Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Велопробіг «Збережемо Богом дану нам природу» 2021 відбувся!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Велопробіг «Збережемо Богом дану нам природу» 2021 відбувся!

Деканальний молодіжний велопробіг на захист довкілля, організований ГО «Інститут еколого-релігійних студій» та Верхньоверховинським деканатом в особі отців Олександра Пантлика, Віталія Буркала, Івана Мошкола та Андрія Копича відбувся 08 липня на Міжгірщині. Понад 60 школярів з с.Пилипець, Студене, Потік, Тюшка подолали на велосипедах відстань в понад 40 км. Дитячий велопробіг такого типу в даному регіоні відбувається щорічно, щоб привернути увагу людей екологічних питань краю, а саме:
-вирубування лісів,
-засмічення природи та
-активного джипінгу на полонинах.

Велопробіг стартував о 9 ранку в с.Пилипець та завершився в післяобідню пору біля природного гейзеру в с.Вучкове. Дітки виявили витримку та показали себе справжніми спортсменами, подолавши немалу відстань під палючим сонцем в доброму настрої і темпі. На численних зупинках по ходу велоподорожі організатори заходу спілкувалися з дітками на тему правильного поводження з відходами. А в Парафії преображення ГНІХ смт. Міжгіря (Грабовець) молоді велосипедисти мали можливість відвідати Службу Божу, організовану для них Верхньоверховинським деканатом, та послухати натхненну екопроповідь від о.Олександра Пантлика. Опісля чого на всіх юних спортсменів та їхніх супроводжуючих чекав смачний стіл, організований о.Іваном та Маряною Голінкою та їхньою парафією. За що їм щира подяка!
Для підтримання доброго настрою та задля інформування оточуючих про цілі заходу о.Андрій Копич, адміністратор Парафії с.Студений, через гучномовець словом та молитвою протягом всієї подорожі активно супроводжував захід.
Задля безпеки учасників дорожнього руху колону велосипедистів супроводжував протягом всього маршруту автомобіль Патрульної поліції України та автомобілі організаторів.
Звісно, в такій довгій подорожі не обійшлось і без маленьких пригод, але, врешті-решт, все завершилось добре і учасники щасливо добрались до своєї цілі – місця природного гейзеру біля с. Вучкове, де їх чекала ще творча робота в групах в супроводі о.Віталія Буркало, відповідального за молодь Верхньоверховинського деканату, а на завершення - смачний ароматний плов, приготований на вогні дружиною о.Олександра Пантлика – п. Ярославою. Що стало чудовим завершенням такого плідного дня!
Дякуємо всім співорганізаторам та учасникам велопробігу 2021 і до нових зустрічей!


Велопробіг «Збережемо Богом дану нам природу» 2021 відбувся!

Велопробіг «Збережемо Богом дану нам природу» 2021 відбувся!

Велопробіг «Збережемо Богом дану нам природу» 2021 відбувся!

Велопробіг «Збережемо Богом дану нам природу» 2021 відбувся!


2021-07-10
переглядів: 542
джерело: Michail Bylanych (співробітник ГО "Інститут еколого-релігйних студій")

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(4):

2021-07-22 .
Кончина суко

2021-07-22 Пумпа
Шкебійко,тобі 30 а йому скільки.

2021-07-17 лісник
кончені бузеранти. ви хащу рубаєте безконтрольно, камінь вивозите з ріки попри мою хижу з ріки тим самим завдаючи неабиякої шкоди природі і людям у грузите людям пробігами. підараси ви кончені

2021-07-17 ЧП
Де є головний губитель природи Дербак Микола, сись злодій має повзти спереду велопробігу, а не бути депутатом.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.