Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Закарпаття – край зимових розваг. Очікування високого сезону


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Закарпаття – край зимових розваг. Очікування високого сезону

Підприємці, які займаються зимовим туризмом на Закарпатті сподіваються, що попри коронакризу та інші незгоди цього року сезон буде вдалим. На календарі початок грудня і традиційно туристичні садиби та гірсько-лижні комплекси вже готові до відкриття нового зимового сезону. Природа потішила і першим снігом, який наприкінці листопада припорошив карпатські полонини. Поки любителі активного зимового відпочинку ще лише «гострять лижі », у власників туристичних садиб Пилипця вже все готово до прийому гостей. Пан Володимир, власник туристичного комплексу каже, за кілька днів чекає на перших туристів. Тішиться, що природа порадувала і першим снігом, однак для справжнього катання цього поки недостатньо.Яким буде цьогорічний зимовий сезон прогнозувати тут ніхто не береться. Адже пандемія вже негативно вплинула на розвиток туризму. Та попри це, переважна більшість номерів на Новий рік та Різдво вже заброньована. Якщо попередні роки були дуже прибуткові. То за попередній – ситуація змінилась кардинально. Всьому виною, спершу – малосніжна зима, згодом – пандемія, розповідає власник садиби пан Василь. Якщо раніше зимовий та літній сезони були однаково прибуткові, то зараз влітку гостей приїжджає навіть трохи більше. Тож, ймовірно, у майбутньому ставку будуть робити саме на літній сезон.
На жаль, не всім власникам комплексів та готелів вдається«утриматись на плаву». Коли затрати перевищують прибутки, одним туризмом на прожиття не заробити.Щоб не втратити туриста, ціни цьогріч власники комплексів не піднімали. Кажуть, на новорічні свята вартість кімнати на двох коливається від 800 грн і вище. В інший період від 500 – 600 грн. хтось пропонує і харчування. А от на закордонного туриста цього року розраховувати не доводиться.Підприємці кажуть, працювати в умовах карантину теж готові. Будуть зважати і на соціальну дистанцію та на інші
Місцеві переконані, відпочинок в горах на свіжому повітрі допоможе лише оздоровити свій організм, а вони зроблять усе, щоб він був максимально приємним та комфортним.2020-12-06
переглядів: 1104
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(7):

2020-12-13 Хмара
А тоти два шпіон Савчурів та Пиньовчук Швабів вінже (Блага),де старостують використали та викинули як негідний матеріал що на (палець надівати).

2020-12-12 ЩУРЬ
був у Пилипці в сільській раді шукав жучки.

2020-12-09 жучки
розкладені по всіх сільрадах.Інформаторів хватає.Скоро буде весело...

2020-12-08 Пилипчанин
Стара секретарька Пилипця Косишка.,кладе жучки...у сільраді , оби чим побільше встигла зобрати інформації для корупції..всьо йде на Ужгород , буде з Пиринцьом як з Воловецьким.

2020-12-08 Бобонич
не голубий,шекето закрий хавальник як кащей

2020-12-08 Шекета
Скоро всіх відправимо по корупції.Роботи не початий край.

2020-12-07 Щур
Голубого шекету призначили заступником голови облради

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.