6):

2018-12-05 мороз грядиль таинши
Териля Василь вже йому 70 итопомагае красти лис и дилится анов дмитривнов Т им зарплату вобще не давати ЗЛОДИИ

2014-03-21 новосільчанин
І в Новоселиці вже час наводити порядок з рубков хащі.А то царьки лісники не знають що дста. машини по в кожного та ше й сватам накупували

2013-04-10 спостерігач
Того тижня Немеш вивіз свою техніку з Студеного. Перебрався в Новоселицю кажуть. Мвйже добре находився по Львову, доказуючи що він усьо законно рубать, через газопровід не тьогать дерево, що рішив діяти подалі від Щубра, через Новоселицю.

2013-03-18 я все знаю
Ті діячі що контролюють так ще за це і зарплату отримують, а ГЛАВНИЙ - і премію і грамоти і всенародне визнання.

2013-03-11 кастрофа
це чума кінця другого, початку третього тисячоліття. Наслідки цього господарювання буде видно пізніше

2013-03-01 спостерігач
вже багато років діє схема, трохи дерева випишуть у Львівській області, а рубають у Студеному, де попало. Лісники (Щерба, Грига, Янчик) все чітко контролюють. У Славця є такса: за кожну машину якусь суму $.

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.