Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

В Ужгороді відкрилася "родинна" виставка робіт батька й сина Михайла та Віталія Кінчів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село репинне


В Ужгороді відкрилася

24 січня, відкрилась спільна виставка робіт батька й сина Михайла та Віталія Кінчів «Родинний вернісаж».

Михайло Кінч - учасник Творчого об'єднання міжгірських художників «Карпатські кольори». Народився в селі Репинне-Сухий Міжгірського району, в дивовижному місці, яке оточують густі ліси та високі гори, які оповиті таємницями та любов'ю людей до природи.

На полотнах митця можна побачити приголомшливі ландшафти лісів і гір Верховини. Улюблений пейзажний сюжет – гірський ландшафт, загалом Карпати в усій їхній красі – це одна з улюблених тем митця. Полюбляє натюрморти, за змістом вони традиційні: зображуються прості предмети – кімнатні квіти, фрукти, посуд. З дивовижною витонченістю митець переносить на полотно складну гармонію природних відтінків. Як відзначають мистецтвознавці, «…колір, барви – ось стихія художника».

Друзі та художники митців тепло привітали художників із високохудожніми творами й відзначили неабияку художню майстерність у представлених роботах.

Чимало робіт у Кінча-старшого виконані у дереві. Художник із задоволенням займається різьбярством, при цьому основною тематикою робіт є життя просто гірського люду, його вірування, традиції, обряди, побут.

Учасник численних районних, обласних, регіональних та республіканських художніх виставок, пленерів. Роботи художника знаходяться в численних приватних колекціях. У митця вагомі напрацювання в різних жанрах, він автор численних жанрових композицій, тематичних розписів, чудової камерної графіки, мозаїки, глибоко одухотворених портретів, творів сакрального мистецтва та численних розписів церков. Творчість митця живиться багатими традиціями народного мистецтва.

Любов до різьбярства батько прищепипив і сину. Із десять років тому Віталій Кінч спробував себе в художній обробці дерева й відтак закінчив Закарпатську академію мистецтв. Згодом він стає учасником солідних пленерів, у тому числі міжнародних, персональних і колективних виставок. Так, Віталій Кінч був переможцем у популярному фестивалі «Битва різьбярів» на Рахівщині, а також - в аналогічному конкурсі на Буковелі – у найскладніших номінаціях.


В Ужгороді відкрилася

В Ужгороді відкрилася

В Ужгороді відкрилася

В Ужгороді відкрилася

В Ужгороді відкрилася


2020-01-25
переглядів: 1621
джерело: прес-служба ЗОУЛМГ

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2020-01-27 Міжгірець
Досконалі, завершені, глибоко відчутні, зворушливі твори митців Закарпаття Кинчів батька і сина. Дуже приємно, що батько зумів передати, генетично мабуть, свій природній хист своєму сину, тож династія закарпатських світил продовжується. Але, маю надію, що це ще тільки початок. Хочеться, щоб ці вернісажі з"явились і в інших містах рідної неньки України, а особливо в Києві. Ми, глядачі з інших регіонів, просимо Спілку художників України, дати можливість та допомогти митцю вийти на вищий рівень презентації своїх полотен та різбярських виробів. Віталію та Михайле! Ждемо Вас в Києві. Це буде грандіозний показ. Подальших успіхів Вам, наснаги та творчого натхнення.

2020-01-25 Картина Репина
Приплыв ТУРБО

2020-01-25 Мрія
Таке зробили? Це руки з великої літери втілили в реальнісь.На це пішли роки...Дай Боже це все продавати все життя!РАЗОМ ТИ І Я!

свіжі новини:
(репинне)

свіжі коментарі:
(репинне)

всі коментарі

найбільше читають:
(репинне)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.