Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Каськів, обраний до Закарпатської облради від ОПЗЖ, досі під судом


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Каськів, обраний до Закарпатської облради від ОПЗЖ, досі під судом

Владислав Каськів – колишній голова Держагентства з інвестицій та управління національними проєктами України, який у жовтні пройшов до Закарпатської облради, досі проходить у справі про заволодіння державними коштами у 2012 році.
Каськів, обраний до Закарпатської облради від ОПЗЖ, досі під судом
Про це повідомляють "Українська правда" та "Радіо Свобода", яка отримала відповідь Офісу генпрокурора на свій запит.

Справу за обвинуваченням Каськіва розглядає Шевченківський райсуд Києва.

У серпні цей суд ухвалив повернути заставодавцю 160 тисяч гривень, внесені за Каськіва 1 листопада 2017 року (таку заставу встановив Печерський райсуд Києва).

Заставодавець просив повернути йому кошти на підставі того, що строк дії запобіжного заходу у вигляді застави закінчився. Як повідомляв адвокат Віктор Єрмолаєв у 2017 році, заставні кошти були особистими коштами Каськіва.

Офіс генпрокурора з цього приводу відповів: "На цей час (Шевченківським) судом здійснюється з'ясування обставин, встановлених під час кримінального провадження, та перевірка їх доказами. Вирок у кримінальному провадженні не ухвалювався".

Як повідомлялося раніше, у жовтні на місцевих виборах Владислав Каськів був обраний депутатом Закарпатської облради за списком партії "Опозиційна платформа – За життя".

На початку листопада Вищий антикорупційний суд ухвалив арештувати заочно його брата Олександра Каськіва, який перебуває у розшуку. Двоюрідного брата Каськівих – Олександра Матковського – затримували й відпустили під заставу в 2,6 млн гривень ще влітку 2018 року.

Передісторія:

Владислава Каськіва, який очолював Держагентство з інвестицій та управління нацпроєктами за президента Віктора Януковича (2010-2014 рр), підозрюють у заволодінні в 2012 році у змові з іншими особами коштами держбюджету. Він підписав угоду на 1,1 мільярди доларів про створення консорціуму інвесторів проєкту LNG-терміналу з іспанською компанією "Gas Natural", але потім з'ясувалося, що від імені іспанців підпис ставив лижний інструктор Жорді Сарда Бонвеї.

У 2015 році міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що Каськів вивів із України 255 мільйонів гривень.

Наприкінці березня 2016 року Каськіва оголосили в розшук – а він знайшовся в Панамі, де просив про політичний притулок, але отримав відмову навесні 2017 року. У вересні того ж року суд Панами арештовував Каськіва і йому довелося внести заставу у 600 тисяч доларів.

1 листопада 2017 року Каськіва екстрадували з Панами, У кінці 2017 року Генпрокуратура України закінчила досудове розслідування і надіслала до Печерського райсуду Києва звинувачувальний акт щодо Каськіва.

Суд ухвалив арештувати Каськіва з можливістю внесення застави з урахуванням наданих захистом довідок про повне відшкодування завданих державі збитків. Каськіва звільнили в залі суду під заставу у 160 тисяч гривень.

За даними НАБУ, у 2012 році з держбюджету виділили понад 500 млн грн на низку нацпроєктів, із яких 259,2 млн грн – на проєкти "Якісна вода" та "Олімпійська надія-2022" – розікрали. Станом на травень 2019 року на лаві підсудних у цій справі перебували 9 осіб: переважно екс-посадовці "Держінвестпроекту" та ДП "Державна інвестиційна компанія", а також двоюрідний брат екс-очільника "Держінвестпроекту".

При обшуку в будівлі брата й кузена Каськіва у 2015 році знаходили 1 млн грн2020-11-19
переглядів: 1146
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(5):

2020-11-21 Грузія
Це точно правда що Мікіла Ціцколинець з кривулі вовтузит Руслану Лозанку,бо чосто машина в Матачові може ї товар вивозить на причандалку.

2020-11-20 Роман
Це жарт?! Злодій знову при владі.

2020-11-20 Дримбош
Ти пацкуднику що ходиш та уточняєш хто за нього голосував а хто ні,моли бога що пройшов та сиди на мягкому місці,ти скотобазо можебись і бив людей хто не голосував,заробляєш авторітет на інший раз люди висновок зроблять скоро.

2020-11-19 Піпец
Немає команди у Пиринця хібащо всі алкаші збере.

2020-11-19 ДА-ДА
Поцилуйте Каськіва в одно місто,але тоті всі що за нього голосували бидлота,їх людьми назвати неможна це уроди.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.