Русскій корабль - іді нах*й !

Архітектурно-містобудівна рада при Закарпатській ОДА погодила забудову території, прилеглої до водоспаду Шипіт


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Архітектурно-містобудівна рада при Закарпатській ОДА погодила забудову території, прилеглої до водоспаду Шипіт

У середу, 16 червня, в Ужгороді, в сесійній залі Зекарпатської ОДА, на засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради розглядався детальний план ще неосвоєної території в північно-західній частині села Пилипець.

Про це повідомляє член обласної архітектурно-містобудівної ради Петро Сарваш.

З його слів, йдеться, здебільшого, про лісові масиви в околиці всім відомого водоспаду "Шипіт".

Як повідомляє П.Сарваш, тут планується прокладання чималої кількості лижних трас, а також будівництво об'єктів обслуговування, які в цілому розраховані на одночасне перебування тут в сезон біля 5000 відпочиваючих. Забудова має підійти впритул до водоспаду, який, як виявилося, не має ніякого природоохоронного статусу.

"Задається питання: якщо водоспад "Шипіт" та його оточення не має такого статусу, тоді взагалі що має? Може "праліси" борщовиків вздовж наших річок? Невже в нас на кожному кроці по декілька водоспадів висотою в 20 метрів і ми вільно можемо пожертвувати одним з них во ім'я процвітання комерції? Що цікаво: на представлених проєктних матеріалах, виконаних одним з ведучих київських інститутів, на кожному кресленні в лівому верхньому куті біля українського прапора був чомусь "пришпандьорений" прапор Європейської унії. Цікаво б знати, який з дійсних членій Євроунії міг би дозволити собі таку розкіш - зробити вигляд, що водоспаду взагалі не існує", - риторично запитує колишній головний архітектор Ужгорода .

"До речі проєкт підтримали тільки половина присутніх членів містобудівної ради, здебільшого - працівники управління містобудування та архітектури, а був схвалений він тільки завдяки письмовій підтримці одного з відсутніх членів, яка як козирна карта з'явилася вкінці голосування. Чомусь тільки одна, інші відсутні члени чомусь свою думку не висловили", - розповідає П.Сарваш.2021-06-19
переглядів: 1277
джерело: Петро Сарваш

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(5):

2021-06-30 Зелені
Землицю всю роздадуть народу.

2021-06-24 Марковичка
Людоньки що робити посовітуйте, чи собез продати,відкрили на ня кримінал, закрили знаєте куком попотіла, тепер по-новому відкрили, собез неможу продати бовжем неначальнік,а коли зайду в суди точно кришка треба навігатор бися непоблудити .

2021-06-21 Річка
Староста бере гроші за то що , робить стукачом це його робота які він питання може рішати , або рішння приймати ця посода (0).

2021-06-20 Річка
Старосто, чого не вивезено сміття з села перед святами, защо зарплату береш...

2021-06-20 Лісник
Добре що не погодила хоть малинький заводик десь відкрити.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.