Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Хто "протягує" Олімпіаду Зеленського на Закарпатті


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Хто

Держава і ТОВ "Боржава Есет", власником якої є австрієць Гернот Ляйтнер, готуються підписати меморандум про створення на Закарпатті високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"

Про це повідомили журналісти проекту "Наші гроші".

Інформацію про меморандум підтвердили виданню в Офісі президента вказавши, що цей проєкт "спрямований на створення в Україні сучасної спортивної інфраструктури відповідно до вимог Міжнародного олімпійського комітету, зокрема, для можливої подачі заявки для здобуття права проведення зимових Олімпійських ігор".

Наразі обговорюється питання дольової участі сторін у фінансуванні цього проекту, а також виділення землі.

"Наші гроші" вказують, що держава також планує взяти на себе зобов’язання з реконструкції доріг в районі кластера, створення систем очистки води для місцевих громад, вдосконалення залізничного сполучення і маршрутів та ін.

Водночас, кінцевим власником ТОВ "Боржава Есет" через словацьку компанію "Carpathian Mountain Resout, s.r.o." значиться Ляйтнер, який як "представник австрійської гірнолижної індустрії" представляв проєкт кластеру "Боржава" на нараді в Офісі президета у липні 2020 року.

Ляйтнер є власником низки компаній, які володіють майже 500 ділянками загальною площею 450 га в районі Боржави, де заплановане будівництво кластеру.

Ще з 2012 року Ляйтнер був залучений до проєкту "Олімпійська надія – 2022", коли цей проект курував Владислав Каськів, що очолював Держагентство з інвестицій та управління нацпроєктами.

Компанія Ляйтнера Masterconcept у 2012 році виграла 651 тис євро на розробку техніко-економічного обґрунтування інфраструктури "Олімпійської надії – 2022".

"Наші гроші" вказують, що українські фірми, якими нині володіє Ляйтнер, і він сам мають тісні зв’язки із т.зв. групою Львочкіна-Фірташа, куди входить і Каськів.

"Зокрема, власником словацької компанії "Carpathian Mountain Resout, s.r.o." є кіпрська фірма "Kardaner Limited", співвласником якої з 2013 по 2017 рр значилася Марія Шуфтас.

Вона відома як співдиректор "Centragas Holding Limited" (співвласник "РосУкрЕнерго") і керівник кіпрської компанії "Oskaro Investments Limited" Сергія Льовочкіна.

Керівником українських компаній, на які оформлено 450 га в районі Боржави, є Ірина Кух – це колишня працівниця Держінвестпроєкту Каськіва, екс-помічниця нардепа Юрія Чижмаря у ВР (2014-2019).

Нагадаємо, що матір Чижмаря була у співвласниках інвестора Боржави у 2007 році, і у подальшому Каськів разом з Чижмарем розкручували ідею проведення Олімпіади-2022. У червні цього року Чижмарь став радником мера Києва Віталія Кличка. А його дружина Катерина Чижмарь з вересня працює в Офісі президента".2021-01-16
переглядів: 691
джерело: Наші гроші

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(2):

2021-01-17 Я но це Я
Водопад шипіт вже його а сільська рада має дулю з боксом вася щур все злив як янукович буде тікати

2021-01-17 Нарешті
Каськів втілить в життя свою давнью мрію,яку йому п.Порошенко на великий час відтермінував,а зараз (ЗЕ)команда дає добро в місці з Льовочкіним та Фірташом "зберегти" боржавські полонини що буде дальше побачимо,прийшли до громад енергійні завзяті хлопці щось мусить зрушитися деребан земель точно.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.