Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

У Пилипці спільно з очільником МГКЄ молилися за збереження Боржавських полонин


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


У Пилипці спільно з очільником МГКЄ молилися за збереження Боржавських полонин

У п’ятницю, 11-го вересня, в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Пилипець Міжгірського району відбулась Архієрейська Служба Божа з нагоди свята Усікновення чесної голови Предтечі і Хрестителя Івана.

Під час Служби Божої Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії Владика Ніл наголосив на важливості збереження для майбутніх поколінь Боржавських полонин у первозданній красі, дарованій нам Творцем.

Владика наголосив на важливості естетичної, рекреаційної, духовної та релігійної цінностей Боржавського гірського хребта і закликав з належною увагою ставитися до природної гармонії навколо нас. Запросив бути більш активними, коли йдеться про відстоювання наших прав на чисте довкілля, а також підвищувати рівень екологічної культури загалом.

По завершенню Служби Божої греко-католицька громада Різдва Пресвятої Богородиці, разом з настоятелем храму о. Олександром Пантликом засвідчила свою підтримку руху за збереження Боржави.2020-09-16
переглядів: 2340
джерело: Комісія з питань екології МГКЄ

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(24):

2020-10-07 ОТГ
Голосуй не голосой все одно получите х.й. після виборів на на Чехи так що Думай ТЕ за кого Голосувати чиляде.

2020-10-07 Козак
То дети, Віталіку щирий і не такий брехач яак твій батько,коли пишеш в фейсбук що тебе люди просили то пишеш що ти не Щьюрів та Готрів висуванець,то чогош тоді і Белькова мама за тебе агітує,і Антошка з Мішком Щьюрьом де твоя правда чії то люди не Васьки Щьюрья підстилки?

2020-10-06 Анця
Я підтримую ЗЕ Команду Слуга народу бо більше нема закого?

2020-10-06 петюша
Найнедостойнійший серед кандидатів на посаду голови Пилипецької ОТГ,це Пиринець ФУУУУУУУУУУУУ!

2020-10-05 петюша
Свята троїця КУЧМА,КРАВЧУК І ФОКІН (ЖИГАН В,ШКУТКА В, ПЛИТАН І) тристороння контактна група, обрабляли виборців Пилипецької ОТГ на користь одного з кандидотів, цеж треба так низько опуститися такі авторитетні,поважні люди а що взамін ці пташки потребують цікаво,ми повинні бути дуже уважні громадо бо це іде нехороша банда,яакщо такі високі чини блукають по громаді недумаю що в них щось в голові покрутилось тут щось пахне сирьозним.

2020-10-03 петюша
Шанована Пилипецька громадо,незабутьте про то, що хто май великий вклад робить тот май білше буде собі відшкодовувати,невже ви думаєте що такі кошти на ремонт доріг може людина просто так викинути,помиляєтеся то всьо потім буде собі людина повертати землею вашою або лісом,так яак Готра зробив по Пилипцю,так-що дивіться воба,чогось Готра смерічки не садив попилипцьови,тож і ті що много вкладують небудуть заниматися посадкою деревини.

2020-10-02 Громади сіл
За Щуря небудемо голосувати, бо він зязаний з Воєнкомом та роздають повістки по району до Армії.

2020-10-01 петюша
катастастрофа ==такої дороги в пилипці ще не було=не лорога танкодром=готро треба було дорогу хоть гравійом засипати== а не перед сільської ради на 100 тисяч пару квадратів покласти ==кралеш уже без міри== зливай воду і у кецик там тобі місто

2020-10-01 Зе уроди
Лаба і Петров не виділили гроші на дороги в Пилипці і Розтоці на нинішній сесії обласної ради.А нащо Тарасик Шкирта і так програє,рішили не тратитися.

2020-10-01 худинець
За сприяння того-таки Готри,сьогодні на сесії обласної ради було знято кошти на будівництво місцевих доріг с.Пилипець та Розтока,а тепер добре думайте чому у вас не буде дороги ось вам і правда,людина не зацікавлена в нашому краю бо відчуває що непролізе і пчинає мстити,але це вже не довго час стімко зкорочується і ми йому покажемо дорогу де його місце.

2020-09-29 Тарасик
Дивіться БУРИШИН має судову справу на 07.10.2020р,за перешкоджання у незаконні вирубці та вивезенні лісу на території н.Студеного та с.Річка,от заробив хлопець шкода його бо тот відстоює інтереси громади.

2020-09-27 худинець
Тарасику ти говориш що владе це тільки ключ,та ми вже тот ключ довірили одному "КЛОУНОВИ"ти бачиш що тот творить в державі,яакщо ти думаєш що ми і тобі довіримо такий ключ то ти глибоко помиляєшся,ви визначтеся скільки вастам ще таких "КЛОУНІВ"а то і Готра себе позиціонує що і він зе-к.

2020-09-27 Худиниць
то риже чмо яког щур підклав як непотріб непотрібом і залишився.

2020-09-26 худинець
Річчане чулисте що Готра казав,що всі хащі порубать та нас дровами забеспечить,Пилипець уже забеспечив на багато років вперед тепер черга доходить і до нас,думаю що ми цю чехарду послухали що він молов та най він собі з богом іде,ця людина не про нас цю белеберду яаку він ніс хібащо дітям слухати,не думаю що хтось з нас це сприйня в серйоз.

2020-09-26 худинець василь
підтримаємо Готру бо і мені необхідно розвивати свій бізнес в Пилипці я невстиг вкрасти кусок землі в Пилипці будучи головою Міжгірської райдержадміністрації, лиш продав за безцінь Колочавський завод і скоро в мене закінчаться гроші

2020-09-26 ВОТЕТОДА
Шанована Пилипецька громадо,подивіться хтотакий Пилипецький Готра,да громадо нечувайтеся яакщо у вас нехватить мозгів та проголосуєте за такого бандюгана,не місце такі людині в нашому краї нехай він іде собі з богом звідки прийшов,нетреба нам такого бандита ця людина яавно не про нас,йому хібощо з такими бандитами (УБИВЦЯМИ)дружити яакий з ним пацює отож 25.10.2020р дуже уважно стежте щоб ця лдина(НЕЛЮД)більше не перебував на нашій території,буде платити гроші беріть тільки дуже уважно щоб непотапити на гачок а там робіть яак потрібно бо ця людина є урод.

2020-09-20 кирил
ізки=келечин --студене ==буковець-- всі голосуйте за готру ==обікрав пилипець -- обкраде і вас - вже начав процес == на свою жону в ізках оформив 10 га землі == а вас купуе за 5 копійок==

2020-09-18 БАБЛО-АНЧІ
САШО НЕ СЕРИ СОБІ В ПИСОК З ТИМ ГОТРОЮ АЛКАШИКУ.

2020-09-17 Щур
з бандоюйде в ОТГ це докрасти ,і гарантію одержати би непосудили

2020-09-17 Пилипець
Щур із готрою попродав всі землі балатуються биіх непосудили.

2020-09-16 Щур
буде розказувати байки точно невідасть накрадене.Щур то є бездомна бочка які все мало

2020-09-16 Радісна новина
Щур йде на вибори голови Міжгірської ОТГ, значить ще не всю землю в районі крав.

2020-09-16 вася капелан
вам католики непоможе ця молитва щурь з готрою давно вже продав полонини а гроші потратив на будівництво магазину Панорама в Міжгірю

2020-09-16 Християне
Ідут у депутати усякі дубини які нич не зробили у свому житті. Бдут вас підкупувати. Беріте а голосуйте за порядних людий. Бо бидло пише всяку чуш. Думайте хто ідіте і голосуйте най нам Господь Бог поможе.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.