Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Вандали пошкодили пам'ятник останньому опришку Закарпаття


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село репинне


Вандали пошкодили пам'ятник останньому опришку Закарпаття

Памятник на могилі "карпатського розбійника" Ілька Липея пошкодили невідомі.
Про це розповів у мережі Фейсбук користувач Федір Гулаткан:

Пам'ятник ізнівечили, поламали, роздовбали, порубали. У Міжгірському Репинному постраждав Ілько Липей останній карпатський розбійник, - йдеться в дописі.

Більше 80 років це ім’я в офіційній пресі називалося здебільшого разом зі словом розбійник. Проте, в народі воно обростало легендами, оспівувалося в коломийках. Письменники про Ілька Лепея як про останнього бранця лісу написали низку творів. Доля цієї людини була складна і трагічна.2018-07-23
переглядів: 1851
джерело: Федір Гулаткан

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(13):

2018-10-25 Містянин
Чоловіче неграмотний, вчи історію, а не тільки баранів пасти і матами виражатись в сітях. А відносно пропав, то не пропав, а з неуками й непатріотами нічого дарма спорити - все рівно не зрозуміють.

2018-09-30 хаха
пропав містянин, переживат що вичислят міжгірці поляка)))

2018-09-28 +
Бисьми то є....о в понеділок невідкривав по розширеню розширюй своі тупиці,смені рішити ти нехто.

2018-09-28 +
дома розказуй хто чим має займатися бимти сптска такоє нечула

2018-09-28 +
замахавня тот з вміненям,вспокойся ятя скоро на місто поставлю ,наговоривись дурницю мені молодий мені вказувати.

2018-09-28 до містянина
ти навірно не міжгірський а дись ізза перевала до нас приблудився в прийми, бо міжгірці та соймяни добре понять історію про ілька липея і чим він займався і чим то всьо закінчилося і нич благородного в тому не було. йди за перевал та там розказуй казки! що у вас у поляків за манія закарпатцям розказувати як жити?

2018-09-25 Містянин
Федоре. Після першого коментаря Містянина на сайті зявився коментар "Шугая", який Розсада видалив невідомо чому і другий коментар Містянина адресувався коментаристу "Шугаю", який паплюжив героя Міжгірщини Кливця. Тому на сайті й залишились тільки два коментарі Містянина

2018-07-28 135
Це щастя добра і любові...

2018-07-28 !!!-!!!!!
" Не кажи, що не варто боротись в житті,що стіну головою пробити не вдасться.Не кажи,у зневіру не падай,затям: Життя-це боротьба і щастя !!!-!!!!!

2018-07-25 Містянин
Т.н.Шугай! Сам ти бандит! Вчи історію, проросійський ти прихвостень і не продаввай свою родину і свій народ. Поліції потрібно виявити відправника попередньої інформації і він і є, мабуть, виконавцем цього вандалізму. Заарештувати! І справа розкрита, тоді Вас, Поліціє, поважатимуть! А вандал хай тремтить, до нього рано чи пізно доберуться. Слава вільній Україні!

2018-07-24 кат
Імити і копачом по писляку

2018-07-24 Містянин
Неприпустимо!!!! Розслідування цієї справи повинно бути справою честі правоохоронних органів, які, звісно, на сьогоднішній день, на превеликий жаль, не в змозі професійно розкритити ні однієї резонансної справи. А цей випадок стосується кожного з нас, адже міжгірці(Репинці) нащадки цього опришка та його побратима Кливця, які як і Микола Шугай боролися за свободу свого народу. Вивчайте історію Міжгірщини і будьте гордими за таких земляків. А вандала виявити і наказати по повній програмі, адже він, вибачте, видно тупорилий, забитий неук,який не вміє цінувати минуле, без якого, немає майбутнього.А до розкриття підключити органи місцевого самоврядування та релігійні організації, місцеве населення. Маю велику надію на розкриття справи.

2018-07-23 Міжгірець
А де ж наша нова поліція???? Аааа, ось вони - зупиняють девеві авто з надією "заробити" копійчину. А як же Памятник на могилі "карпатського розбійника" Ілька Липея? Аааа, це не до нової поліції, це все лупина!

свіжі новини:
(репинне)

свіжі коментарі:
(репинне)

всі коментарі

найбільше читають:
(репинне)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.